• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k verzi 0.26

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Je tu, dovolím si říci, revoluční aktualizace Elvenaru na verzi 0.26! Co tedy na ni říkáte? Jak se těšíte na trpaslíky? Jak se vám líbí nově upravené úkoly?

Těšíme se na vaše postřehy! ;)
 

DeletedUser34

Guest
jo na trpaslikov sa teším moc a moc len som si všimol že keď sa zbiera žula z bani trpaslikov nikde sa nezobrazuje v surovinách koľko jej vlastne mám jedine v portále keď naň klikne tak tam sa ukáźe koľko je jej dokopy nemala by sa zobrazovať aj v obchode s tovarom ?
 

CherryFlower

Guest
No už se těším :) Do trpaslíků mám ještě daleko, uvidíme jak se povedly ty úkoly :)
Mizení lidí bylo taky opravené??
 

Santerr

Veterán
Já bych docela brala, kdyby bylo konečně opravené to mizení lidí, včera jsem zvedala další obytnou budovu o level výš a opět mi nepřibyl ani jeden člověk a popravdě už mě to začíná docela štvát :(
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jak už jsem dříve zmínil, oprava chybějícího počtu obyvatelstva měla přijít s verzí 0.25, ta ovšem byla přeskočena. Teď sice v seznamu oprav není, ale počítám, že by měla být součástí zítřejší aktualizace. Pokud ne, budeme tento problém okamžitě urgovat u tvůrců hry. ;)
 

DeletedUser74

Guest
Prosím o radu zarazilo mě v aktualizaci toto :" Opraveno zaokrouhlování u léčení jednotek. "
Poradíte mi jak lze léčit jednotky? Tuto možnost jsem nikde nenašla, ani na WIKI.
Moc děkuji za rady
 

DeletedUser254

Guest
Seznam se mi zdá nějaký dlouhý.
To bude nějaká nová hra ne ?

Jinak mi nezbývá než se těšit. Jako malej :rolleyes:
 

Sindri

Guest
@Sirael : Po bitvě se zobrazí obrazovka s výsledkem - výhra/prohra + ztráty na jednotlivých oddílech, přičemž u každého z nich máš možnost za diamanty jednotky obnovit.
 

DeletedUser74

Guest
Aha tím bylo myšleno toto, já znám hry kde lze opravovat i během bitvy určitými typy jednotek. Moc děkuji za odpověď :D
 

DeletedUser254

Guest
Zdravím.

Zatím jsem nezaznamenal žádnou změnu u stromu výzkumu. Jen přibylo pozadí.


V záložkách už se cesty přesunuly.


Přibyla jedna položka, ale zatím se nic nezobrazuje.


Nezbývá než čekat dál.
Jen by mě zajímalo, jak dlouho to asi bude trvat. Nikam nespěchám, jen jsem zvědavej.
 

CherryFlower

Guest
Já měla nejdřív město duchů jen s mincemi a ručičkami, teprve když jsem restartovala celý prohlížeč objevilo se i město. V kasárnách už nové hodnoty také jsou, rozpracovaný úkol se mi z 5000 zásob změnil na 8000... a odměna se ze 100 000 snížila na 70 000...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Aktualizace kvůli objemu novinek trvala trochu déle, nyní by už mělo být vše v pořádku. :)
 

CherryFlower

Guest
To, že v chatu je před každým příspěvkem napsáno dnes, je konečný stav? To se nám ty konverzace pěkně protáhnou :-D

Tak to asi bylo jen pro to první zobrazení, teď už to nedělá, zaplaťpánbu ;)

Tak už jsem na to přišla... takhle divně se to zobrazuje po restartu hry při prvním zobrazení, kdy to u každého příspěvku napíše ještě i "dnes". Při dalším psaní už to nepíše a zobrazuje se to normálně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
no a je tu dlho očakávaná zmena
no prekvapili ma tie nové opakovacie úlohy a hlavne tie škrty
úloha získaj 150 000 minci odmena 10 000 naradia
bola síce zdrsnená ale dalo sa to nejak prežiť
ale navýšenie na 170 000 to by ešte ako tak šlo ale skosenie kladiviek .a 9000 je akosi krok vedľa keď už zvýšili úlohu tak aspoň odmenu mohli nechať rovnakú je to podla mňa zle zvážené nakoľko kladiviek sa aj za ostatné úlohy zmenšil počet ako odmena
podotýkam kladivká sa míňajú výrazne nakoľko sa používajú aj pri stavbe a aj pri verbovaní vojakov a keď dám više 25000 kladiv v kasarni na verbovanie 5 slotov čarodejnic a niečo aj na stavby tak myslim že dielne ked vyprodukuju len 2000 za 3 hodiny na 15 úrovni je dosťi málo bolo by trošku navišiť odmeny kladiviek minci je všade dosťatok len kladivká je tašie zohnať
hold môj názor
 

DeletedUser254

Guest
Ke změnám.
Jsem za každou určitě rád, protože tvůrci dávají vědět že na té hře pracují a i drobný přídavek určitě potěší, i kdyby se jednalo pouze o opravy chyb.
Jenže ....
V ofiku je to psaný takovým způsobem, že jsem očekával radikálnější změny a původní spekulace byla založená na faktu že se překope celý strom výzkumu. A to mě teda docela naštvalo, protože změna je jen ta, že se celá ta trpasličí novinka přilepila až na konec celého starého výzkumu a pouze jej prodloužila. Očekával jsem že se u stromu oběví na mnoha místech "odbočky" které nám umožní mít pár trpasličích věcí už teď.
Já bohužel žádnou z těchto novinech nebudu mít dřív jak za pár měsíců ( nezáleží zde na čase jako takovém ale spíše na faktu že nás navnadily na něco co můžou mít jen ti nejdéle hrající ) protože momentálně dokončuju etapu III - Vzestupná magie.

A ce mě nakrklo dvojnásob, je to že moje toliko očekávaná KRČMA a kulturní stavby, jsou až úplně na konci celého výzkumu.
Neberte to jako kritiku, mě se to líbí a určitě je to motivace postupovat aby to lidi měli, ale mohly udělat pár věcí jinak a vymyslet ten strom výzkumu nějak přijatelněji pro hráče.

Očekávání - 10/10 ( fakt jsem se těšil jak malej kluk na vánoce )
První pocity - 2/10 ( těžké zklamání )
Po zvážení a prohlédnutí si všech dostupných novinek - 7/10 ( změny jsou dobré )
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@Norquis dovolím si Ti oponovat, hned od začátku, co jsme zmínili novou rasu, tak tam byla věta:
Ti z vás, kteří již pokročili na konec aktuálního stromu výzkumů, najdou zcela novou kapitolu. Kapitolu prvních návštěvníků ve vašem městě: TRPASLÍKY. Dostanete obtížný...
Tudíž z toho nešlo ani vyspekulovat, že by se strom výzkumů překopal.

Odbočky ve výzkumu bohužel dělat nelze, jelikož jsou pro tyto stavby i nutné nové suroviny - žula a měď - ty lze postavit, až máš postaven Trpasličí portál, který pro tuto rasu funguje jako skladiště těchto surovin, které poskytují pouze trpaslíci. Na trpasličí portál musíš mít nějakým způsobem připravené město na příchod této nové rasy. Chci tím říct, že ať hraješ za Elfa, či Člověka, tak musíš projít daným vývojem, neboť bez tohoto vývoje nemůžeš připravit své město na něco nového, trpasličího.

Celá hra má být jako jakýsi mýtický příběh a vy jako hráči jej můžete prožít. Prvních pět kapitol bylo dáno hned od začátku, avšak nyní přibyla další kapitola. Můžeš to brát jako knížku o několika vydání. :) Věřím, že především s Tvojí fantazií to aspoň trošičku přehodnotíš. ;)
 

DeletedUser254

Guest
No možná jsem to četl zbrkle, to uznávám, ale i tak mi to přijde silně nedořešené.
Strom výzkumu by měl vypadat úplně jinak.
Například jako záložky.
Záložka průzkum.
10 výzkumných chlívků. Za každý vyzkoumaný by se % snížilo placení průzkumu.

Záložka rozšíření města.
xy výzkumných chlívků. Nebál bych se toho že by si lidi nekupovaly rozšíření za diamanty, protože pořád by bylo potřeba to napřed celé vyzkoumat a to je na hodně dlouho. Pořád by bylo potřeba spousta mincí, nářadí a surovin, ale nebyl by výzkum vázaný na průzkum provincií.

Záložka kultura.
Kolik kulturních věcí, tolik výzkumných chlívků. Mince, suroviny a nářadí jsou samozřejmostí.

Záložka manufaktury.
Kolik manufaktur a kolik vylepšení, tolik výzkumu.

Záložka vojsko.
Všechny ty zvýšení počtu, nové jednotky, vylepšení jednotek atd.

Dalo by se vymyslet asi víc záložek, ale není důležité kolik jich bude jako spíše to, že musím vyzkoumat vylepšení bojovníka, nebo vylepšení manufaktur + nevím co, abych se dostal ke kulturní budově, která je pro mě určitě důležitější, než mít v armádě o 12 bojovníků víc.
Prostě je to všechno moc vázané na moc věcí.

Záložky by vyřešily plno věcí a kupříkladu já bych klidně mohl vynechat vojenské věci, které mi přijdou v této hře zbytečné ( samozřejmě boje o provincie jsou zajímavé, ale nehraju bojovou hru ale strategickou stavařinu )
A nebylo by potřeba například zkoumat zvýšení výroby bonusové manufaktury, která je mi na nic ( nebo ji spíše nepotřebuju nijak zásadně důležitě )

Ale to je na jinou debatu.

Každopádně změny jsou fajn, jen měly být kapku jinak udělaný. To že já jsem slepej jak patrona je problém můj. Za to se teda omlouvám.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Takový strom výzkumů jsem již někde viděl, ale hráči si stěžovali, že musí překlikávat z výzkumu A do výzkumu B a že než něco vyzkoumají, tak uběhne spousta času, než se k tomu vůbec doklikají a věř, že takové příspěvky by pak byly i tady. ;)

Nicméně, pokud máš nějaký propracovaný nápad, jak by mohl strom výzkumu vypadat, tak jej zkus navrhnout v sekci Návrhy a Nápady a uvidíme, co na to řekne komunita. ;)
 
Nahoru