• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k verzi 1.2

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jak se těšíte na konečně opravený systém zpráv? Dalo nám to hodně práce, ale zprávy by už měly fungovat naprosto v pořádku.

A co jinak říkáte na verzi 1.2? Jste spokojení? Povídejte! :)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Jelikož je výzkum povinný, tak nebudeš moci pokračovat dále, dokud tyto dvě technologie nevyzkoumáš.
 

DeletedUser34

Guest
  • Zboží specifické pro určitou spřátelenou rasu už není smazáno poté, co odstraníte její portál.
hmmm škoda že to nebolo skorej tašla moja med a žula k čertu po ulohe predaj portál :(
a to bol plne naložený :(
 

DeletedUser34

Guest
ozaj tabor kvetinovich kuzelnikov a včelích jezdcu sa stale pracuje či niečo uz viete od vivojarov nové ?
 

Santerr

Veterán
Zboží specifické pro určitou spřátelenou rasu už není smazáno poté, co odstraníte její portál.
To znamená, že ty surky uvidím v hlavním sídle? K vílám jsem zatím ještě nedorazila, tak nevím, jestli mi budou dané suroviny po trpaslíkách ještě později třeba, pokud ne, přijde mi zbytečné, mít je na skladě. Nebo se s nimi něco chystá ještě?
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
hmmm škoda že to nebolo skorej tašla moja med a žula k čertu po ulohe predaj portál :(
a to bol plne naložený :(

Ve výsledku je stejně nepoužiješ. Jediný možný využití těch surovin by bylo na cestičky. Každopádně ty lze nahradit cestičkami z jiných dob a následně pak cestičkami od víl. Takže to není nic co by nějak zabolelo. Jediné o co přijdeš je pocit, že máš hromadu zbytečných surovin z minulé doby :D Mě osobně to třeba nevadí, cestičky jsem přistavoval z předminulé doby, když jsem potřeboval. Časem pak nahradím, jak jsem už psal
 

DeletedUser34

Guest
no tie cesty to jedine som mal na mysli ale mas pravdu len ak bude uloha kde ich bude treba tak ma trafi :)
 

Zharthuru

Mistr slova
Tak teď tu začne být živo začala další aktualizace:D:mad::cool: . Dobrý už to jde zase dobře
 
Naposledy upraveno:

jacinda

Guest
úplně mě naštvalo, že nemůžu jít dál ve výzkumu a musím udělat tu hloupou akademii. konečně jsem se dostala k vílám, a kupuju body abych to měla co nejrychleji a teď tohle a dalších možná 50 FB v háji za akademii, kterou prostě nepostavím. kdyby ta budova dala aspon nějaké body. místo toho je jenom neuvěřitelně velká.

jinak co se týče smazání tech surek, pak je chci teda vrátit taky tu žulu a měd. smazala jsem portál asi před dvěma dny. to je fakt super.
 

DeletedUser34

Guest
no nejak nevidim ziadne zmeny okrem tich správ inak na bete zacala jedna kriticka chyba po vcerajsom aktualizovani a to ze po nacitani mesta zmiznú z mesta dene a nocne farmy a aj portal s cextickamy dneska to roby kazdu chvilu musim odhlasit uplne server a nanovo ho restartnut niekedy to pomoze niekedy nie niekedy zmizne este aj hlavna budova no som zvedavi ako to bude tu
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Vlastně jsem dodnes ještě nepochopil milý @protokole, proč na fóru pro CZ verzi pořád píšeš o chybách na betě? Jako kdyby měla beta něco společného s CZ verzí. :D
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
To je sice pěkné, ale proč spamovat zbytečně vlákno obavami z něčeho, co sem přijít nemůže? :D Navíc, toto je vlákno pro verzi 1.2 na českých serverech a ne na betě.
 

DeletedUser34

Guest
no ponevač mili odine neviem po anglicky tak snad v kutiku dufam ze to niekto napise vivojarom a kedze moj drahy bozsky moderátore vi mate snimi uske kontakty a kde co im posielate tak v kutiku duse dufam :D :D :D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Myslím že český elvenar tým ani nemůže posílat návrhy na změnu (respektive nalezené chyby), které jsou z jiné mutace/bety. Takže i kdyby chtěli, asi s tím prostě nic nezmůžou. Věřím že moderátoři na betě tento problém přepošlou a až se dostane nová verze na ostatní mutace, bude tento problém opraven :)
 

DeletedUser34

Guest
To je sice pěkné, ale proč spamovat zbytečně vlákno obavami z něčeho, co sem přijít nemůže? :D Navíc, toto je vlákno pro verzi 1.2 na českých serverech a ne na betě.

hmm nemôže rovnako ako chyba so správami ktorá zacala na bete sem nemohla príst alebo s chatom ked vipadával chat to sem tiež nemohlo prist alebo aj dalšie chyby ktore sa ukazujú postupne :)))))) :D :D :D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Zase tohle je strašně o úhlu pohledu... když to vezmeš z tý druhý stránky, kdyby se opravovaly pořád ty zprávy (které jsou údajně velký problém a nedaří se ho opravit), zdrželo by to strašně další aktualizace, novou dobu a vše co následovalo poté. Takže vlastně i přes to že tu ta chyba je, tak máme nové věci. Kdyby se čekalo, tak byste zas křičeli že se nic novýho neděje :D Takže, ono je to těžký no... :D
 

DeletedUser34

Guest
no keby to aspon nieko preložil tak snad by to potom bolo jednoduchšie poslat aj niekomu kto hra na bete :D
:D
 
Nahoru