• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.10

DeletedUser445

Guest
Ano, je to oddechová hra, ale abych mohl pokračovat v oddechu, potřebuji rozšiřovat území a to se NEDÁ bez zabírání provincií. Bez toho se tento oddech mění na obyčejné odklikávání výrobních cyklů s nulovým posunem a čekáním, až se někde něco vyzkoumá.
 

Eragon92

Znalec fóra
A je to opět tady - hra mě zase nutí do něčeho co vůbec nechci!!! Postav dvě zbrojnice úrovně 16 a výše.

Jo jo úplně cítím tu volnost a svobodu volby :)

Vidím to asi tak, že budu hrát bez "hlavní dějové linky" a bude klid
 

DeletedUser1198

Guest
Do hry byly přidány nové funkce, nová rasa, nové divy a s tím je prostě spojena i změna stromu výzkumů. Pro mnoho hráčů to může být nepříjemné, ale je to jako třebaaa, noooo.. s používáním motorových vozidel? Když schválili zákon o emisích, také všichni bečeli a dnes bez emisí ani ránu. A takových příkladů by se dalo najít velmi mnoho. Naštěstí ještě nejsem u orků a mám 2 zbrojnice, to jsem si oddechl. A mám je až od turnajů, protože i když jsem antitalent na boje v turnajích vojáčky používám rád. Jinak provincie z 80 procent kupuji. A tuším, že 2 zbrojnice budou "pionýrské minimum". Takže nežbrblat a stavět :) :D
 

Tirhaz

Pokročilý žák
Já bych v trpajzlíkách orky na vyjednávání potřebovala, kdybych vyjednávala :D. Ale protože v 90% bojuju, tak mi tam ti orci nevadí :D.
 

Eragon92

Znalec fóra
Do hry byly přidány nové funkce, nová rasa, nové divy a s tím je prostě spojena i změna stromu výzkumů. Pro mnoho hráčů to může být nepříjemné, ale je to jako třebaaa, noooo.. s používáním motorových vozidel? Když schválili zákon o emisích, také všichni bečeli a dnes bez emisí ani ránu. A takových příkladů by se dalo najít velmi mnoho. Naštěstí ještě nejsem u orků a mám 2 zbrojnice, to jsem si oddechl. A mám je až od turnajů, protože i když jsem antitalent na boje v turnajích vojáčky používám rád. Jinak provincie z 80 procent kupuji. A tuším, že 2 zbrojnice budou "pionýrské minimum". Takže nežbrblat a stavět :) :D

Nechápu jak s tím souvisí strom výzkumu? A už vůbec nevím jak s tím souvisí automobilový průmysl... To, že v reálu pomalu ale jistě žádná demokracie není vím dávno.

PS: Já boji a obchoduji a tudíž mi jedna zbrojnice stačí. Nesedím tady u toho každý den x hodin. :)
 

DeletedUser273

Guest
U Orků se poněkud více změnila velikost domečků z 8 na 12 políček,tudíž jsem nucena nějaké domky na úrovni 19 zbourat,nemůžou se vejít do města.S další rasou v budoucnu asi nezůstanou na stejné velikosti 12,takže budem stále bourat?Je pravda,že dají asi podstatně víc lidí,takže mě budou stačit na upgrady všech budov ve stylu Orků a Goblinů.Takže nakonec si vlastně nestěžuju,jen podivuju.Škoda,těch 19-ových domečků :)
Ještě jedna věc,která mě trošku udivuje,není těch orků ze zbrojnic příliž mnoho?I kdybych vyjednávala provincie+ použití na výrobu,stále mám tisíce přebytek.nebo budou mít v budoucnu ještě i jiné uplatnění?
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak třeba z 5. doby na trpaslíky se domečky zmenšovaly. Z trpaslíků na víly zůstávaly. Takže stále bourat se nemusí už teď, uvidíme co přijde dál :) Co se týká orků, je jich poměrně dost potřeba na vylepšování dílen. Ale jinak souhlasím, pak už jsou orkové jen na produkci a vyjednávání a i s náklady na dílny a vše kolem jich mám hromadu. Co bude v budoucnu tu nikdo neví, takže nezbývá než čekat na oznámení novinek :D
 

DeletedUser467

Guest
Pořád si tu někdo stěžoval, že má v městečku armádu obytných budov a nelíbí se mu, že to vypadá jak sídliště. Ale když ty obytné budovy zvětší, aby jich tedy nemuselo být tolik, je to špatně. Nevíte, co chcete :D
 

Santerr

Veterán
Tak třeba z 5. doby na trpaslíky se domečky zmenšovaly. Z trpaslíků na víly zůstávaly. Takže stále bourat se nemusí už teď, uvidíme co přijde dál :) Co se týká orků, je jich poměrně dost potřeba na vylepšování dílen. Ale jinak souhlasím, pak už jsou orkové jen na produkci a vyjednávání a i s náklady na dílny a vše kolem jich mám hromadu. Co bude v budoucnu tu nikdo neví, takže nezbývá než čekat na oznámení novinek :D

Co se těch orků týče, jsem zvědavá, jestli když přijde další doba a my si zbrojnice změníme na tu novou, tak jestli i nadále budou ty orky vyrábět nebo ne, protože v provinciích budou stále potřeba. Nebo si je musíme teď co nejvíc "nasyslit", jak píšeš, uvidíme... ;)
 

DeletedUser445

Guest
jaksi nemuzu dohledat, kde se ukazuje pocet vyrobenych orku. muze mi nekdo poradit, kde hledat? predem dekuji
 

Deleted User - 42211

Guest
tady :)
eFtlB.jpg
 

fosilka70

Pokročilý žák
Nechci vypadat jako šťoura, ale je pravda, že omezení ve zkoumání provincií, jen proto že nebudu mít Orky mi taky vadí. Je to docela nefér, přece mi hra nemůže diktovat přesně kdy kterou provincii můžu vyzkoumat. Pro ty rychlejší to znamená přetrpět nějakou dobu a vyčkávat. Bohužel mě celá nová rasa moc nenadchla. Nevím vyměnit pak víly s květinami a krásnými budovami za příšery, které mi z města udělají smradlavou kůlničku na dříví. No nevím uvidíme zatím jsem těsně před trpaslíky takže se zatím můžu těšit na trpaslíky a víly.
Neboj trpaslíci budou úplně stačit..než se dopracujeme k Orkům stačí nám narůst vlasy až na zem a skončíme v blázinci;):p
 
Nahoru