• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser2988

Guest
přes aplikaci to máš během 5 minut, protože appka si vše pamatuje, jen přehodíš jméno... a porušování pravidel to je a řešit by se ti mělo.
 

DeletedUser2185

Guest
@donutka - porusovani ktereho konkretniho pravidla myslis ? jinac resilo se to uz po minulem DS, staci si precist Forsetiho odpovedi.
 

Ludi

Veterán
Trochu mě zneklidňuje, když se tady pořád řeší pravidla a někteří hráči jen soudí druhé a tváří se jako svatí na mostě :). Taková elvenarská inkvizice. Abych řekla pravdu, za komoušů jsem si užila sledování a udávání, výslechy a pod. a vše pod záminkou dodržování nějakých pravidel, která neměla hlavu ani patu. Všechny tyto věci jsou mi velmi nepříjemné.
 

DeletedUser2988

Guest
mně spíš přijde vtipné, jak se tu někomu nelíbí, jak někdo hraje, když je to v rámci pravidel, ale jakmile jde o porušování pravidel, tak je to všem putna.. divný
 

DeletedUser2988

Guest
Pushing je definován dost jasně v pravidlech, takže to není jen má domněnka.
 

DeletedUser2185

Guest
Co ma pushing spolecneho s DS ? Jses trochu mimo misu. Zkus nejake jine pravidlo ...
 

DeletedUser2185

Guest
Usnadnim ti to, jedine pravidlo co jde uplatnit na DS je hrani na cizich uctech, pripadne sdileni hesel k uctum atd. Muzu te ubezpecit, ze k tomu nedochazi. Narozdil od mistniho debatera, ktery se k tomuto porusovani pravidel verejne a hrde hlasi. Takze kdyz to shrnu. Hrac ktery se otevrene priznava k porusovani pravidel te nechava v klidu, na druhou stranu kritizujes neco o cem nemas ani paru ...
 

DeletedUser2988

Guest
tak si přečti všechny komentáře které jsem napsala, možná ti to dojde
 

DeletedUser5181

Guest
No, DS se chýlí ke konci. Pak už jen zbejvá obvyklé ujištění, že se pracuje na předělání systému úkolů a zmizí klikfest......
 

DeletedUser3281

Guest
Usnadnim ti to, jedine pravidlo co jde uplatnit na DS je hrani na cizich uctech, pripadne sdileni hesel k uctum atd. Muzu te ubezpecit, ze k tomu nedochazi. Narozdil od mistniho debatera, ktery se k tomuto porusovani pravidel verejne a hrde hlasi. Takze kdyz to shrnu. Hrac ktery se otevrene priznava k porusovani pravidel te nechava v klidu, na druhou stranu kritizujes neco o cem nemas ani paru ...


Věřím že to, že to že si s mojí ženou pomůžeme a hrajeme na jednom PC protože druhý uvařila, je rozhodně více OK než to, jak jsi se dostal na 300K bodů do divů, ovšem je mi to šumák, hraj si jak chceš mě ani to vaše DS nijak netíží, my máme spolek založený na férovém hraní a na body kašleme, poukazuji na to čistě pro to, že by jsi prostě myslím neměl na někoho poukazovat protože si asi pravidla sám ohýbáš tak jak potřebuješ. Jen ty na rozdíl od nás získáváš výhodu v žebříčku, zatím co my pouze šetříme svůj čas a věnujeme se smysluplnějšímu věcem než hře. A já nejsem ten komu vadíš, nebo vadíte, vy podle mě vadíte jen lidem co se snaží férově hrát na žebříček což si myslím, že je minimum lidí, nikoho jiného totiž podle mě tímhle neovlivňujete. Tady se nic vyhrát nedá, tzn i ten pushing v pravidlech mi přijde takový zbytečný, dobrovolně klikat na 350 účtů to bych nechtěl.
 

realkaM

Znalec fóra
Návod jak vyhrát dobrodružství: těsně před startem zaměnit 5,6 členů spolku za jiná předem předpřipravená města pouze speciálně pro dobrodružství - data záměny těchto členů možno vidět přesně zde: https://www.elvenstats.com/fellowship/cz2/6682. A pak už stačí jen sklízet a sklízet ve městech jako /7profa, dartanan, porthos, mojtabai.../ která mají jen a jen samé dílničky. Plus následně míti hroší kůži k případným připomínkám ostatních spolků, že to je přeci jen dost nefér, ale to vem přeci čert, kašleme na okolí, úspěch je úspěch.

tak já ti něco prozradím. Ty městečka se musely napřed celé vybourat a postavit tam místo toho jen dílny nebo manuchy v jedniřce. A sklízet můžeš, až to všechno zadáš, což je práce tak na 17 hodin denně. Klidně si to vyzkoušej chytráku, jak je to jednoduché včetně smáznutí vybudovaného města.
P.S, psychiatrická léčebna to jistí, přiléhavý název

sorry učedníku, napsala jsem to blbě, to nepatřilo tobě¨

Příspěvky sloučeny Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
17 hodin? zadat kováře nebo sochy 2x denně určitě není práce na 17 hodin... a o to přece jde. Mít dostatek těch nejdelších výrob
a pochybuju, že by si někdo kvůli DS zboural celé město. Jsou to nevyužívané účty uměle udržované při životě kvůli DS a opravdu si nemyslím, že unikátními hráči

Ať už to pravidlům odporuje nebo ne, odrazuje to evidentně akorát lidi od hraní DS, což určitě není záměr tvůrců ;)
 

DeletedUser2185

Guest
Ja myslim, ze mnohem vic je odrazuje system preklikavani ukolu. S kterym se do dnesni doby pres mnohe stiznosti nic neudelalo. Nicmene, pokud te to uklidni, tak dlouho hrat DS na bednu nebudeme, pokud jeste vubec nekdy. Odmeny jsou zanedbatelne a klikafest vic jak otravny. A DS jsem hral z mnohem prozaictejsich duvodu, nez jsou odmeny ci 1 flek. Mala osobni vzpoura proti rozhodnuti, ktere nema s DS ci vama nic spolecnyho.
 

realkaM

Znalec fóra
na zdraví n.jpg
 

Ludi

Veterán
Souhlas s tím, že nejhorší je na dobrodrůžu překlikávání úkolů. Jistě, na mobilu je to snažší, ale mě se tam hůř sbírá produkce. Mám ruce lehce ochrnuté a myší se lépe trefím. To překlikávání úkolů je únavný. A pak pivovar... 50x nápoje ... Obdivuju všechny spolky, který hrajou o přední místa a plní úkoly na celé mapě. To by mě kleplo :) Takže nikdo, kdo má účty jako výrobní farmu, mě neodrazuje. Mě děsí systém samotného DS.
Pořadí zde v čemkoli je pro mě vždy druhotná věc. Potěší mě, když postoupím já nebo celé společenství, ale není to priorita.
 
Nahoru