• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze o verzi 0.35 a kouzlech

Deleted User - 42211

Guest
na to, jak jsem byla původně skeptická k vyzvedávání vojska ze zbrojnice, tak musím uznat, že se mi to moc líbí :)
 

jananiko

Mistr slova
Zdá se mi, že se moc nepovedla aktualizace fronty výcviku v kasárnách - výcvik další jednotky nezačne dřív než vyzvednu tu, která se cvičila před ní ... na co tam je tedy vůbec fronta???
 

Frigg

Guest
@jananiko Výcvik v kasárnách probíhá úplně stejně jako dosud, jen vidíš, že už jsou nějací rekruti vycvičeni. Když chceš přidat další výcvik do fronty, v podstatě automaticky vyzvedneš dosud vycvičené, takže ti nic nebrání přidat další.
 

kapitanpisoar

Guest
Zatím několik postřehů, předejímám že moc spokojený nejsem.
- Grafická úprava ikon kouzel a bonusů jednotek, dle patchnotes měla zpřehlednit bonusy. Tento efekt to němělo, jen jsem se musel znovu koukat co kterej obrázek znamená.
- Sbírání jednotek u kasáren, jaký má účel? Tohle se mi rozhodně nelíbí.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Sbírání jednotek u kasáren - to je jen otázka času, než si na to zvykneš a pak Ti to už nepřijde. Dle mého soukromého názoru to tvůrci chtěli sjednotit, neboť ve hře není jiné budovy, která by automaticky připisovala svoji výrobu na váš herní účet. U prastarého divu „Trpasličí val“ také musíš vybrat jeho produkci jednotek. ;)

Co se týče nové sadě ikonek, tak s nimi není spokojen snad nikdo. :(
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Samozřejmě, protože enti "berou" 12 místa v trénování. Tedy jeden ent dá za 12 lučištníků nebo šermířů. Stačí okouknout wiki a tabulku s hodnotami u jednotek
 

Frigg

Guest
Píšeš o šermířích a lučištnících, takže asi myslíš lesní duchy... ano, je to normální, protože jeden lesní duch vydá za 12 jednotek. Takže do 25 se vejdou jen dva.
 

DeletedUser276

Guest
Kouzla se mi zdají docela nevýhodná, takže zatím akademii stavět nebudu. Jinak hláška o režimu hibernace bez hibernace na mě vyskakuje stále. :(
 

DeletedUser180

Guest
Většinou se snažím abych nevypadal jak mamlas, ale tady se absolutně nechytám.
Po dlouhém hledání, zkoumání, prohlížení a spekulování, nemám pořád šajn o jakých nových ikonách se tady vede řeč.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Milí hráči,

moc se vám za celý Elvenar tým omlouvám za nepříjemnosti způsobené poslední aktualizací! Konkrétně za neuspořádaná oznámení, opětovná upozornění na novou zprávu a upozornění o přechodu do režimu spánku. Moc nás tyto chyby mrzí, jsme si plně vědomi toho, že vám tyto chyby znepříjemňují hraní Elvenaru. Proto se vynasnažíme tyto chyby co nejdříve opravit a zároveň se pokusíme, aby v příští verzi námi avizované opravené chyby byly opravdu ze hry odstraněny!

Co se týká Akademie kouzel a kouzel samotných, tak ti z vás, kteří sledují novinky na Betě, si mohli všimnout, že nastavení této novinky se neustále optimalizuje, což ji dělá pro hráče mnohem zajímavější a užitečnější. A to díky vaší zpětné vazbě! Proto bychom vás chtěli poprosit, zda byste nám nepomohli shromáždit všechny plusy a mínusy této nové funkce. A samozřejmě upozornili na to, co by se podle vás mohlo zlepšit či upravit. Všechny vaše postřehy předáme tvůrcům hry. Děkujeme!
 

DeletedUser705

Guest
Než způsobím humbuk tak se tady chci zeptat ostatních. Po poslední aktualizaci se děje:
- při přijímaní nabídek na trhu, nabídky nemizí, tržiště se musí zavřít a znovu otevřít aby se aktualizovalo;
- protože píšu dvěma prsty, tak to pro začátek stačí :)

Děje se tak i vám?
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Hele, tuhle chybu jsem měl "nedávno". Ale byla to chvilka, pak už to šlo v pohodě. Teď už jsem jí nezaregistroval. Takže ne, neděje
 

DeletedUser180

Guest
Postavil jsem Akademii
image.php


Zadal jsem výrobu - k mému překvapení na mě vyskočil údaj 1d, 7h
image.php


Což jaksik postrádám u informace o kouzle.
image.php



Takže až se mi to pozítří vyrobí, tak dám vědět co to umí.
Na rovinu si řekněme že pokud RT nezmění požadavky na výrobu, z relikvií na mince a kladiva, tak si asi moc kouzel nevyrobím, protože tak za měsíc mi ty relikvie dojdou.
 

kolchoznik

Pokročilý žák
je fajn, že ve wiki ani nikde jinde zase není zmínka o tom, že ta akademie nelze prodat takže 25 polí vyplněnejch "hnojem", sorry ale zvýšená výroba kladiv na 2 hodiny, když tam každej dává 3 nebo 9 hodin a jde od PC nonsence, každé kouzlo za 2 relikvie a za měsíc nemáte za co nakupovat krom diamantů opět nonsence

opravdu se přimlouvám hlavně za to, aby to šlo prodat a to samé i u kasáren, které v pozdější fázi jsou naprosto zbytečné a jen to žere místo
 

DeletedUser740

Guest
Těšil jsem se na kouzla , bohužel po zjištění že ztratím den čekáním na dvouhodinové kouzlo které mi vylepší jen jedinou dílnu a že mi relikvie velice rychle dojdou jsem shledal používání budovy akademie za těchto podmínek naprosto bezpředmětné a nákladné. Bohužel se tato budova nedá zbourat a bude mi už napořád zabírat cenné místo a stát ladem ve vesničce . Ach jo .
 
Nahoru