• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Ludi

Veterán
@Waso - Už hraju hodně let, pořád mě to celkem baví, ale vidět v tom "naplnění"? Za ta léta jsem tu poznala hodně hráčů, takže vím, že lidi mají ke hře různé motivace. Kdo má hru jako smysl života, potřebuje odbornou pomoc.
 

GorGlin

Veterán
Elfnostradamus je pro mě je pro mě jen člen cechu.
Osobně ho vůbec neznám.
A jeho život v reálném světe znám jen z náznaků.
Podle me je to chlap s maximálním tahem na bránu, který musí vyhrávat a výkon, který dělá ve hře, má i v reálném světe.
Nemůže si pomoct, je to obsese.
Takže nikdy bych nebral Elfa jako zoufalce se sklepa u matky.
On má cíl a když to jinak nejde vysvětlí dalším 24 lidem, že to je potřeba.
Následuj ho a hranice neexistují.
 

ElfNostradamus

Veterán
Díky.....oni nejsou cizí...jsou jako moje virtualní rodina...:)
Ať chceme nebo nechceme svět pokrok vědy PC IT UI nezastavíme a v konečném důsledku nás ovlivňuje na každém kroku...navíc s přáteli ze spolku si daleko více a lépe pokecám na chatu než třeba s kolegy v práci....
Přesto je o mne známo, že nedám dopustit na reálný svět a zdraví rodina a osobní život má vždy přednost před virtuálním světem a to je u nás ve spolku respektováno...všichni hrajou dobrovolně a vycházíme každému vstříc v jeho individuálních potřebách...
O to cenější pak je, když vidíme 23 lidí online radujících se ze společného díla...
 
Naposledy upraveno:

1410

Kolemjdoucí
Díky.....oni nejsou cizí...jsou jako moje virtualní rodina...:)
Ať chceme nebo nechceme svět pokrok vědy PC IT UI nezastavíme a v konečném důsledku nás ovlivňuje na každém kroku...navíc s přáteli ze spolku si daleko více a lépe pokecám na chatu než třeba s kolegy v práci....
Přesto je o mne známo, že nedám dopustit na reálný svět a zdraví rodina a osobní život má vždy přednost před virtuálním světem a to je u nás ve spolku respektováno...všichni hrajou dobrovolně a vycházíme každému vstříc v jeho individuálních potřebách...
O to cenější pak je, když vidíme 23 lidí online radujících se ze společného díla...
Taky je mám tak trochu jako rodinu......Nebylo to myšleno nijak zle...
 

VVV3

Kolemjdoucí
kouknul jsem jak jsou na tom jednotlivá společenství a s potěšením zjistil, že ještě před koncem DS je moje společenství desáté, které dosáhlo úrovně 32.
Pro toho koho zajímá jak to vypadá
35 5 Beleriand; 33 1 Sci-fi; 33 28 Weezden; 32 4 B.of Brothers; 32 8 Falcon; 32 14 Rakeťáci; 32 19 Lisinconia; 32 22 E. Draci; 32 23 T.Incognita; 32 47 Vikingové . Druhé číslo je pořadí společenství dle velikosti
 

Schoenfeld

Znalec fóra
No a my máme výsledek 66/68. To znamená, že naše umístění v DS je o dvě čísla lepší než v celkovém žebříčku. To dále znamená, že hrajeme to, co nám odpovídá. Což nakonec znamená, že jsme v poho. Howgh.
 

Ludi

Veterán
Ve Sci-fi DS nikdy moc nehrotíme, zvláště nyní, když většina hraje poslední kapitolu a ve městech místo nazbyt není. U nás je priorita zlatá věž a turnaj - vždy na 19 beden.
 

ElfNostradamus

Veterán
kouknul jsem jak jsou na tom jednotlivá společenství a s potěšením zjistil, že ještě před koncem DS je moje společenství desáté, které dosáhlo úrovně 32.
Pro toho koho zajímá jak to vypadá
35 5 Beleriand; 33 1 Sci-fi; 33 28 Weezden; 32 4 B.of Brothers; 32 8 Falcon; 32 14 Rakeťáci; 32 19 Lisinconia; 32 22 E. Draci; 32 23 T.Incognita; 32 47 Vikingové . Druhé číslo je pořadí společenství dle velikosti
Véčko: Bonusové ohodnocení není pouze DS, ale zahrnuje celkouvou aktivitu spolku tj hraní turnajů, věží, motivace a ano již zmíněné DS.
Bonusy jsou vypovídající hodnotou o celkové aktivitě spolku....a jsem rád, že této aktivitě Beleriand vévodí, skvělý tým.
 

VVV3

Kolemjdoucí
že tam patří i ty 3 další aktivity samozřejmě vím, jen jsem tím chtěl zdůraznit, že to bylo ještě před koncem DS, kdy se do něj rozdává hodně bodů, a mám takový blbý pocit, že jsem to psal do jiného vlákna týkajícího se Bonusů
 

VVV3

Kolemjdoucí
Tak skutečně, přišlo Upozornění, že můj příspěvek byl správcem fora z Bonusů přesunut sem, což nechápu, protože DS bylo zmíněno jen okrajově a vše se týká Bonusové úrovně. No nic poučení pro příště - vyjadřovat se srozumitelněji.
 

Ludi

Veterán
Na betě ještě není žádné avízo na DS a když jsem se dívala na stránky iDavise, tak tam také nic podobného nemá.
Na live serveru začne nový event, ale to hráči, kteří jsou na Discordu, dávno vědí.
 
Naposledy upraveno:

Boobika

Pokročilý žák
Hraci kteri jsou na Discordu si muzou .... chatovat na discordu. Hrace na foru to nezajima. Dokdu forum funguje tak hrace na foru zajiamlo (jestli) kdy zacne DS. Nebo bude spis driv jeste dalsi event dle idavise 24.10 a ne DS.
 
Nahoru