• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Slniecko

Znalec fóra
Ale vyrobíš jich porád málo, oproti ostatním odznakum.. Protože dílny si vyskladáš na 1lvl a jedeš, ale na náramek potrebuješ velké manufaktúry.. Takže ráno vemeš tak max. 2-3 náramky možná? To ti s kouzlem vyjde tak max. 6 náramku za den, když nepoužiješ urychlovače a diamanty.. A na všechny mapy a všechny trasy jich potrebuješ cca kolem 150ks a pak potrebuješ ješte po 5ks do jámy..

Jo, jáma byla beze zmeny.. Teda odznaky to chce všechny, ale porád jen 50b za to..

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
Znám hráče co budou dělat bez problémů dva za sber.
Je to o velikosti města a nachystaných boostrech
Když budu počítat že hráč udělá řekněme 4 náramky za každý den, to je řekněme 24 , takže cech dá přes 500 náramků
Co by jste s tím dělali, zase neblaznete
Já s pobouranym městem bych jich zvládnul dělat vic
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
Mám velké manufaktury... A taky staré budovy, co dávají T1 ;). A nemůžu HLAVNĚ brát, že já potřebuju xxx. Společenství potřebuje xxx...
 

GorGlin

Veterán
casto se potkávám s tím, že je ve městě nesmyslně T3 manufaktur kvůli bodům a pak se lidi zbavují nadprodukce na trhu
drahokami za mramor a podobně
takže by stačilo si jen porovnat produkci
 

Karate

Pokročilý žák
tak to si myslím že produkci mám dobrou prkna 4x . hedvábí 4x , prach 2x ...za den udělám dva a půl náramku a to jsem doma no nic nenadělám dřív DS stálo na kovářích ted to bude na náramkách
 

luterina

Veterán
teď nevím jestli bohužel nebo bohudík mi stačily u lidí 3 mnf na prkna abych měla i přebytky pro spolek, k tomu jen set dožínky a teď seberu produkci 3 x 9h na očarované + z toho setu a nemám ani jeden celý náramek :( jsem na začátku v konstruktech..., ve druhém městě o kap. níž elfové 5 x mnf na ocel 9h očarované a taky ani jeden :(
 

BiggJOEcz

Mistr slova
teď seberu produkci 3 x 9h na očarované + z toho setu a nemám ani jeden celý náramek
@luterina a nepřehlédla ses nějak? Pokud se nepletu, tak to vychází ty Dožínky, že mají výrobu surovin pro 1.náramek cca 135%. pro aktuální kapitolu.
Ty pro ten set máš hodnoty pro 14.kapitolu a jsi v 15(CZ1). takže i tak by jsi měla jen z 1.výběru Dožínek mít 1.náramek. (získáš 80.600 T1) To by stačilo i pro poslední kapitolu :)


dožínky.JPG
 
Naposledy upraveno:

Filipes I.

Kolemjdoucí
Ahoj, Elementálové kuličky, je tam nějaká podmínka na typ relikvií?? Zdá se, že se mi dnes některé občas nepřičetly a nevím proč. V popisu u toho nic objasňujícího není, ale co je to "Hledám konkrétní typy relikvií..." tedy nevím :))
 

PallandoCZ

Učedník
Ahoj, Elementálové kuličky, je tam nějaká podmínka na typ relikvií?? Zdá se, že se mi dnes některé občas nepřičetly a nevím proč. V popisu u toho nic objasňujícího není, ale co je to "Hledám konkrétní typy relikvií..." tedy nevím :))

Pokud vím, žádná podmínka. Mně se přičítá všechno.

@luterina a nepřehlédla ses nějak? Pokud se nepletu, tak to vychází ty Dožínky, že mají výrobu surovin pro 1.náramek cca 135%. pro aktuální kapitolu.
Ty pro ten set máš hodnoty pro 14.kapitolu a jsi v 15(CZ1). takže i tak by jsi měla jen z 1.výběru Dožínek mít 1.náramek. (získáš 80.600 T1) To by stačilo i pro poslední kapitolu :)


Zobrazit přílohu uživatele 5128

Možná nemá set kompletní nebo na maximu (mně taky nedává dost na náramek, právě z tohohle důvodu)
 

GorGlin

Veterán
Jestli jsem si dobře všiml, tak na ducha v lahvi mi to počítalo zvlasť střety z věže a turnaje
po jednom střetu ve věži to chtělo tři turnajové, ale po nich pak stačili jen dva z věže
pro mě příjemné překvapení
 

OldMaGorr

Mistr slova
@GorGlin - mně to počítá oboje, věž i turnaje, dohromady. Prostě tři jakékoliv. Už mám duchů naláhvováno hafo, protože jedeme jak věž tak turnaj
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@PallandoCZ set kompletní má. Napojené je má také správně a všechny 3.budovy produkují maximální bonus pro T1 a jsou na úrovni 14.kapitoly.
Takže by to mělo být v pořádku dle tabulky.
U Tebe je, jak píšeš, nekompletní set bez té nudle Areál chrámu slunce, navíc ten Chrámový vstup máš uprostřed místo nakraji (ale to je díky tomu, že ten vstup máš na lv12, ostatní dva jsou na levelu 8, což se mi zdá jako škoda, když si udržuješ set ve městě. Ale to je dle dispozic každého.

U Tebe to množství produkované je málo na náramek, neb Ti to dává 28.540 surovin za 24h (bez toho Areálu chrámu slunce)
dozinky 8.JPG


Zase, kdyby jsi to vylepšil k Tvojí aktuální 15.kapitole a trošku přeskládal, byl bys na zisku 45.900 surovin.
dozinky 15.JPG
 
Naposledy upraveno:

PallandoCZ

Učedník
Jo jo, vím, že by to šlo líp. Občas něco vylepším, když mi zbydou rekonstrukce, ale vylepšuju toho víc, tak se na tenhle set dostane jenom málokdy. K přeskládání se možná dostanu teď někdy, budu muset město trochu přebudovat.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru