• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k verzi 0.27

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Nová verze 0.27 množstvím novinek zrovna moc nepřekypuje, každopádně i tak se jedná o zajímavou aktualizaci. Co na říkáte? Myslíte, že se jedná o předzvěst nějaké velké následující aktualizace?

Díky za každý váš názor! :)
 

CherryFlower

Guest
No mne by docela zajímalo, jestli je tam opravená i chyba, kdy mi dovolí vylepšovat budovu, i když to není vyzkoumané... abychom se pak najednou nedivili...
 

DeletedUser34

Guest
ja zase by som chcel vedieť ci bude oprava chyby neviditelne jednotky v boji keď že to stale straši ale asi to bude na dlhšie opravovanie lebo roby to aj na betaserveri ze su neviditelne tie jednotky raz moje raz superove
 

CherryFlower

Guest
Tak už jsem narazila na první chybičku... když najedu městečko, je zaseklé na velkém přiblížení a nejde zmenšit. Teprve když najedu na nastavení a na lupu, tak se to rozchodí.
 

Bilas

Guest
Mně stačilo zarolovat kolečkem několikrát sem tam...

Ale hodně se mi nelíbí změna odměny za denní výrobu. (z 600 na 100) :(
 

DeletedUser494

Guest
Nevím za je to aktualizací, ale nejsem moc nadšený ze změny odměny za úkol "vyrob křištálovou kouli" - včera za to byla ještě odměna 400 svitků a 400 hedvábí, dneska už je to jen za 50 svitků, 50 hedvábí a 50k zlatých... Jako nic proti penězum ale je to dost nepoměr a já s tím zbožím za ukol docela počítal :-D
 

Matesov

Znalec fóra
Ahoj,
ano - město se načte v maxi zoomu a nejde s tím nic dělat a když už to jde, nejde to nazoomovat na nejmenší velikost
a doje stále padají - boj se uprostřed sekne, vyskočí omluva a nutnost resetu hry
 

DeletedUser87

Guest
taky mi pomohlo rolovat kolečkem
načítá se vám mapa světa? mám místo ní jen modrou plochu
 

Santerr

Veterán
No, přibyla nám další nová verze, ale bohužel stále v ní nebylo opraveno mizení měst nebo rovnou padání hry při obíhání přátel a sousedů s motivací, naopak se tak děje mnohem častěji. Taky mi přijde, že se mapa světa a města načítají pomaleji než doposud. Co se týče změn odměny u některých úkolů, k tomu se raději vyjadřovat nebudu, nechci být sprostá ;) Hlavně, že nám přibyly jakési podivné pochodující ruiny kolem měst, bez nich by nám asi bylo smutno... (ironie) :(
 

luterina

Veterán
nepsali vývojáři že dnes právě díky přechodu na novou verzi hra padat může? nejsem si jistá svou pamětí...
 

DeletedUser460

Guest
Ja som nespokojny, teraz mam viac chyb v hre ako doteraz.
1, po vylepseni budovy mi budova zmizne, - nutnost restartu
2, po vylepseni budovy mi nepribudne volny stavbar - nutnost restartu
3, mapa sa automaticky nacita priblizena (+) aj ked nastavenie mam oddialena (-) - nutne scrollovat kolieckom mysi
 

DeletedUser418

Guest
No mě také zrovna nepotěšilo ponížení odměn materiálu u úkolů, byl to pro mně způsob, jak získat splněním daného úkolu materiál, který nemám bonusový a to snížení je opravdu hodně veliké...:oops::(...a že to dorovnali mincemi mi nepřijde zrovna šťastné...vždyť mince můžeme získat tolika různými způsoby (pomocí členům společenství, sousedům, v podobě daní od obyvatel, z většiny úkolů...), že si nemyslím, že by jich někdo z nás měl nedostatek. Byla bych raději, kdyby to vrátili zpátky :(
 
Nahoru