• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k verzi 1.2

DeletedUser76

Guest
:D ... jdu se zastřelit, já za to poděkuji a pak mi to ale úplně vypadlo z hlavy, díky za připomenutí :).
Bože , teď se stydím , omlouvám se předem.
To už není na trubičku , ale na pořádnou trubku :D.

Tak to je jiná , už se těším , hurá :D
 

Eragon92

Znalec fóra
Dupání a poroučení a vztekání vám nepomůže.
Prostě to musíte přijmout jako fakt!

ZDE FORSETI : Pravda je taková, že Akademie je stejný případ jako prastaré divy. Obě dvě novinky byly vyvíjeny jako tzv. core features (neboli základní funkce hry), protože mají (nebo postupem času budou mít) zásadní vliv na hru, přičemž vždy byly plánovány jako povinné technologie, nicméně představeny byly jako nepovinné. Proč? Protože pokud by se cokoliv pokazilo, stačilo by technologii dočasně deaktivovat a hra by běžela bez problémů dál. Avšak kdyby byla technologie povinnou, něco podobného by možné nebylo. Takže jedna chyba by znamenala zásek celé hry. Což jsme ale nechtěli připustit, proto se přistoupilo k tomuto řešení. A jakmile se vše náležitě otestovalo, technologie se stala povinnou.



Potřebuješ, abys dál mohl hrát hru , je to tak:)


Jaké dupání a poroučení? :D Já jsem pouze konstatoval tak přibrzdi ;). A pleteš se akademii nepotřebuji. Co jsem se tak díval tak se to vyplatí když u toho člověk může sedět, na to já čas nemám a o víkendu mám teda lepší zábavu než klikat jak šílený, navíc všeho mám prozatím dostatek (až na volné místo) takže půjde jen o zbytečně zabrané místo jiné důležitější budově.

A pleteš se i po druhé - hra jde hrát i bez úkolů :)
 

Eragon92

Znalec fóra
Že by šla akademie zbořit, s tím bych moc nepočítala, vzhledem k tomu, že vývojáři naopak počítají s jejím dalším rozvojem. ;)

aha :/ no tak pak až opravdu k něčemu bude tak ji postavím a udělám si 60 úkolů na jednou :D :D

Já v ní teď prostě nevidím smysl, škoda místa...
 

DeletedUser76

Guest
A pleteš se i po druhé - hra jde hrát i bez úkolů :)

Samozřejmě hra jde hrát i bez plnění hlavních úkolů, proč ne, že . I bez opakovacích úkolů , proč ne ,že . Hra jde hrát i bez divů , proč ne , že . A klikat si můžeš třeba klidně jednou za měsíc proč ne , že. A jak můžeš s jistotou tvrdit,že se ti něco nevyplatí ,když jsi to ani nepostavil a nevyzkoušel ? Jaký máš požitek ze hry když její potenciál nevyužíváš ? Pouze řečnická otázka ,odpověď nepotřebuji a ani vědět nechci . Hezký víkend přeji :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

jacinda

Guest
já bych ocenila, kdyby se za některé stavy, včetně divů, počítaly body. neustále padám dolů a v žebříčku a to hraju každý den, věci za diamtanty taky některé mám a mám město velký jak ****
 

Eragon92

Znalec fóra
Samozřejmě hra jde hrát i bez plnění hlavních úkolů, proč ne, že . I bez opakovacích úkolů , proč ne ,že . Hra jde hrát i bez divů , proč ne , že . A klikat si můžeš třeba klidně jednou za měsíc proč ne , že. A jak můžeš s jistotou tvrdit,že se ti něco nevyplatí ,když jsi to ani nepostavil a nevyzkoušel ? Jaký máš požitek ze hry když její potenciál nevyužíváš ? Pouze řečnická otázka ,odpověď nepotřebuji a ani vědět nechci . Hezký víkend přeji :).

Ti chytří se podívají na wiki co jim budova přinese ;), momentálně si bohatě vystačím i bez ní. Navíc kouzla jsem si mohl vyzkoušet i tak protože byly v truhlách ;) takže asi tak :). Patrně máš problém s kritikou takže tobě taky pěkný víkend :)

Jo a ano bez dívů to jde taky, doteď nemám ani jeden :D čekám na runy na Horskou dráhu. Ale netvrdím, že jsou k ničemu, a ani netvrdím, že je akademie na nic. Ale já hru hraji od začátku a při mém času se mi tolik prostě mmt neoplatí a nelíbí se mi, že mě hra do ní nutí a blokuje mi postup v misích.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser76

Guest
Tak jo , když to tak vidíš :D;).

Když postavíš akademii a splníš úkoly dostaneš za odměnu runy :D.
Tak šup a bude Horská dráha :)


Co se týče kritiky , nechápu ji u hry , která se dá hrát zadarmo.
Víš co se říká : Darovanému koni na zuby nehleď ! ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
no niesom si istý ze tích rún v ulohach je nejak moc ja mam uz splnene skoro všetky ulohy a zatial som dostal do kopi len 3 runy a vecinov tie ktore nepotrebujem :( ale o divi sa budem starat po ukonceni vyskumu a akademia no pre zacinajucich hracov co hraju bez nakupu dia a nekupuju si priestor je 5x5 naozaj dost velky problem akademia je dobra a mozno priestorovo prijatelna asi v trpaslicej dobe ked sa uvolni dost miesta pri vylepseni domov ale tiez nie som nejak zastancom akademie jedine kuzlo ktore sa obcas oplati je zvisenie nastrojov ale co sa kultury a suriek tyka je to upla zbytočnost tak na bete vyrabam v akademii len kuzlo na kladivka ale zatial som ho este nepouzil mam uz okolo 24 kuziel no mozno ked bude nedostatok kladiv a preto chapem hráčov ktorím vadí vekost akadémie je to moj nazor
 

DeletedUser76

Guest
Protokole neber všechno tak vážně :D, přeci se všechno nemusí zde dopodrobna rozebírat, to s těmi runy byl vtip, proto je tam zelenáč ;):)
 

DeletedUser34

Guest
vpohode ja som to pisal len ako nazor nie ako niečo smerodatne skvor ma trapi stale pretrvavajuca chyba a to neviditelne jednotky v boji uz sa stym clovek pasuje no viac ako pol roku a stale sa chyba opakuje asi to je velmy tasko opravitelne a tato chyba sa objavuje rovnako na našom servri ci uz cz/sk/ aleboo beta svete no je to asi chyba ktora sa stava uz sucastou hry
 

DeletedUser76

Guest
:D...chlape to si o tom budeš muset pokecat s někým jiným. Já nejsem vhodná osoba, já hru beru tak jak leží , běží se vším všudy, nic mne zde netrápí, když něco nejde tak to nejde , svět se skrze to nezboří :D, vývojářům fandím , protože tvoří něco pro lidi, pro zábavu a je to jejich dílo, miláček a těším se na každé rozšíření téhle hry a mám pochopení pro technické nedostatky, pro aktualizace, pro vše. .Když je možnost napsat , že by se mi něco líbilo či potěšilo , proč ne, myslím že odměny diamantové ve hře by bral každý, ale že nejsou ,mne vážně nervy nerve, je to prostě jen hra.
Nic vážného , nic natolik důležitého oproti tomu co se děje v reálu ve světě.
Vytvořená k hraní , k pobavení lidí.
Kritizovat něco , co bylo někým vytvořeno ať se jedná o obraz, film , sochu a zde hru ( což je považováno za umělecké dílo) mi přijde nevhodné no spíš neslušné.
Nehledě na to, že kritika není příjemná nikomu dle mne z nás.
Představ si jak něco děláš s velkou láskou , třeba nádhernou zahradu , děláš to pro radost, pro potěšení a bude tě těšit třeba i představa , že někoho pak potěší jen pouhý pohled na ni.
Pak půjde okolo pár mračounů co se na svět dívají šedivými brýlemi a začnou to kritizovat, jak tohle by udělali lépe, sem zasadili tohle, ploty by jinak natřeli a vůbec si nevšimnou jak tvá zahrada krásně voní, nevidí tu radost a to co jsi do toho vložil.
Tím tě zraňují a někoho záměrně zraňovat je neslušné , není to dobré.
A možná tě ta jejich kritika natolik zraní, že nebudeš mít dál chuť už nikdy nic zasadit, vytvořit novou krásnou zahradu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
tak nieco pre potesenie oka :)
jkli.jpg
 

nataly111

Velmistr písma
Woody, máš pravdu jako vždy,
a zase si to napsala tak krásným způsobem
Tohle je naše Elvenar zahrádka, kritizuje tu kde to, ptá se a řeší se tu potíže různého druhu;). To je v pořádku
Ale že by se někdo zamyslel a hodil třeba nějaký nápad jak vývojářům pomoci, zjistil by že to není tak snadné
kritizovat to umí každej, ale pokusit se pomoci, vymyslet něco je už horší, občas se o to sama pokouším a je mi jasné že ti co se skrývají za touto hrou jsou kluci šikovní(nebo holky), já jim fandím, ať si vezmou trochu inspirace z toho co se tu píše, ale ať je to neodradí byla by to škoda:D
 

DeletedUser34

Guest
no neviem co je napisanie názoru kritiika zial nema skusenostii s programovanim alebo grafikou tak stym nevie pomoct co sa novich nápadov týka tích sa tu viskytuje dostatok a pochybujem ze nieco z nazorov co sa tu napisu myslim tich kritickych sa dostane k vivojarom takze je to skorej problem ludí ktorím sa to nepáci tu na fóore nie vivojarom tym sa posielaju nápady poripade oznamuju chyby na riešenie a mate tu napisane aj od moderatorov ze budu radi na spetnu vezbu a tak neviem co považujete za spetnu vezbu ak nie upozorneie na chyby v hre na bete su este aj odmeney za nahlasenie chyby :D :D :D :D
 

nataly111

Velmistr písma
Protokole, já to myslela jako celkově ne na tebe;)
Jsem proto, aby se tu psali problémy co hráče trápí, ale někdy se tu objevují věci nad kterými se prostě zarazím
Správná kritika na správném místě je taky důležitá, ale musí to mít hlavu a patu
jestli sis to vzal na sebe tak promiň :oops:
Co se děje na betě nesleduji to se upřímně přiznávám, ale snad tu někdo z moderátorů psal že jejich chyby se nás netýkají
přeci pokud se tam nějaká vážná chyba objeví nedají to pak k nám, ale poučí se a opraví to, dřív než to dojde k nám, to si myslím
a ty odměny za chyby, to je asi hezké, ale spoustu hráčů rádi chybu nahlásí, aniž by čekali nějakou odměnu :)
 

Eragon92

Znalec fóra
Tak jo , když to tak vidíš :D;).

Když postavíš akademii a splníš úkoly dostaneš za odměnu runy :D.
Tak šup a bude Horská dráha :)


Co se týče kritiky , nechápu ji u hry , která se dá hrát zadarmo.
Víš co se říká : Darovanému koni na zuby nehleď ! ;)

No při mém štěstí dostanu runy přesně na ten druhý div a nebo mi to spadne už do obsazené a budu mít jen úlomek :D

Jinak, myslel jsem, že fórum je zde na to aby byla zpětná vazba ať už je jaká koli ;) . Ano někdy se tady opravdu oběvují perly to nepopírám ale i správná kritika není od věci. Hru tvoří pro peníze né proto aby měli pěknou zahrádku :D takže to přirovnání mi úplně nesedí...

A nevíte někdo jak je to s tím portálem trpaslíků když ho prodám? Četl jsem že surky mají zůstat ale když dám prodat píše mi to že o suroviny příjdu tak jak to je? Mám našetřeno na trpaslíčí cesty až budu přestavovat město tak ať vím jestli ten portál ještě radši nechat.
 

DeletedUser76

Guest
Jo to vážně nevím, já jsem portál prodala před aktualizací , měla jsem ho v hlavní řadě úkolů.
Po aktualizaci by Ti měly suroviny zůstat, píše se to :D.
Přinejhorším si pak postavíš vílí cestičky, zanadáváš , napíšeš na forum zdravou kritiku :D:D ( nemyslím to zle )
Snad se někdo najde kdo to má vyzkoušené :)
 

DeletedUser180

Guest


Portál mám zrušený.
Trpasličí ulici postavit můžu (to znamená že nějaké suroviny mám) ale netuším kolik.
Takže ti zůstanou.

Mimochodem, kdo nechce vyloženě čekat na úkol na zrušení trpasličího portálu, může ho v klidu zbourat. Úkol na jeho zbourání jde odmítnout a odměna je 6 000 mincí a 6 000 (nebo 600 - nepamatuju si to přesně) zásob
 
Nahoru