• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.6

DeletedUser1148

Guest
pes63 ... no moc jsem chtěla zkusit i lidské.Hlavní město mám elfské.No a zatím mě to moc baví.Akorát mám jiný nick.Chtěla jsem na Arendylu a do našeho spolku i s tím druhým městem.Zatím se mi daří a moc mě to baví.Tato hra je úžasná. :)
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 Jeee tak to jsme dva.Mám radost z každého vylepšení.Z každého dalšího výzkumu a líbí se mi ,jak je to městečko čím dál hezčí.Nejsem moc daleko ,ale i tak už z něho mám radost velikou.Včera jsem si postavila konečně křišťálový maják ,tak zase je městečko krásnější :) :) :)
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 mě se podařilo klášter už vylepšit na dvojku.Dostala jsem dost bodů od hráčů.Maják mám na jedničce,ale je to paráda.Taky se i hned lépe rozdává sousedská ,když vím ,že za to dostanu odměnu. :)
 

DeletedUser1148

Guest
tak aktualizace proběhla úspěšně koukám....akorát ve výzkumu kouzlo na manufaktury je napsáno a popsáno anglicky

teda ten poklad je dobrý....já ještě dávat sousedskou nemůžu ,ale ti co právě dávali psali ,že poklad je třeba relikvie.Dobré.Parááda.Třeba mi naskáčou bonusovky :D

doplním ještě....v pokladu jsou i kouzla.Zatím víc nevím.Třeba ještě i jiné dárky.Takové diamanty by se třeba hodily :D

// sloučené příspěvky, Frigg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Já jsem odklikal všechnu výpomoc a za půl hodiny se hra aktualizovala,prostě blb,no.Jsem na to uplně zapoměl,byl jsem zvědavý a musím počkat...
 

DeletedUser34

Guest
ja len spolok a suseddov uz neklikam dost dlho jeich tolko ze by to zabralo vecnost
 

DeletedUser1198

Guest
@protokol joo, jen to napiš takhle, teď si zajisté potěšil všechny hráče, co mají sousedů tam málo, že by nejraději brečeli. Trošku diplomacie. Já nevím, kolik je hodně nebo málo, nějaké mám, čas to zabere ale klikám je rád. Mě i jim se každý klik hodí :)
 

DeletedUser592

Guest
Já jsem odklikal všechnu výpomoc a za půl hodiny se hra aktualizovala,prostě blb,no.Jsem na to uplně zapoměl,byl jsem zvědavý a musím počkat...
Jsem na tom naprosto stejně.

ja len spolok a suseddov uz neklikam dost dlho jeich tolko ze by to zabralo vecnost
S
Sousedů mám zatraceně málo,asi 5, jsem ráda za spolek 25 hráčů, no a to už mám slušný kousek provincií na mapě. Když byly neaktivní hráči, tak i tak jsem pomáhala, ty mince mi přišli vhod a to jsem klikala na 25 sousedů a 15 spoluhráčů ve spolku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
zial je to nespravodlive hned by som dal hračov na okrajoch do stredu ak by sa dalo ale zial neviem ako aspon tich co su aktyvny aj teras mam plno susedov co mi dali novich a uz asi 9 znich nehraju a to presli len tutorial teras 30 dni cakat kym ich zmažu a nahradia je to zle pre aktyvnich na okraji :(
 

DeletedUser592

Guest
Je, ale já byla ráda i za ty neaktivní, ty mince mi hodně pomohli do začátku. Takže doufám, že ta hra také ještě někoho chytne a zůstane u ní, snad se propracuji provinciemi k někomu aktivnímu ;)
 

DeletedUser34

Guest
pozeral som tvoju polohu no važna katastrofa akurat maš jedneho odnas nedaleko pepiček

žial smerom na hor nema moc zmysel ist jedine dole ale to zase provincie budu drahe hold maš to naozaj tažke neviem či by som v takej pušti mal nervi hrat inak mestečko je super hlavne tie drevarne za hlavnov budovov
 

DeletedUser592

Guest
Se snažím i v této mizérii, koati je fajn soused a dolů pokračuji také, spíše musím podle relikvií. A baví mě to i tak.
 

DeletedUser592

Guest
Si ještě ve větší nouzi a dále, to chápu, snad bude lépe.
 

Eragon92

Znalec fóra
Tak musím říct, že tahle aktualizace se fakt povedla :). Jsem zvědav na to kouzlo které umožní sbírat 20 VB konečně je důvod tu akademii postavit :D a sousedská výpomoc ještě není úplně ideální ale když to zůstane takhle zlobit se nebudu - o 100% lepší než to bylo :)
 
Nahoru