• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k tajemným novinkám

GoldAngelcz

Velmistr písma
Já už si včera říkal, že elfí sídlo je hezké.. Ale jen spodkem. Kdyby střecha nebyla tak barevná, byla by to paráda :) Ale Zase je fakt, že jsou to víly no, to se barvy daly čekat. Ale takový ten styl s trámy a kamennými zdmi... To se mi moc líbí :)
 

DeletedUser76

Guest
Očekávávám, očekávám :D, čekej,čekej hezky :D, nevím jaké ovečky , něco mi uniklo ? Jako skrze velikonoce , či co ? Tápu,pomoc,pomoc :D
 

Deleted User - 42211

Guest
Mně se líbí obě stavby, příjde mi, že víly udělaly z lidského města jemnější, pěkně mi do něho zapadají, k elfům se hodí snad cokoliv :D Jsem nadšená grafikou víl, opravdu úžasné :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
hodně pěkná je třeba elfí manufaktura na hedvábí :D Jak tam je ten pavouk co má tělo z berušky. A velký kukadla :D Jako grafika se mi taky líbí, sice je to barevnější, ale zase to bude oproti trpaslíkům takový veselejší. A ty budovy jsou laděný do takovýho přírodního stylu. Takže k nám elfům to parádně sedne :)
 

DeletedUser76

Guest
Anděli,chlape jeden, tys mi tak zamotal hlavu, že jsem mimoň :D, pokud myslíš na betě,tak tam mám účet sice,ale jsem na začátku ,nehraji,jen tam chodím na kukandu. :) Pokud myslíš zde, žádné ovečky jsem nenašla a jestli chceš ale potěšit,vylezu na střechu baráku, natáhnu své dlouhé ruce a uplácám ti nějaké z mráčků :D , abych jako nebyla tedy tu zde pro nic za nic :D. Co bych pro Tebe neudělala,že :D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Jo ahá. Já myslel že ten screen jak si dávala z města je tvůj :) No snové ovečky jsou jedna ta surovina v té noční farmě. A přijde srandovní říkat, že se vyrábí ovečky :D Jsem totiž včera celý večer louskal a vstřebával wiki :D Tak jsem teď jakoby na oko chytrej, víš :D Ale jednu mráčkovou ovečku beru :D
 

DeletedUser76

Guest
Zde manufaktura hedvábí o které hovořil náš Anděl :)

720px-F_Manufactory_Silk_L4_cropped.png



Nemám bonus,ale jdu jí postavit,pavoučka musím mít :D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
A lidi mají u něčeho takový ploštice co jim lezou po těch barákách :D No zajímavý prostě :D Bych taky rval obrázky, ale z tý wiki to není ono. A přeci nemůžem vyzradit všechno, ať se mají ostatní na co těšit :D Ale ten pavouk je hodně dobrej, škoda že nemám hedvábko

Edit: a tu kulturku toho šneka už někdo postoval... ten je taky hodně pěknej :D To je nejhezčí kulturka :D I draka to překonalo, ten byl nejhezčí do teď
 

Gwedik

Guest
image.php


Mě se více líbí tahle kulturní stavba. Je sice dost velká, ale zato není za diamanty. Zdá se mi že ty vílí kulturní stavby za diamanty jsou takové nemastné neslané. Ani ten šnek mi nepřijde moc zajímavý.

Celkově se mi ty úpravy líbí.
Asi nejvíc jsem byl překvapený u lidských kasáren. Ty vypadají líp než u elfů.
 

Deleted User - 42211

Guest
já si nechávám postavený všechny manufaktury, včetně těch bez bonusu, a sleduju jejich proměnu, baví mě elfské návrhy od prvního okamžiku a nechci přijít o jedinou změnu ;) A zatím mě lidi nebavili a nelíbili se mi jejich stavby, ale víly je teda zkrášlujou, že mám chut si založit nové člověčí město :)
 

DeletedUser180

Guest
Mě se ulevilo z toho, že i přes vílí upgrade obytných budov, nijak nezmění svůj rozměr.
Kvůli trpaslíkům jsem obytné budovy přestavoval několikrát než jsem je usadil, takže i za to patří velký palec nahoru.
 

DeletedUser180

Guest
Teď jsem zkoumal vílí výrobu a potřeby na vylepšení, a řeknu vám že v tom je chaos jak blázen.
Čučel jsem na to dobře hodinu a stejně moc moudrej nejsem :eek:
Aby se mohl vylepšit portál, je potřeba vyrobit výrobek složený z jiného výrobku. Aby bylo možné vylepšit výrobnu, musíte v druhé výrobně vyrobit výrobek složený z ingrediencí i té výrobny co chcete vylepšit.

Teda to je zamotaný jak vraždy v Midsomeru. Doufám že budu mít dost zdravého rozumu abych 5x nerušil výrobu nečeho co vůbec nebudu potřebovat, abych si za pár minut trhal vlasy že jsem si v druhé výrobně zapoměl zjistit co vlastně potřebuju vyrobit :D

Odborníci na hlavolamy, si tady užijou.
 

DeletedUser76

Guest
Opět přináším novinky z Bety od hráčky u nás ve spolku co tam hraje. Jen připomínám co již zde bylo několikrát řečeno, že to co je na Betě nemusí být i zde :).
Pokud jste na konci trpaslíků můžete manufaktury prodat. Suroviny nejsou potřeba. Nechte si pouze portál. Prodání portálu trpaslíků je totiž v hlavním úkolu,který nelze přeskočit hned na začátku výzkumu.
Rozšíření ve výzkumu je,ale nezvětšila se země plocha.
Portál víl má rozměry 2x2 a prozatím neví zda se budou jeho rozměry měnit má ho v 1.lv

Zde ukázka městečka :)

Orz4L.png
 

CherryFlower

Guest
Co jsem se dívala do té wiki v angličtině, tak by se portál měl měnit stejně jako to bylo u trpajzlíků... 2x2, 3x3, 4x4, 5x5 :)
https://en.wiki.elvenar.com/index.php?title=Fairy_Portal_Site

A dík za info, že ten portál trpasličí si mám ještě chvíli ponechat ;) V nejhorším by se na úroveň dal taky znova postavit, ale stavitelé budou mít dost práce jinde :D

A už se těším jak budu koumat, co vyrobit dřív a co potom, aby nebyly prostoje a výroba pěkně odsejpala :)
 
Nahoru