• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k verzi 0.26

DeletedUser34

Guest
no máme tu zoznam novích úloh takpovediac opakujúcich sa alebo inak povedane odmítnuté úlohy dovolte aby som ichc tu spísal a napísal kním krátky komentár
1. vylepši jednu dielňu na úroveň 6 alebo višie odmena: 30 000 mince a 5000 kladív
( pre mňa úloha ktorú zradosťov preskočím nakoľko dielne sú už na 15 možno neskôr keď budu trpasličie vylepšenia - odmena primeraná )
2. Utrať 12 VB 25000 mi, 2500 kladiv ( úloha na ráno keď mám plný počet bodov cez noc a 2 si viem zaobstarať - odmena neprimeraná zvíšil by som na 30 000 a 3 000 keď už to trvá 12 hodín bez kúpi )
3. Vycvič 300 jednotiek o: 20k minci a 3k kladiv ( úloha zaujímavá ale vhodná na preskočenie odmena za to nestojí aby som si kvoli nej stratil 5 hodín času keby bola odmena za splnenie vojaci tak sa oplatí za toľko minci a kladiv nezaujímavá )
4. vyrieš 4 strety : odmena 50 k mince 5k kladiv ( úloha a odmena v poriadku keď budem mat provinciu tak určite uplatním )
5. Získaj 170 000 mincí : odmena 9 000 kladiv ( totálny prešľap a úplne zle upravená úloha navýšenie o 20 000 mincí a zníženie odmeny
o 1 000 kladív úloha na jeden krat pri motivacii spolku inak prekočiť oplatilo by sa keby sa navýšil počet aspoň na 12 000 kladív )
6. Vyrob prepychové kreslo odmena 1500 ocele, a mramoru ( konečne úloha správne urobená a oplatí sa ju spraviť )
poznámka neni udaný počet koľko kresiel má byť u praporku je napísané že jeden u kresla neni
7. dokonči všetky strety v jednej provincii odmena: 30k mince 3k kladiv ( odmena v pohode využijem keď ukončujem provinciu je to ok )
8. Vyrob jeden barevný prapor odmena 600 krištál, svitky ( odmena asi vporiadku ale úlha nie pre mňa nebudem ju nikdy robiť neoplati sa pre mňa )
9. získaj 4 relikvie ( rovnaká úloha a aj odmena ak úloha č 4. vyrieš 4 strety čiže dupľovaná )
10. Vyrob 1 ohňostroj odmena. 300 elixir, drahokam ( rovnako ako pri praporku nebudem nikdy robiť mne sa neoplatí )
11. získaj 1800 kusov hedvábý odmena 50 000 minci a 1000 kladiv ( vcelku úloha v pohode splnitelná odmena by mohla byť o niečo večia viacej kladi aspoň 3500 alebo aj viac )
12. získaj 1200 kúzelného prachu odmena 30k minci 3 k kladiv ( odmena v poriadku budem plniť keď budem zbierať výrobu )
13. zhromaždi 2500 prken odmena 20k minci a 4k kladív ( úloha na preskočenie mám 2 na drevo a na 15 úrovni nelze splniť za jeden deň úplne zle upravená úloha na prepočet výroby vynechám nebude ju robiť )
14 Vylepši jednu budovu na úroveň 9. alebo vyšie odmena 30 k mince 7k kladív ( neni definované ktoré budovy to sú nakoľko rezidenciu a ani manufaktúru my to nezarátalo keď som ich vylepšil )
15. Vyrob 8x chleba odmena 30k minci 1k kladív ( nebudem robyť mám len 6 dielní a je to strata času za takú odmenu )
16. Vyrob 6x pokročilé nástroje 40 k minci 4k kladív ( úloha v poriadku o 10 k minci viac a o 1 k kladív viac odmena a bude to ok )
17. Zhromaždi 12 000 náradia odmena 80k minci ( ďalší zle prehodnotený úkol z 5000 zvíšili na 12000 a odmenu znížili o 20 000 minci to je blbosť zle poriešená úloha )
18. Vylepši jednu manufaktúru zo zvíšenou výrobou na 9 úroveň a višie odmena 50k minci 3k kladiv ( no úloha v pohode opeť nízka odmena kladiviek )
19. Vylepši manufaktúru na úroveň 9 alebo višie (odmena rovnaka ako 18. úloha dupľovaná úloha )
20. Vylepši 1 obytnú budovu na 9 alebo višie odmena 30k mince 7k kladív ( úloha ok vporiadku )
21.Proveď výskum akej kolvek technológie odmena. 20k minci a 7 k kladív ( úloha v poriadku ale neto že táto úloha sa splní povečine až za 2 dni je odmena dosť nízka )
22. Vyrieš 3 strety bojom odmena 50k minci 5k kladív ( úloha aj odmena primerané )
23. Získaj 2500 kusov zboží odmena 30k minci 2k kladív ( úloha zle poriešená predošlá verzia bola lepšia získať 3000 zboží toto je moc níske odmena je zle vyvážená menej mincí a viac kladív )

no tot je moje zhodnotenie terajších opakovacích úloh je to moj názor a tak to cítim sú tam aj dobré úlohy a aj niektore nešťastne riešené
 

DeletedUser254

Guest
Takový strom výzkumů jsem již někde viděl, ale hráči si stěžovali, že musí překlikávat z výzkumu A do výzkumu B a že než něco vyzkoumají, tak uběhne spousta času, než se k tomu vůbec doklikají a věř, že takové příspěvky by pak byly i tady. ;)

Nicméně, pokud máš nějaký propracovaný nápad, jak by mohl strom výzkumu vypadat, tak jej zkus navrhnout v sekci Návrhy a Nápady a uvidíme, co na to řekne komunita. ;)


To bych si možná mohl troufnout.
Problém vidím hlavně v návaznosti jednotlivých výzkumů.

Třeba záložka "Hlavní budovy" by mohla vypadat nějak takhle :


Není to úplně dokonalé, ale už by nic nenavazovalo na to, co nepotřebuju.
Samozřejmě nářadí, mince a suroviny by zůstaly stejné, nebo by se klidně mohly zvýšit, takže by se stejně nedalo třeba hlavní sídlo vyzkoumat hned na trpasličí vzhled. Bylo by nutné vyzkoumat napřed manufaktury, které by měly ale samostatnou záložku, takže by stačilo jen třeba vyzkoumat hlavní sídlo a obytné budovy a k záložce "Hlavní budovy" se vrátit třeba až za půl roku.

Snad si rozumíme. Nebylo by třeba jako teď zkoumat 15 věcí, které aktuálně nepotřebuju ale mohl bych se k nim kdykoliv vrátit.
Stejně by byly udělané záložky na Manufaktury, Vojsko, Kulturu, Průzkum, a další na které si teď nevzpomenu.
 

DeletedUser34

Guest
dobrý deň písané je že máme nahlásiť chybu keď ju objavíme
no objavila sa dosť závažná chyba a to keď dám stavať budovu rezidencie na 16 úroveň to je trpasličia stavba tak to je v poriadku ale akonáhle chcem zrušiť stavbu že som si to rozmyslel tak už to nieje možné
proste stavba sa zruší aj dom sa vráti do pôvodného stavu na 15 uroveň aj suroviny sa vrátia ale hneď ako sa tak stane vyskoči hláška interná chyba a hra sa sama restartne a znova budova pokračuje vo výstavbe na 16 úroveň
opakoval som to 9x stále rovnaký výsledok a to že sa ta hra stále reštartuje sama ako náhle zruším výstavbu rezidencie na 16 úrovni
to je zatial jediné čo som našiel ako závažnú chybu
 

CherryFlower

Guest
Mně to zase házelo interní chybu, když jsem se pokoušela vylepšit zbrojnici a zároveň jí přesunout... vždycky se přesunula, objevila se přestavba a pak to spadlo. Asi 5x za sebou...

A teď se mi ta zbrojnice dostavěla, výstavba zmizela a zůstalo prázdné políčko :D Nová stavba se objevila až po restartu hry
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CherryFlower

Guest
jj podívej se do žebříčku na první místa, těm už tam chodí po cestičkách i lidičky :)
 

iDavis

Legenda
No teda, to je docela úspech dostať sa za takú dobu tak ďaleko. Ja si na trpaslíkov ešte teda počkám..
 

Eshu

Guest
Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat, zda jde nějakým způsobem vyhnat z města všechny trpaslíky. V prvních dnech byli roztomilí, ale teď už se to s nimi nedá vydržet. Kdysi tak krásné údolí plné zeleně dnes zamořují kouře z jejich výhní, zem je provrtaná děrami a u několika budov už došlo ke zřícení. Také lesní duchové si stěžují, že sotva někde zakoření, už jim do kořenů začne rýpat nějaký nadšenec s krumpáčem. Ale nejhorší je to jejich pití. Teď mne jakási trpaslice (zapomněl jsem její jméno) neustále otravovala s nutností výroby jednoho sta nápojů a nedala se odbýt. A co myslíte, že se stalo, když to pití konečně dostali? Ožrali se jako skřetové, pomalovali všechny návěští, vyryli do svatých stromů šišatá srdce (a někdy i něco horšího) a hulákali celou noc až do rána. A teď se všude kolem válejí prázdné lahve a chrápající vousáči. Abych to tedy shrnul, doufám, že je autoři v příštím věku donutí jít zase o dimenzi dál, mně se stýská po starých klidných časech.
 
Nahoru