• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k záhadným událostem

DeletedUser1596

Guest
houbičky a dole v rohu obrněný pásovec -- toby mohl být lesní příbytek černého černokněžníka.
a ta budova s těmi kly -- stáje pro bojové slony /olifanty/
 

Lukula

Velmistr písma
Tak teď tak z nudy projíždím wiki a mám z toho takový pocit, že ten první obrázek je nová manufaktura na kouzelný prach, která přijde s tou tajemnou rasou... Pořád jsem si říkal, co to z těch prašivek chytaj a on je to prášek.... kouzelnej.... :D
Navíc to je logické, protože tyhle poslední tři manufaktury ještě nemají vylepšení od žádné rasy.;)
 

DeletedUser592

Guest
Mohlo by být, třeba jo, tak mě pak zajímá jak by vypadali ty na elixíry.
 

Deleted User - 42211

Guest
mě spíš zajímají moje diamantový :D Ale máš pravdu, Lukulo :) to bude určitě ono, a budou to orkové, protože je strašně chci :D
 

nataly111

Velmistr písma
To je skřet ne? Ten s těma bedýnkama a tou houbičkou nahoře.:rolleyes:
Krásný portál to je. Nová rase je asi za dveřmi, na to se fakt těším.;)
Umíte si představit, jak budou vypadat obytné budovy a dílny....No prostě všecko bude super.:):)
 

Deleted User - 42211

Guest
No orkové to rozhodně nejsou :D Příjde mi to jako něco mezi skřítkem a skřetem... No to jsem zvědavá, co se z toho nakonec vyklube :D
 

GorGlin

Veterán
goblin, ork, skřet
něco zeleného a s klektákama.
Ale hlavně, že krom druhé manufaktury se zbavim těch psychadelických budov
ten kdo je maloval musel něco brát
 

iDavis

Legenda
Podľa mňa to budú škriatkovia. :) Síce končím ešte len 4. kapitolu, ale aj tak sa na nových obyvateľov teším. :)
 

DeletedUser238

Guest
Tak já si trvám na skřítkovi - Houbíkovi
A všimli jste si, že přešlapuje v rytmu waltzu :)
 
Nahoru