• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k tajemným novinkám

CherryFlower

Guest
Tak je to naše fórum, admini to jen moderují... tak se ptají na naše pocity, to je přece jasné ;)
Bohužel na Betě nejsem, ale už se těším, až přilítnou víly sem :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Já se takhle vyjádřil jen jednou. A to když docházelo k velmi matoucímu popisu kouzel. ;)
 

DeletedUser467

Guest
Aby i teď nedošlo k velmi matoucímu popisu víl a nelitoval si pak své výzvy ;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Já už wiki na betě prolítal... :D Vím všechno, jsem nacuclej informacemi :D A také tím, že tam mají občas chybné obrázky u některých budov.
 

DeletedUser76

Guest
Byla jsem se mrknout na betě,prozatím jsem nenašla žádnou stavbu u hráčů,takže obrázek nemám, vzhledem k tomu,že tam mám účet mohu prozradit ,že bude spousty nových kulturních budov, ve stromě výzkumu jsem nenalezla potřebu surovin od trpaslíků,takže se jich zbavíte úplně, čekají vás manufaktury nové a hned na začátku truhlička :)



Tady menší náznak první vlašťovky ;)

fYEe0.png
 

DeletedUser76

Guest
To menší s kytkou portál to větší co se staví denní manufaktura dle překladu , pokud jsem si to správně přeložila ;)
 

Gwedik

Guest
Manufaktura jde postavit dřív než portál ?
To je nějaký divný.
 

DeletedUser180

Guest
image.php

No páni. To bude teda divný až se to proplete z tím zbytkem. Prozatím nenechám prchlivost cloumat svým majestátem a budu trpělivě čekat co se z toho vyklube.
 

DeletedUser76

Guest
Ještě zde poznamenám, což je průser, dle obrázku wiki každá manufaktura u víl a i portál rapidně změní svojí podobu a všechny jsou tak nádherné , až dech přechází. Města elfů budou krásná a velice těžko se budeme loučit.
Často mi hráči psali jelikož jsem byla třetí v žebříčku ( chtěla jsem opustit hru) zda nelituji ,že jsem až na divy prodala celé město.
Rozhodně nelituji, za prvé, manufaktury potřebné pro rozvoj města elfů s bonusem jsem snížila ( mám na mysli počet) nelpím na žebříčku( umístění) jsem na konci výzkumu, mám k dobru další nevyužité čtyry rozšíření. Takže teď si mohu dovolit postavit manufaktury u víl kolik chci a kochat se každým lv. Moc se těším jak si vyhraji s městem a velice mile jsem překvapená krásou staveb.
Velké poděkování ode mne stvořitelům této hry .
Pohladili a okouzlili mi dušičku :)
 

Santerr

Veterán
Vypadají fakt nádherně, už se nemůžu dočkat, až přiletí i k nám... místo práce ve svém městě budu bloumat po těch cizích a procházet se s vílami ;):D. Trpaslíci mi holt ještě chvilku potrvají, no...
 

DeletedUser180

Guest
Náhodou, lidské sídlo je na 17 levlu určitě hezčí než na 8 -15 levlu. To vypadalo jak karikatura bordelu.
A tak jak jsem byl ze začátku dost skeptický k té červené barvě, tak se mi to nakonec i líbí.
 
Nahoru