• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k záhadným událostem

nataly111

Velmistr písma
Houbičky. a v nich malí obyvatelé. To první co mě napadlo byli šmoulové, ale to jsem hodně rychle zavrhla.:D:D Tak jako tak, je to krásně nakreslené, moc se těším co z toho bude.;):)
 

Tirhaz

Pokročilý žák
že už je načase, aby byla další rasa...:D jo, vypadá to dobře...po kytkách houby :D bude to oživení...asi orkové nebo něco podobného, když to jezdí na ještěrech...
 

DeletedUser1198

Guest
no houby asi ne, přijde mi to hmm.. jako skřítkové, když jsou cesty kolem hub, tak nějak v těch rozměrech, a toho "slimáka" mají jako dopravní prostředek či na přepravu materiálu :) ale asi keckám no :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
hmmm, houbičky :D :D

Snad je v tom zakódovaná nějaká super nová doba :D Případně ty vílí jednotky co už tak všichni netrpělivě očekáváme :p Ale na ty to teda rozhodně nevypadá :confused:
 

Lukula

Velmistr písma
Taky mi to připomíná nějakej druh lesních skřítků... A vypadá to, že chytaj do sítěk nějakou esenci... nebo smrádek z houbiček :D
Ostatně už v posledním InnoGames TV prozradil Timon jeden z nákresů, než představil nové prastaré divy...
Ale určitě se jim to opět povede, o tom nepochybuju :)
 

DeletedUser1198

Guest
Tak jsem vážně zvědavý, co z toho vzejde, mě to spíš přišlo, jako těžba nějaké speciální suroviny, jojo, asi nějakého "smrádku", jak píše @Lukula . :) no a ten slimák má na hřbetě něco jako "box" , tak v něm asi ti pidižvíci něco mají no :)
A nebo ty malé postavičky s tyčkami jsou jen nějaké sošky na plašení "hmyzu" (něco jako strašák do zelí) a uvnitř se zatím skrývá ta nová rasa :D
 

DeletedUser76

Guest
Těch možností je , co by to mohlo být :).
nová kulturní budova,
manufaktura z nadcházející nové rasy,
nečekaná novinka , něco na způsob akademie , nějaká budova co bude vyrábět záhadné houbičky aby se elfové a lidi mohli sjet :D:D bude veselo ve městech :D:D
další jeden z divů
nové jednotky k nové rase
záhadné překvapení pro všechny přítomné
portál nové rasy ( i když skřítky tedy mít nemusím)
buď ohavné skřety nebo pořádné orky, něco drsného po těch kytičkách a přeslazených vílách bych brala, aby to dostalo taky nějakou šťávu :D:D
dům pro pidimužíky něco jako hobit :D

Dodatek : když se jedná o záhadné události, třeba to bude odměna splníte nějaké těžké úkoly a dostanete za odměnu onu budovu ;).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
nějaká budova co bude vyrábět záhadné houbičky aby se elfové a lidi mohli sjet :D:D bude veselo ve městech :D:D
tak toto mně rozesmálo :D:D.....no nevím ....houbičky.Hlavně ať to nejsou obytné budovy.To by se mi opravdu nelíbilo.Přesně jak píše woody69...chtělo by to něco akčnějšího.Vůbec nevím co si pod tím představit ,když vynechám akční šmouly.Asi to fakt jsou nějaké houbičky ,aby ti naši obyvatelé byly vysmátí a měli nějaké ty halušky ,aby si nestěžovali ,že moc pracují :p:D
 

Santerr

Veterán
Bude to nějaká dílna, která bude vyrábět surovinu potřebnou na výrobu nové vílí bojové jednotky - myslím toho květinového kouzelníka... ?
 

DeletedUser238

Guest
První co mi ten obrázek připomněl byli Křemílek a Vochomůrka :) Ale po zvětšení jsem viděla nahoře ty postavičky. Řekla bych, že by to mohl být portál pro malé, škodolibé (koukají tak) houbové skřítky - tzv. HOUBÍKY. Ale že by jezdili na ještěrovi, no uvidíme.
 

DeletedUser1198

Guest
Tak možné je cokoli, jen mě tam trošku matou ty kly orců...
 
Nahoru