• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

OldMaGorr

Mistr slova
Jo, to je možné, že je to jen v rámci eventu. Protože toto byl můj první po návratu, tak jsem tomu moc nevěnoval pozornost.
 

Elvinka12

Učedník
tak pokud bude v pristim ds artefakt tak by to melo prijit do vyroby i pres ds, jinak v ds se dostavaji taky svazky kde jsou treba 2 artefakty z poslednich eventu
 

GorGlin

Veterán
To je právě to na co jsem narážel.
Pokud budou v DS artefakty týkající se poslední události, tak dostaneš moznost si zvednout tu joumama kuchyn a kdo má problém s ptákem, ho bude mít dál.
 

ElfNostradamus

Veterán
Jeden panelákový byt ve dvě hodiny ráno:
Z ložnice vycházejí výkřiky: Kovář! Tesař!......Pivo!
Manželka nedbale št´ouchá prstem do manžela pochrupujícího si na zádech a hudruje:
,, To lemtání toho piva ti leze už na mozek...! ,,
Muž se ledabyle otáčí na bok a mrmlá si pod vousy:
...,, příště si musím v tom DS vybrat jinou výrobu, asi lépe náramky, korunky a náhrdelníky...,,

Tímto bych chtěl celému našemu spolku Beleriand poděkovat za příkladný přístup k CZ rekordu v DS a nádherný herní zážitek a týdenní společnou zábavu, moc jsme si to užili a metu posunuli do říše snů! Neskutečných 269 050 bodů!
Náročný týden přesto zářivý plný adrenalínu i humoru a kolektivního uspokojování :)
Jmenovitě: Emhyrovi, Gor Glinovi, Bembele, Gravratovi, Tark, Kristince, Radovanovi, Sexu, Hufvovi, Ládovi,Tajmerovi, Batymu, Wizardovi, WP, MJ, Vipovi, Lordovi, XPajovi, Radkovi, Mirečkovi, Zdenkovi, Ulomu, Wasovi a Mirovi Zahradnikovi....jste skvělý tým, kvůli těmto chvílím /a nejen těm/ se tato hra hraje! ..... díky přátelé! Elf
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Uff, mně stačilo 68K bodů na betě. Ještě že na cz1 jen vybereme odměny a pak mám pár dnů volno (a pak si pár lidí hází do jámy ani nevím proč vlastně, když to dotáhneme na umístění 100+).
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Ukočírovat tan náš divoký houf při DS je někdy o nerva, takže zaplaťpámbůh, že už skončil. Tentokrát ve 100-, takže kolegovi přibyly nějaké ty zkušenosti do bonusů.
Takže teď v klídku příprava na Květinové probuzení.
 

GorGlin

Veterán
Já jsem jednou zažil, když jsem se ženou řešil produkci na DS a sledoval nás u toho kamarád, tak se díval jakoby nám hráblo.

@pavelb
Když to jede celý cech, je to sranda.
A Elf je skvělí organizátor.
 
Nahoru