• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k tajemným novinkám

dRaczek

Pokročilý žák
Zde manufaktura hedvábí... pavoučka musím mít :D
Ááá pavoucííí fůůůj. Ještě, že nemám bonus na hedvábí. :eek:
071714_spider_900.jpg


Spider-Meme-Burn-House-10.jpg
 

DeletedUser76

Guest
Možná,že země plochu zvětší časem , no uvidíme v budoucnu :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No myslím že určitě ano... Většina budov se zvětšuje, přichází nový... Bylo by to určitě rozumné. Ale je škoda že to nepřišlo hned právě s těmi vílami :) Tak budeme doufat v následují aktualizace s novinkami.
 

DeletedUser254

Guest
Prostudoval jsem si engliš wiki, a musím teda smeknout příčesek. Kdybych neseděl u stolu, spadne mi čelist až na zem.
Kitičkový upgrade se teda hodně povedl a už se nemůžu dočkat až budu mít možnost si ty budovy vylepšit. No zatím se plácám daleko před koncem trpaslíků, takže mi to bude trvat ještě asi dlouho.

Rozhodně ale dávám všechny 4 palce nahoru a kdyby to nestačilo, tak můžu dát 4 palce ještě za partnerku.
Vypadá to moc hezky ale ne všechny budovy u elfů se teda vyvedly na 100%. Kasárna pořád vypadají divně a sídlo to taky moc nevylepšilo o_O

Pokud bych měl vyloženě hodnotit, tak u lidí by to bylo na 100% (po těch hrůzách u trpaslíků, rozhodně obrovské zlepšení) a u elfů na 95% (elfové to od trpaslíků taky dost zchytaly. Kytičky to vylepšují)
 
Nahoru