• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.10

Sindri

Guest
Tentokrát se zvětší plocha města, dojde k opravě několika chybiček, zbrojnice se stanou produkční budovou... no není toho málo, jenom tam něco chybí. Něco, co by to všechno s přehledem zastínilo... co třeba nová spřátelená rasa?!

Ano, dlouho & jistě netrpělivě očekávaní orci s gobliny vkročí po vílách do vašeho města!

Budeme rádi, když nám k této verzi zanecháte svůj názor!
 

Santerr

Veterán
Ti orkové se ve zbrojnicích budou vyzvedávat automaticky nebo je budeme vybírat, jako třeba vojáky v kasárnách?
 

DeletedUser1148

Guest
vypadá to zajímavě....ještě jsem neskončila ani trpaslíky ,ale aspoň se mám na co těšit.A to zvětšení města moc vítáám.....moc moc :D
 

CherryFlower

Guest
Tak jsem si propočítala přínos nových obytných budov u elfů podle infa na anglické wiki a moc se na ně tedy netěším. Dloouho budou muset orkové bydlet v podnájmu u víl než je přestěhuju :) A toho bourání, aby se na plochu vůbec vešli.
Jestli dobře počítám, tak ve vílím domku žije 550 elfů na 8 políčkách (68,75 lidí na políčko). První stupeň orků přidává sice 200 elfíků, ale mění rozměr na 12 políček, což je jen 62,7 elfa na políčko. Teprve v dalším levlu to dává 70,83 elfů/políčko. A přitom to sežere další kulturu. Bude to sice sypat víc mincí, ale ty mě opravdu nelimitují. ;)
 

Tirhaz

Pokročilý žák
může sem prosím někdo dát odkaz na tu anglickou wiki? asi jsem oslepla, nemůžu ji najít...díky
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým

DeletedUser1198

Guest
No jooo, to je jasný, orkové jí potřebují hodně, jinak by zůstali nepřizpůsobiví a asimilace prostě něco stojí :-D
 

DeletedUser683

Guest
Ahoj,může mi,prosím někdo říct,kdy asi tak zabuší na na mojí městskou bránu? ;)
 

DeletedUser1977

Guest
mno spíš než se k tomu dostanu jako začátečník tak budou mít moje vnučky i vnoučata :D
 

Icheb

Mistr slova
Tak už jsou tu a hned na začátku jsem trochu rozladěná,protože hned od začátku jsou Orkové potřeba při získávání provincií,ale než se dostanu ve výzkumu k vylepšení zbrojnic a než je vylepším,tak se můžu rozloučit s VB i s runami. :mad::eek:
Myslím že nás bude více :). Taky jsem měl nakřečkováno plno surovin a provincií a teď buď bojovat nebo počkat. Ale aspoň se něco děje :)
 

DeletedUser467

Guest
Tak už jsou tu a hned na začátku jsem trochu rozladěná,protože hned od začátku jsou Orkové potřeba při získávání provincií,ale než se dostanu ve výzkumu k vylepšení zbrojnic a než je vylepším,tak se můžu rozloučit s VB i s runami. :mad::eek:

Já hlavně nechápu, proč to chce u vyjednávání orky i po mě, když jsem ještě ani do té osmé kapitoly nevlezla. Stále čučím u víl. To to jako chce od všech bez rozdílu, takže si lidi, co začínají nic nevyjednají až do osmé kapitoly? Nevěřím, že to myslíte vážně, v tom musíte mít chybu. Orky by to mělo u vyjednávání vyžadovat až vyzkoumám zbrojnici v 8. kapitole.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
Vypadá to tak Santerr, lidi ze spolku, co jsou u trpaslíků, orky k vyjednávání provincií nepotřebují. Přesto mi to přijde na hlavu, vyjednávání je tak pro mě na delší dobu tabu o_O Děkuji pěkně, tohle se vám silně nepovedlo...
 
Nahoru