• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

mě se většinou povede dát dokupy těch cca 50 dílen (nebo alespoň třeba 35, popř 25), takže jedu ty piva a další nesmysly. Zato vůbec nedělám manufaktury. A mezi náma, tolik času to zase nestojí a to to DSko v podstatě skoro nijak neregulujeme. Udá se cesta a tradá
 

flego

Mistr slova
Jasně, že je to o lidech ,jen mě trochu zaráží, že v eventech počítají s tím, že se artefakty dohrají v DSku. No dle mě to právě spolu neoddělitelně souvisí, zahraješ event, nehraješ DS, tvoje výhra se rovná budově několikanásobně řádově nižší,tedy jemně řečeno " zbytečná ".
 

forthefirst

Učedník
Nějak blbne ukazatel zbývajícího času v DS - před chvílí to bylo 6dní a 3 hodiny a teď 7 dní a 2 hodiny. Kdy to tedy končí ???
 

DeletedUser6913

Guest
Hoj, chci se zeptat jak je to s odměnami v dobrodružství? 1. pokud hráč nedal žádný odznak do mapy - má nárok na odměnu z dané mapy? pokud se třeba zapojil v jiné mapě? 2. pokud hráč dá odznak do neuzavřeného bodu a mapa se uzavře - má nárok na odměnu z dané mapy? Díky
 

DeletedUser5230

Guest
@trrejsi kdo chce odměnu musí vložit aspoň jeden odznak. Je úplně jedno kam.
V minulých kolech mám vyzkoušeno že stačí vložit 1 odznak do první mapy a odměny jsem pak dostala i z druhý a třetí mapy i když jsem tam nic nevložila.
 

DeletedUser6913

Guest
takže stačí, aby dal hráč jeden odznak a dostane odměnu ze všech map a je jedno jestli tam, kam dal odznak je uzavřený bod. Chápu to správně?
 

Feliberto

Pokročilý žák
fakt? Protože na wiki se píše, že odměny dostane ten, kdo přispěl k řešení "této mapy" - z toho mi plyne, že musí dát nějaký odznak na každé mapě, pokud chce z každé mapy odměny...Nikdy jsem to nezkoušela nedat...
 

PallandoCZ

Učedník
já myslím, že to tak je - dostaneš odměnu z mapy, do které přispěješ (má to i logiku, když přispěješ třeba jenom do třetí mapy, tak přece systém při uzavření první mapy neví, že přispěješ do třetí). Bod nemusí být uzavřený.
 

DeletedUser5230

Guest
Vyzkoušeno poslední 2DSka a přispěla jsem jen do první mapy a dostala odměny ze všech třech.
 

Slniecko

Znalec fóra
Taky mužu potvrdit, taky jsem to zkoušela vložit odznak jen do první mapy a odmeny jsem získala všechny :) Funguje to tak dlouho, ja to zkoušela už loni :)
 

hrac552

Znalec fóra
Klikneš na ikonu zlatého poháru pod vlastním avatarem (vlevo nahoře), otevře se okno Žebříček a nakonec vybereš záložku Dobrodružství....
 

Slniecko

Znalec fóra
Ahoj všichni, nemáte nekdo info ohledne nového dobrodružství? Jestli to bude nová verze jak byla na bete? Nebo neco bližšího k tomu...
 
Nahoru