• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

[Diskuze] Nová úkolová řada: Výzva

DeletedUser1930

Guest
Ahoj, pokud se někomu stalo, že nemá splněn úkol o vylepšení 4 budov na úroveň 5, pravděpodobně vylepšoval ty samé budovy, řekněme 2 a potom znovu ty 2 stejné a má započteno pouze 2/4. Dá se to brát jako chyba? Když vlastně vylepšoval jen budovy 2 i když 2x? Zkuste prosím napsat na podporu o vysvětlení, ale pro jistotu zkuste vylepšit jiné 2. Pokud jen máte trošku místa, dají se během pár hodin postavit 2 obytné budovy, na potřebný level 5 tedy dvakrát 2x3 políček. Nebo postavit 2 budovy 2x2, jednu vylepšit na L5, tu prodat a na její místo dát tu, co je na nedostavěná. Toto řešení funguje a je odzkoušeno. Chápu, je to mrzuté ale jiné rychlé řešení zatím nemám.
 

DeletedUser1148

Guest
tedy tak to je divné....mě se načetlo vše.Dala jsem dvě přes noc,ráno jsem se přihlásila a úkol dokončen.
 

iDavis

Legenda
Ja som práve dal stavať už vopred pripravenú manufakturu na mramor, tak uvidím.

GoldAngelcz - u ľudí sa manufaktura na mramor zväčšuje pri vylepšení na stupeň 5.
 

DeletedUser76

Guest
Ohledně nové úkolové řady, pokud se na konci runy v podobě odměny budou měnit a já doufám, že ano , je to fajn.
Hráč se může podívat předem zda má o dané runy zájem a sám se může rozhodnou zda se vrhne na plnění úkolů.
Zda-li mu odměna za to stojí. A runy v tomto případě nejsou náhodné :D. Trochu rýpu :D.
Větší šance na divy , paráda :).
 

nataly111

Velmistr písma
O runy zájem byl Woody, ale tyhle runy jsem rozmlátila, tak a to je konec pohádky o neposlušných runách.:(:(
 

DeletedUser76

Guest
Já jsem je také rozmlátila , ale úlomky z nich jsem využila a ukovala runu do jiného divu ( trůny vznešených lidí ) .
Měla jsem splněno za 4 dny a dostala 8.run. Na provincii čekám bez asi tří hodin tři dny, dostanu runu jednu nevím jakou a je možné že jí rozbiji taky. Takže já jsem byla velice spokojena . Je pravda, že já už měla knihovnu postavenou, takže ty čtyry runy jsem teď využila na 5LV.
 

iDavis

Legenda
Tak už je aj u mňa hotovo. :)

EL_v_zva_hotovo_15_7_2016.png


16. úlohu s ktorou boli problémy mi pomohla vyriešiť podpora, vystavané budovy pripísala do úlohy manuálne, takže ak by ste mali niekto podobný problém, určite píšte na podporu. :)
 

DeletedUser236

Guest
Já mám reklamaci: u úkolu "vylepši 4 budovy na úroveň 5 nebo výše" mám po vylepšení dvou budov stále stav 0/4 :( A to jsem vylepšovala jednu obytnou a jednu zbrojnici (oboje na level nad 15)... :confused:
 

DeletedUser236

Guest
Napsala jsem, tak uvidím... :)

//Odstr. zbyt. cit. Sindri.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
také se přidávám a držím palečky ať se vám podaří výzvu splnit a dostanete ty skvělé odměny :)
 
Nahoru