• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k verzi 0.27

DeletedUser254

Guest
- hra mi 3x spadla ( po třetím spadnutí už jsem se ji nesnažil zvedat zpět a nechal jsem ji ležet )
- trvá dlouho přechod mezi městem a světem
- nelíbí se mi břibližování města. Musím pořád rolovat kolečkem. Někdy se to chytí, někdy ne a musím obnovit okno ( nebo dveře )
- zdá se mi že se mi také špatně počítají % u zvýšených manufaktur ( > jako zde < )
- překrývají se mi oběkty


Očekávám nápravu, protož mě to silně znepokojuje.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
u toho překrývání. Zkus označit dílnu jako by si jí chtěl přesunout a "přesuň" jí na stejné místo kde je teď. Mohlo by to pomoct s tím překrýváním - aspoň jako provizorní stav než to opraví.
 

DeletedUser34

Guest
no stym padaním má pravdu tolkokrat my spadla hra ako zaceli mesiac pretym
a naozaj katastrofálne dlho načitava mapu a keď ju konečne načíta tak posuvanim sa na okrajoch robia čierne miesta
 

Bilas

Guest
Překrývání můžu potvrdit....u manufaktur se mi občas stává, že se mi bonus vůbec nezapočítává...
 

CherryFlower

Guest
:D:D:D Tak se mi dostavěla budova a nejenže se neobjevil uvolněný stavitel, při najetí myškou mi to oznamuje,
Klikni na budovu a rozhodni, co chceš vyrábět :D

Že bych z domečku vyrazila i něco jiného než mince?? :p

Nebo že by to byl aprílový event?? Trochu předčasně... o_O
 

DeletedUser34

Guest
no snaď tam najdeš zlate tehli :)) Cherry Flower pozry poˇxtu v hre :))
my sme pripravený je to na vás jednorožci
 

DeletedUser76

Guest
To víš,vzala jsem si Tvá napsaná slova k srdci , když už jsem u toho psaní , tak to doslova,
dokonce jsem šla i na procházku a k mému velkému překvapení jsem zjistila ,že po chodnících nechodí trpaslíci ,
ale podivný dvounožci co se zdaleka elfům nepodobají a dokonce mluví a já jim rozumím :D.
Ohledně toho partnera a dalších bydlících jsem to také vyřešila.
Jejich fotografie se jmenovky jsem si vyvěsila nad počítač, pro případ kdyby se ze mne stal zoufalec herní abych po těch letech klikání
poznala kdo je kdo .
Docela jsi mne vyděsil :D:D:D
 

luterina

Veterán
Ahoj, ve hře mi funguje vše jak má, dílny produkují nástroje, lidé platí daně, sousedská výpomoc dokonalá - odměnu má soused i já, vojáci v zásobě, peníze a nástroje také, vylepšení přibývají a úkoly oznamují co mám ještě v plánu. Takže u mě spokojenost, hra je skvělá a má krásnou grafiku.:)
 

CherryFlower

Guest
Tak to máš tedy kliku luterino, mně včera zmizely neopakovatelné úkoly a pro změnu mám 2x ty opakovatelné :D
 

DeletedUser254

Guest
Píši pochvalu , možnost výměny surovin za výzkumný bod je skvělé :D

Taky se mi tohle zamlouvá.
Křišťálu mám tolik že si můžu koupit asi milion bodů :confused:
Už jsem postavil další 3 manufaktury na mramor ( mám bonus ) a nakoupím si jich tolik kolik budu moci.
Mramor, společně z křišťálem, jsou zřejmně nejrozšířenější bonusové relikvie.
 

DeletedUser34

Guest
Ahoj, ve hře mi funguje vše jak má, dílny produkují nástroje, lidé platí daně, sousedská výpomoc dokonalá - odměnu má soused i já, vojáci v zásobě, peníze a nástroje také, vylepšení přibývají a úkoly oznamují co mám ještě v plánu. Takže u mě spokojenost, hra je skvělá a má krásnou grafiku.:)
však ono ťa to prejde :) :D :D
 

DeletedUser34

Guest
presne rovnaku kombynaciu mam aj ja akurat te hodvab ide na dracku prach je uz presiteny obchod este prkna ako tak
 

DeletedUser505

Guest
Nová verze 0.27 množstvím novinek zrovna moc nepřekypuje, každopádně i tak se jedná o zajímavou aktualizaci. Co na říkáte? Myslíte, že se jedná o předzvěst nějaké velké následující aktualizace?

Díky za každý váš názor! :)

Mám asi jedinou věc, to se aktualizací změnilo a už to tu bylo zmíněno několikrát a to při spuštění je automacitky v plus zoomu.:eek:
Jinak otáčení pohledu na budovu by bylo taky fajn, ale jelikož to závisí na velikosti budov a to že má každá jinou proporci chápu, že to nejde.
Hromadné "sklízení" by bylo taky dobrý.:D
 

DeletedUser460

Guest
Mam navrh na zlepsenie, (aby som len nekritizoval) opakujuce sa ulohy by mohli mat moznost uz nezobrazovat nikdy. Pripadne mat moznost ich po case opet "zapnut". Vecsina uloh je pre mna nezaujimava, na co mi je uloha vylepsit dielnu na uroven 6 ked ich mam na urovni 13 a viac. Pripadne ulohy kde je odmena 10 000 minci, ked za 1 pomoc susedovi mam cez 13tisic. Zbytocne sa preklikavam celym radom uloh aby som sa dostal k tej ktora za nieco stoji.
priblizovanie mesta je pokus o nejake disko? ked skrolujem koleckom tak to zblbne a priblizuje a oddialuje ako stroboskop az pokial nefreshnem stranku. Nastastie len obcas.
Co sa tyka znizenych odmien, nemam nic proti aj ked sa mi to nepaci.
"Neviditelne" jednotky v boji sa mi uz v boji nestavaju.

mam este otazku pre pouzivatelov Chrome prehliadaca. Pada vam hra aj na tomto prehliadaci? Pretoze na firefoxe mi to padne niekolko krat denne.
 
Nahoru