• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k záhadným událostem

DeletedUser238

Guest
Taky by to mohlo být hřiště na nějaký záhadný sport - nebo přímo olympiádu.
 

DeletedUser76

Guest
Záhadná událost :D, zdravím nemohu se dostat do hry, napsalo mi to, že svět se aktualizuje, přitom aktualizace nebyla hlášena zde na forum .
Vše jsem vyčistila, promazala a nic :D:D.
 

DeletedUser76

Guest
Až se tam dostaneme budeme mít město plné záhadných budov , to bude žůžo :D:D
 

Magni

Guest
Ano, chybička se očividně vloudila. Prosíme o strpení, jsou na tom takto všichni.

Mimochodem, ne všechny aktualizace jsou hlášené zde na fóru. Většinou jen ty pro hráče důležité, které přinesou novinky a důležité věci. "Miniaktualizace", opravné aktualizace nebo aktualizace, které hráč stejně ani nezaregistruje hlášené nejsou, jelikož je to zbytečné :)
 

Magni

Guest
Ano, pár aktualizací zaregistrujete tak, že čekáte pár minutek (ta aktualizace bohužel vyžaduje nějaký čas na nahrání - logicky). Každopádně dávat je všechny na fórum by bylo opravdu nepřehledné. Těch pár zaregistrovaných může být i jen zlomek. V logu (výpisu) by spousta lidí určitě nevyčetla nic potřebného. Myslím že to není třeba řešit :)

Edit: Podstatné je, že tuto chybu se snažíme odstranit co možná nejrychleji. A že se za ní omlouváme :) Také prosíme o trpělivost.
 

DeletedUser1267

Guest
je to ono že mi to píše stránka neexistuje ?? nemůžu se dostat do hry
 

Magni

Guest
Ano, po snaze přihlásit se úvodní stránka vypíše chybu "404 – Stránka nenalezena".
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Takže všichni k nataly na oběd? :D

Edit: Jinak tohle je diskuze ohledně tajemna, tady by se obědy řešit neměly :D Tak pozor ať nespamujeme :D
 

-Trokavec-

Znalec fóra
A kdo mi nahradí kouzla který jsem použil na obou světech na dílny a teď nemůžu sklízet kladívka? Tušit že bude aktualizace, tak dám delší výrobu. Výroba 2x 9 kouzel nějakou dobu trvá.
 

GorGlin

Veterán
Ty kly a praopry mi připomínají skřety z HOMAM 6
Na druhou stranu, krystalové manufaktura má na sobě draky a žádní tu nejsou.
Elf, trpaslík, víla.Určitý trend tu je, mohl by to být nějaký houbičkový skřítek.
 
Nahoru