• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser2185

Guest
A taky ho mozna hned zase stopnou, ty ukoly naskakujou uz ze 2/3 hotovy trebas ...
 

DeletedUser3281

Guest
No mě nic nenaskakuje, vše OK ale jestli to stopnou a resetují tak jím napíšu pěkně sprostej ticket, protože jsem právě posbíral dvoudenní výrobu za sebe i přítelkyni, která je v práci.
 

DeletedUser2185

Guest
Chapu jak to myslis, taky budu nasr.. ale nejni nejchytrejsi se tu verejne priznavat k porusovani pravidel ...

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
Nesmíš sdělit heslo, ale to že má heslo uložené v prohlížeči na společném pc není sdělení hesla. Za druhé jakožto druh a družka, to co jsme vytvářeli za doby trvání vztahu je v našem společném vlastnictví a nějaký pseuodo pravidla nesmí jít nad rámec zákona. A jestli by s tím někdy měli problém, vyřeší to můj problém, že zde trávíme čas a půjdeme radši více ven.
 

DeletedUser2185

Guest
@Lovec Krys aha jsem nevedel, diky
@ExplorerFfff tohle nebude spadat do spolecneho vlastnitvi, ale budiz. Jednou takhle vyhrala druzka znameho na Starech pokerovy turnaj kdy hrala na jeho nicku. Kolem 160K US. Vse by bylo v cajku, kdyby se nepochlubila na socialni siti. Vyhru nedostali ...
 

DeletedUser3281

Guest
Tady se nic vyhrát nedá a ani se nedá vyhrát vlastně nijak, jako mě na té hře nijak nesejde. Jsem člověk co když něco začne tak se toho jen tak nevzdá a snažím se to dotáhnou do konce, i když mě to třeba nebaví. Tzn prostě by mě možná tak dva dny mrzelo město a zabití spolku a pak bych si na to ani nevzpomněl :D
 

DeletedUser5181

Guest
Divnej je už ten název. Dobrodružství společenství.
Furt se mi nějak dere myslí situace, kdy se sejdou zástupci ras a měst, a s nadšeným rykem se vydají na.......na návrat domu a rozjetí zběsilého klikfestu a výroby věcí.Divný. Dobrodružství si nějak představuju jinak....
kalicz tady je situace jiná, po nějakém "skandálu" hrozí, že se definitivně dožere skutečný nebo alternativní kupec diamantů, ať už dotčený, nebo prostě nějaký.
 

DeletedUser3281

Guest
Je to opruz, přitom od hráčů dostali několikrát velmi jednoduchou úpravu, s tím křížkem u tasku, ve zdrojáku by to šlo celkem dobře udělat a hráči jím nestáli ani za tohle, místo toho přidávají mnohem složitější věci, proto už návrhy nedávám, nevěřím tomu, že se tím reálně někdo zabývá, dle mě lžou a maximálně tomu věří spodek pyramidy ale nahoře si dělají jen to co se jím zrovna hodí do plánu. Ani za přidání klávesových zkratek jsme jím nestáli :) Ale pro funkční spolek je to celkem OK, máme skoro polovinu plánu hotovou a pak to zabalíme.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak to jsem taky už prokoukl, že to není o složitosti zavedení, ale zájmu nebo nezájmu to zavést. Prostě věc, která se už milionkrát řešila a byla navrhovaná, která ani po letech není přidaná do hry, je bez ohledu na jednoduchost, znevážena k zavedení, protože o ní vývojáři hry nestojí, radši dělají na něčem z čeho mají prospěch, což tyto vychytávky nejsou. Co se týče zkratek, nevím jak je myšleno, klávesové zkratky ve hře jsou jen základní, a možná je to záměr, protože naprogramovat makra pomocí klávesových zkratek je myslím daleko snazší, než naprogramovat klikací makra.
 

DeletedUser6843

Guest
Návod jak vyhrát dobrodružství: těsně před startem zaměnit 5,6 členů spolku za jiná předem předpřipravená města pouze speciálně pro dobrodružství - data záměny těchto členů možno vidět přesně zde: https://www.elvenstats.com/fellowship/cz2/6682. A pak už stačí jen sklízet a sklízet ve městech jako /7profa, dartanan, porthos, mojtabai.../ která mají jen a jen samé dílničky. Plus následně míti hroší kůži k případným připomínkám ostatních spolků, že to je přeci jen dost nefér, ale to vem přeci čert, kašleme na okolí, úspěch je úspěch.
 

DeletedUser3281

Guest
I když nezpochybňuji co píšeš, a přijde mi to vtipné ještě z pohledu, že jeden ze spolku se do mě a slečny navážel. Tak mi přijde dost mimo chodit takhle "udávat" pod anonymním nickem a dost to ztrácí váhu myslím ;) Už když jsem viděl, ten nick v online lidech bylo mi jasné co bude následovat :D Já zastávám totiž názor, že člověk co sám němá nějak máslo na hlavě by to napsal pod svým nickem.
 

DeletedUser2988

Guest
škoda, že mi ten odkaz nejde na mobilu a na pc se nedostanu... může mi to někdo vyscreenovat, prosím? jen by mě zajímalo, o koho se jedná, jestli je to ten samý šmelinář, co je na Winyandoru s desítkami mini účtů na VB do divů :D
 

DeletedUser2455

Guest
Evidentně nás ta hra všechny baví, ale zkusili jste alespoñ nachvíli vypnout PC nebo mobil a vylézt z baráku? Venku běsní jaro, fógli řvó jak vo život klíšťata velikosti 5ti koruny. A Vy se tu nervujete kvůli multi účtům... Hraju- páč baví, smažu- nebaví. (TEČKA)
 

DeletedUser2185

Guest
Decka, uz jsem si o vas delal starosti, ze flame vubec neprijde :) ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ludi

Veterán
Jen bych chtěla dodat, že obsluhovat víc účtů musí být velmi náročné, takže i když je to problematická věc, tak zisk z toho není úplně zadarmo.
Mám co dělat, abych odklikala všechny úkoly v dobrodrůžu na svém účtu. Ještě štěstí, že u nás nehrajeme na pořadí. Došli jsme si pro odměny a dost. Představa, že mám další účty a hafo manufaktur a dílen mě napňuje děsem. To bych po DS skončila na chirurgii s karpálním tunelem. Takže nezávidím.
 
Nahoru