• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.6

DeletedUser1130

Guest
truhličky za výpomoc jsou fajn i když je musím hledat, ale proč jsou jen u někoho? A jak poznám kde jsou a kde ne? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
oni su vzdy tam kde sa objavi napis u mna idu zaradom ale ak ju nenajdes v mese objavi sa v asledujucom po 3 otvorenej uz sa neobjavia
 

DeletedUser1198

Guest
Já jsem spokojen a to hodně. Kouzlo na 20 si vyrobím a nechám v záloze, člověk nikdy neví, kdy se bude hodit a truhličky za výpomoc jsou super a i zobrazení motivací ve společenství je prima, hned člověk vidí, zda od někoho nedostal a jestli je už možno dát. Velmi příjemné změny, obrovská pochvala týmu.
 

Eragon92

Znalec fóra
Já to kjouzla na 20 budu využívat podle ceny ale vyrobím jich co to pude protože tu nemám tolik času chodit a body mi zbytečně utíkají... I když teď se na těch turnajích "můžu" trochu zahojit. Ty první lvl nejsou tak těžké aby se nedalo pár VB získat o proti klasickým provinciím kde to už stojí mnohem více...
 

DeletedUser467

Guest
Kouzlo na navýšení VB je pro mě moc fajn, ale krapet se nám za tu rozšířenou lištu skrývají věci :) Dneska jsem si trochu připadala jako v soutěži o nejlepší postřeh, když jsem hledala, kde mi jaký střet v turnaji chybí :) Ono záleží určitě i na rozlišení, ale větší tu ani nemám, abych to viděla.

Klasická mapa:
Bez názvu.jpg


Po oddálení (funkce chrome):
Bez názvu 1.jpg
 

DeletedUser1198

Guest
musela jsi vytáhnout kartu šikovnosti, co? Ale je dobře, že to tady, oni s tím něco provedou
 
Nahoru