• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k tajemným novinkám

DeletedUser180

Guest
Na nový portál nemám místo, takže nemám co řešit.

Budu jen pozorně číst co napíší ostaní a budu se těšit na dobu až budu mít místo abych si to taky užil.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ó, dej bůh aby to bylo to, co jsem původně předpokládal u trpaslíků... A to nějakou novou "stavební plochu" (lokaci, kde by byla osada/město s nějakým pozměněným okolím) ve stylu trpasličí kultury a kde by se stavělo "znovu" právě ta osada trpaslíků... samozřejmě za surky trpaslíků a třeba i něco nového... Do toho města by vedla cesta skrz právě ten nový portál. Na to by pak šlo navázat spousta dalších věcí a jako nový vojáci, kouzla a já nevím co všeho ještě :) Prostě takový paralelní město. Ale to už asi zapojuji moc fantazii a realizuji svoje nenaplněný přání :D Ale bylo by to určitě zajímavé :) Tak snad to bude něco suprového a hlavně to bude brzo :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No předpokládám že se bude stavět za trpasličí surky, což bylo nastíněný i v tom příspěvku... :D Na což trochu doplatí ti, kteří smazali nejen trpaslíky ale i portál :D Popravdě, v blízký budoucnosti jsem to chtěl udělat stejně. Naštěstí se vyplatilo vyčkat :D
 

nataly111

Velmistr písma
Nojo když já jsem veliká zbrklice:p a trpaslíci se mi nelíbily, ale pokud by se to dalo vykompenzovat diamanty, tak jsem zachráněna, v opačném případě si asi natluču kokos:eek::D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
:D myslím že určitě bude nějaká možnost, jak dokoupit suroviny za diamanty. Každopádně, minimálně trpasličí portál bude potřeba. A podle mého názoru ten portál bude stát poměrně dost. Přeci jen je to vstup do další doby a k novým věcem... Ale kdo ví, nechme se překvapit :D
 

Gwedik

Guest
Já jsem teprve na začátku trpaslíků, tak mám relativně času dost, ale nechápu kam tvůrci této hry přesně míří.

Jestli je můj odhad správný, tak se bude opět jednat o to samé co u trpaslíků - tedy portál a 2 výrobny + divy - na což jaksi nemám ani místo a ani možnosti.
Už teď jsem přestal dobývat provincie, abych si mohl vylepšit šance na získání run pro trpasličí divy, a oni nám přidají další ?
A ty provincie mám potom dobývat jak ? Už teď mě dobytí pár oblastí stojí šílené množství vojáků a nebo surovin. Nedokážu si představit kolik budu muset dobýt provincií abych si "vydělal" runy na další divy, tentokráte Vílí.

Mám tu výhodu že jsem se dostal k účtu který byl už hodně doře rozehraný a 90% věcí jsem nemusel řešit, takže mi asi nebude vadit když přestanu hrát, protože to bude už nad moje síly.
To už není strategie. Ta vypadá úplně jinak.
 

Gwedik

Guest
To právě nevíš :) Třeba ne... V tom se nechej překvapit a nedělej závěry ještě dřív, než vůbec můžeš tušit co to bude ;)
Mě se třeba líbí tebou nastíněná možnost (v přízpěvku výše) že by tvůrci mohly udělat oddělené oblasti.
Postavíš portál, a ten tě přenese na jiné místo. Pak by bylo vše v pořádku. Jenže tady se jedná pořád o jednu jedinou plochu, které není nafukovací.
Pokud se mýlím (a osobně si myslím že ne) tak jsem samozřejmě připravený se pokusit o další hraní.
Moc se mi tomu ale věřit nechce.
 

nataly111

Velmistr písma
A proč by nemohli přidat další místo na stavění, máš pravdu plocha není nafukovací,;) ale je na vývojářích jak chtějí hru posouvat a jestli místo přidají
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Já pevně věřím, že tam bude nějaká změna a prostě něco "nového". Návštěvníky už jsme měli, druhý by byli trochu nuda. To vývojáři určitě vědí :) Zatím nebylo nic co by se nějak opakovalo. Ale jak říkám, nechme se překvapit. Zatím tu můžeme jen tvořit názory a debaty na to, co by to mohlo být :) Ale rozhodně se těším :D Už to chce oživení a nějakou činnost.
 
Naposledy upraveno:

CherryFlower

Guest
Já myslím, že to bude obdoba trpaslíků, ale s jinými možnostmi. Usuzuji tak dle wiki, kde se píše:
Trpaslíci jsou první rasou, kterou budete moci oživit díky vaši moudrosti a získaných znalostí!

Zároveň doufám, že trpaslíci si odejdou za svým a nechají tam místo té nové vílí rase a budeme moci posunout obytné domečky zase do jiné podoby :)
 

Santerr

Veterán
Ta úžasná věc na tom obrázku je vážně portál??? Bože, začínám slintat a těšit se jak malá :D
Jestli další rasa bude mít podobně nádherné stavby, tak snad začnu trpajzliky pohánět bičem, aby dodělali to, co mají a zmizeli ;). Sice jsem s nimi asi v polovině, ale hodně rychle mi zmizí z města :p
 

Sindri

Guest
Vypadá opravdu krásně. Trpasličí stavby vypadaly lépe v lidských městech, toto jsem pro změnu velmi zvědav, jak to bude vypadat, než se hráč přes dané úrovně budov přebrodí u všech staveb.
 
Nahoru