• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k verzi 1.2

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ale tam se ten problém nahlašoval, nebo ne? Určitě to někdo zaregistroval... Takže nahlášený si myslím že to bude. Problém je v tom, že se nedaří to opravit...
 

DeletedUser34

Guest
ale inak ok budem pisat o aktualnych chybach na tomto servri berte to len ako taku pikošku alebo poznamku pod čiarov tu chybu na bete a

no kazdopadne je to zaujimave tam maju sposob kto nahlasi chybu dostava odmenu za nahlasenie chyby myslim ze diamanty alebo nejake body :)

//Sloučení příspěvků. Forseti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
na bete zacala jedna kriticka chyba po vcerajsom aktualizovani a to ze po nacitani mesta zmiznú z mesta dene a nocne farmy a aj portal s cextickamy
...
no som zvedavi ako to bude tu
Při nahlašování chyb třídíme dané problémy podle závažnosti do pěti kategorií. Pokud je chyba ve čtvrté nebo páté kategorii, tak není možné, aby se k nám nahrála nová aktualizace a ta tuto chybu obsahovala. A můžu tě ubezpečit, že tato chyba sem rozhodně patří.

Samozřejmě jsou i chyby, které se do následující aktualizace neopraví. Buď se to jednoduše nestihne nebo se jedná o nějakou malou chybku, na kterou se dostane až po odstranění těch závažných.
 

DeletedUser34

Guest
jedna oázka a jedna podotázka k úlohám
neviem či je to aj niekde inde
ale asi 10 úloh je zdvojeních su naprosto rovnaké
či už zadaním alebo odmenov ale ze uplne rovnakée
su to opakovacie ulohy a preto sa pítam

1. je to zámer ze sa úlohy zdvojili?
2. alebo vývjárom došla inšpirácia na nové úlohy ?

len sa pítam prosim nekamenovat a ani upalovať na hranici dakujem :D
 

DeletedUser34

Guest
no len nejak sa neviem dockat odpovede ci to bol zamer alebo ako ?
 

jacinda

Guest
Neví někdo, kolik je úkolů na akademii? tu budovu vpůbec nechci ve městě mít a neustále mě to nutí neodvolatelnými úkoly něco s ní dělat. nejdřív vyplácám forgebody, pak mě to donutí postavit a když už to chci konečně zbořit, tak zas v tom vyrábět.
 

DeletedUser34

Guest
no zburat sa to neda aj keby si hned na mieste monitor rozflákala tak akademiu nezburaš je to budova ako trhovisko alebo kkasaren zial
 

Eragon92

Znalec fóra
Dokud akademie nepůjde zbořit tak jsem z úkoly skončil :). Nepotřebuju ji a tudíž škoda místa... Buď ať jde zbořit a nebo ať jde úkol odmítnout :(
 

Frigg

Guest
Že by šla akademie zbořit, s tím bych moc nepočítala, vzhledem k tomu, že vývojáři naopak počítají s jejím dalším rozvojem. ;)
 

DeletedUser76

Guest
Dupání a poroučení a vztekání vám nepomůže.
Prostě to musíte přijmout jako fakt!

ZDE FORSETI : Pravda je taková, že Akademie je stejný případ jako prastaré divy. Obě dvě novinky byly vyvíjeny jako tzv. core features (neboli základní funkce hry), protože mají (nebo postupem času budou mít) zásadní vliv na hru, přičemž vždy byly plánovány jako povinné technologie, nicméně představeny byly jako nepovinné. Proč? Protože pokud by se cokoliv pokazilo, stačilo by technologii dočasně deaktivovat a hra by běžela bez problémů dál. Avšak kdyby byla technologie povinnou, něco podobného by možné nebylo. Takže jedna chyba by znamenala zásek celé hry. Což jsme ale nechtěli připustit, proto se přistoupilo k tomuto řešení. A jakmile se vše náležitě otestovalo, technologie se stala povinnou.


Potřebuješ, abys dál mohl hrát hru , je to tak:)
 

DeletedUser34

Guest
trošku poopravim divi sa daju zbúrat akademia nie ale ked zburate divi naspet nedostanete nič stoho co ste do nich dali teda ziadne relikvie
 

nataly111

Velmistr písma
Proč tu pořád někdo píše, že nepotřebuje Akademii:eek:
Asi jsem v Jiříkově vidění, od chvíle co jí mám, jsem z ní nadšená:D
kouzlím pořád, já vím že mám asi na hru jiný pohled než vy, ale proč jí nedáte šanci?
Akademie se vám bohatě odmění, a jestli ne teď tak v budoucnu určitě;)
 

jacinda

Guest
akademie je velká jako kráva a se svou výrobou žádné bonusy nepotřebuju. potřbeuju místo
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
ale asi 10 úloh je zdvojeních su naprosto rovnaké
či už zadaním alebo odmenov ale ze uplne rovnakée
su to opakovacie ulohy a preto sa pítam

1. je to zámer ze sa úlohy zdvojili?
2. alebo vývjárom došla inšpirácia na nové úlohy ?
V současné chvíli máme v systému už více jak jeden a půl tisíce úkolů. Není to tedy o inspiraci, pravý důvod je ten, že nechceme zahltit databázi spoustou dalších úkolů, když vše podstatné už bylo zavedeno.

Některé jsou zdvojené, jelikož chceme hráčům předložit pestřejší výběr úkolů. Jak totiž víme, odmítnutelné úkoly tvoří cyklus, který se opakuje. Nebylo by tedy rozumné, aby rotovalo dokola například jen 5 úkolů, to by se vám jistě rychle zprotivilo. ;)
 

DeletedUser76

Guest
Říkala jsem si v duchu pro sebe,že by s víly mohl přijít další div :).
Zajímá mne , zda-li plánují vývojáři další divy ?
Velice by mi udělal radost div co by navyšoval body výzkumu :).
Třeba by ho hráči co čekají delší čas na provincie (přes dva dny) uvítali s radostí ve městě.
Protože další body pokud nechci utrácet suroviny a peníze a já jsem už na dosti vysokých cifrách, vlastně do výzkumu dostanu až po dobytí provincie :(.
V řadě nových úkolů jsou zahrnuty do odměn runy, což je velice příjemné, jsem si vědoma , že ne všichni hráči mají div na 5 lv kdy je zapotřebí další sada run a někteří nemají všechny divy,takže se zajisté zaradují, ovšem v mém případě kdy je již nepotřebuji se mi runy hromadí.
Další dotaz je, zda -li se neplánuje rozšíření lv u divů z 10 na 15 nebo neomezeně ?:).
Děkuji předem za odpovědi :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Zajímá mne , zda-li plánují vývojáři další divy ?

Tuším se to někde zmiňovalo (nebo jsem to někde zahlídnul/vyčetl). Divy přijdou :) V nějaký z dalších aktualizací někdy v budoucnu... Co si pamatuji (jestli vůbec dobře), tak jeden div by měl posilňovat produkci kladívek... Ale kde to bylo a jak přesně nevím... To bych musel pohledat znovu. Takže to berte s rezervou
 

Santerr

Veterán
Vílí divy by byly zajímavý, taky jsem byla zvědavá, jestli budou, na druhou stranu si říkám, když jsou ve skalách už 4 divy, kam dají ty vílí? ;)
 
Nahoru