• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.7

DeletedUser1148

Guest
ano ty víly jsou moc hezké.....ale jak píšeš...má je každý.Asi si také nechám svoji původní.Škoda ,že nejde nahrát vlastní obrázek nebo foto :D
 

nataly111

Velmistr písma
No to by bylo fajn, vyfotit vlastního elfíka a nahrát si ho tam. Ale ten ksichtík u woodynky se mi moc líbí.:D

Woodynko, to nevadí;) že nevíš, hlavně že vím já.:D:D
 

DeletedUser76

Guest
Už jste postřehli změny po aktualizaci? Když vás někdo navštíví tak nad stavbou kde dal tlapku se zobrazí jeho ksichtík malý :D:D a pak ikonka ve stavbách ukazuje kolik dotyčná stavbička dává bodů do žebříčku. Ale nejsem si jistá zda to nebylo :D:D, myslím ten žebříček .
 

DeletedUser76

Guest
Ano, ano souhlasím :D, já jsem dnes nějak nadšená , vím kolik mi která budova dává do žebříčku, ukazují se mi tváře motivujících a dostala jsem ksichtík, skvělá aktualizace a to jí před námi tajili :D:D.
 

nataly111

Velmistr písma
Po několikáté návštěvě u Woodynky zjišťuji, že u ní zůstává moje číslo pořadí v žebříčku.:D:D
Že by mi za to půjčila ten ksichtík.:p
 

Přílohy

  • woodynka.jpg
    woodynka.jpg
    372,4 KB · Zobrazení: 67

DeletedUser990

Guest
mám problém, když chci do hry. Má ho ještě někdo?
Chyba
404 – Stránka nenalezena
Hledaná stránka neexistuje.
 

CherryFlower

Guest
Taky už jsem objevila ksichtíky po motivaci, v první chvíli jsem si tedy myslela, jestli se chybička nevloudila a ono ne :) Hezké je to
 

Santerr

Veterán
Ty xichtíky po motivaci jsou pěkný, škoda jenom, že se ukazuje pouze ten, kdo motivoval jako poslední. Představa, že mi nad městem bliká několik elfských a lidských obličejíčků je skvělá ;) Moooc by se mi to líbilo :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
no, nevím :) Všude samý obličeje... Všeho moc škodí :D Takhle je to fajn, takový přiměřený, neotravující a příjemný na oko. Zas nemusím mít z města každý den karneval elvenarských obličejů :D
 

DeletedUser592

Guest
To by bylo celkem otravný, ale nezaškodilo by juknout, který xichtík to pomohl.
 

CherryFlower

Guest
Který xichtík pomohl, je přeci vidět v upozorněních :) Tohle je podle mě jen taková grafická hračička, ale hezká a přiměřená :)
 
Nahoru