• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.6

Sindri

Guest
Vývojáři znovu nikterak nezaháleli, a my tak můžeme uvítat v zítřejší aktualizaci další novinky!

Tentokrát jimi budou zejména nové kouzlo, které vám dočasně navýší kapacitu vědomostních bodů, a poklady jako odměnu za sousedskou výpomoc. Najdete pro nové kouzlo uplatnění? Bude vás motivovat šance získat poklad pomáhat více svým společníkům a sousedům?

Jaké jsou vaše postřehy k dalším změnám? O to a mnohé další se tu s námi můžete podělit!
 

DeletedUser1198

Guest
Řekl bych, že oboje se hodí, odměny za výpomoc zajisté více, ale i zvýšení kapacity VB bude fajn, léto se blíží a asi se bude více času bez hry hodit a škoda o VB přijít :-D
 

Deleted User - 42211

Guest
Docela povedená aktualizace, i když bych dala přednost vyřešení mapy... rozhodně změna sousedské výpomoci je skvělá, zvláště po tom, co jsme tu už od ledna všichni házeli možnosti, jak docílit zlepšení :)
 

DeletedUser34

Guest
nove kuzlo je celkom fajn hlavne ked idem na vecinu dna preč a tak aspon po naveatw sa nazbieraju body len sa dost dlho vyrába aspon v akademii z 2 okienkamy a co sa odmeny tyka za motyvacia konečne sa niečo podarilo páči sa my to a je fajn ze odmeny su rôzne nie len jeden druh
občas sice by sa mohol objavit aj ulomok runy ale aj bezneho sa to da alebo by sa tam mohol objavit 1 diamant :)
 

DeletedUser1198

Guest
Už jsem to psal :), kdyby si každý u sebe zaškrtl pořadí, co chce packovat, tak ten co packuje by jen klikl na tlačítko "poskytni výpomoc členům společenství" a za sekundu by bylo hotovo :-D

@protokol diamant? Kdepááák, ty jsi proti nim, Tobě by se objevovat neměl, jenom těm co jim diamanty nevadí :-D

//doublepost, Frigg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
Chtěla bych se zeptat orientačně v kolik bude ta aktualizace ?
 

DeletedUser34

Guest
to nik nevie presne ale vecinov okolo obeda to byva ja sa tak tesim na to motyvovanie v spolkoch konecne v tom bude poriadok proste najlepšia vec za posledny polrok co sa sem dostane za toto davam vyvojarom vštky 4 palce nahor je to super vec :)
 

DeletedUser1148

Guest
protokol ... taky mě to potěšilo a vím ,že i všechny ve spolku to potěší.Tak budeme počítat kolem oběda tedy
 

DeletedUser1198

Guest
@protokol souhlasím - nevím sice co bylo či nebylo, hraju chvilku, ale na ty odměny za motivace se těším, vždyť zatím každý den klikám jak mapu tak společenství a není toho málo :)
 

Santerr

Veterán
Také jsem zvědavá hlavně na ty motivace, i když si říkám... odměny i za motivace sousedů? Co mají dělat ti, kteří žádné sousedy nemají, například regular? Dále jsem si všimla, že tam má přibýt nové kouzlo... no, uvidíme, zda ho využiju, ale spíš by (dle mého názoru) bylo lepší, kdyby nám už zprovoznili nové vílí jednotky, na ně jsem neskutečně zvědavá ;)
 

DeletedUser1198

Guest
Víly budou mávat kouzelnou tyčkou na konci ozdobenou hvězdičkou a z tyčky se bude sypat smrtonosný prach hromadného ničení :D
 

DeletedUser34

Guest
protokol ... taky mě to potěšilo a vím ,že i všechny ve spolku to potěší.Tak budeme počítat kolem oběda tedy

posledna bola aktualizovana 9:44

tak neviem mozno to bude skorej ako obed

Také jsem zvědavá hlavně na ty motivace, i když si říkám... odměny i za motivace sousedů? Co mají dělat ti, kteří žádné sousedy nemají, například regular? Dále jsem si všimla, že tam má přibýt nové kouzlo... no, uvidíme, zda ho využiju, ale spíš by (dle mého názoru) bylo lepší, kdyby nám už zprovoznili nové vílí jednotky, na ně jsem neskutečně zvědavá ;)

no ohladne odmien plne jej postaci spolok oni totiz po motyvacii sa objavia na mapke mesta truhlicka ale vzdy je mimoplochy kde sa stavia treba ju hladat a ked ju kliknes a motyvujes dalsieho tak naskoci znova dalsia ono nevadi ak ju nenajdes staci motyvovat dalej a ked sa ti objavi napis ze si nasla poklad tak popozeras mesto a kliknrs truhlu odmeny su maxialne 3 to je limyt na den bud su tam kuzla relikvie alebo body vyskuu

a na ie vilie jednotky som tak tiež zvedavi hlavne toho lietajuceho :)

//Sloučení příspěvků. Forseti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
posledna bola aktualizovana 9:44

tak neviem mozno to bude skorej ako obed
Časem, který je zobrazen na přihlašovací obrazovce, bych se vůbec neřídil. Ten totiž udává pouze dobu, kdy byla daná verze nahrána jako finální na jeden z našich testovacích serverů. Před jejím nahráním ji několikrát testujeme (ačkoliv již byla zkoušena 14 dnů na Betě), snažíme se totiž zajistit, aby se k nám dostalo co nejméně chybek. Počítal bych tedy spíše s časem někdy okolo první až druhé hodiny odpolední. ;)
 

DeletedUser1148

Guest
tak teď nevím jestli byla nějaká zkouška na zítřek ,ale všechny nás to na chvilku tak před hodinkou a půl orientačně ,vykoplo.A teď jsem dostala sousedskou na kulturní budovu a nic se mi nezobrazuje.Zkusím se odhlásit a přihlásit.
...
aha ,takže už dobré.....omlouvám se :)

//sloučení příspěvků, Frigg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
pes63 máš pravdu....proto se těším.Poctivě motivuji každý den jak spolek tak mapu.Mám dvě městečka.Před 14 dny jsem na Arendylu začla ještě jedno lidské.Tam také motivuji každý den jak spolek tak mapu .Tak se těším ,že se mi to více vyplatí.
 

DeletedUser1198

Guest
@Luciasek7 tak to máš můj obdiv, na druhou stejnou hru bych neměl ani čas, ani chuť, to se tedy přiznám. Už jsem to několikrát zkusil (v jiných hrách) a byla jen jediná, kde mě to bavilo, jenže to papkalo tolik času, že bych potřeboval, aby měl den 24 hodin + noc. Takhle jsem relativně v klídku a stále se mám na co těšit.
 
Nahoru