• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.1 a vílách

DeletedUser76

Guest
Jé, Woodynce :rolleyes::D, Zharthuru , děkuji za vysvětlení, boha jsem si vyhledala;). Co se týče domků tajné to není,akorát nemám už to město jedu od začátku , takže dle toho co si vybavuji jsem na konci výzkumu trpaslíků měla 68 domů v 17 lv (470 lidí) + 16 bohyní (510 lidí).
 

DeletedUser76

Guest
Upřímně :), velice jednoduchá odpověď, hrála jsem pomalu čtyry roky FoE a hned jsem skočila sem, (FoE mne přestalo bavit).
Elvenar je moje druhá hra, žádné hry nehraji jiné ani na pc a ani na konzoli, nebaví mne to. I když si říkáš , že ne tak pomalu a jistě pokud jsi aktivní se stáváš otrokem hry, hlídání výroby, motivace všech, ve FoE cechovní války, soutěže u všeho jsem byla, nedá mi to když vím, že čím víc budu motivovat,zadávat výrobu atd, budu mít víc. Neumím rekreačně hrát. A když se ráno probudíš a první co je , tak zapneš počítač a vrhneš se na hru, v noci když jdeš na záchod a řekneš si ejhle výroba hotová a zadáš novou, za nějaký čas si řekneš ,že to není normální. A ten čas přišel a jediná pomoc aby mne to nelákalo je smazat město, rozloučit se a šmytec. :D
Jak jsem do hraní naplno skočila, tak ho dokáži ihned utnout. Již jsem psala, že jsem se vrátila skrze hráče, protože mi stále psali a myslela jsem, že to zkusím rekreačně hrát, ale nejde to, opět tomu věnuji až příliš času a je to i zajímavá výzva ,teď si říkám zda-li pak získám po druhé své místo v popředí žebříčku ;).
Ale až opět pocítím,že mi hrabe ,utnu to a nepřijdu se podívat co píší hráči, je to nebezpečné a já jsem velice obětavá a nechám se vždy ukecat :D:D:D.
Dodatek: já mám občas v reálu takové zkraty když přemýšlím a hraní her či sezení u počítače( pokud to není pracovní záležitost) je u mne na posledním místě v žebříčku priorit . Když vezmu pak ten čas, že jsem ho mohla strávit třeba čtením knih nebo poznáním něčeho nového užitečnějšího , oduševnělejšího začnou mne hlodat výčitky svědomí ;)... asi tak .
Jednoduše řečeno : Zkrat :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nataly111

Velmistr písma
tak to tě tedy obdivuji já bych ten skrat asi nedokázala.:oops:
Ale vím přesně o čem mluvíš, Ráno první co dělám, že zapínám počítač, ale není to kvůli kontrole emailu, jak to bylo dřív, ale první se spouští elvenar:D
 

DeletedUser76

Guest
Za sebe teda musím říci,že obdivuji hráče,kteří jedou na více světech v tom slova smyslu,že je to baví stále znova od začátku. Já vím o sobě co jsem poznala, tak mne to netáhne (mám na mysli hru) Pravda je, že na každém světe mohou dosáhnout zcela jiných výsledků, zde je velice zajímavé,že si mohou vybrat druhou rasu, poznají jiné hráče ve spolku. Co mne přesvědčilo také tak zvědavost jaké budou nové budovy, co vývojáři pro nás vymyslí nového, kam dál hra bude směřovat. Veliké štěstí,že je hra na začátku a hraji ji krátce. Kdybych jí hrála tak dlouze jako FoE, kde se soutěže opakovaly dokola a hra se stala dost stereotypní a přestala mne dál lákat,zřejmě bych se nevrátila.
Elvenar je hezká hra a musím říci,že i přes své výčitky jsem ráda,že jsem se vrátila :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
mne sa konecne po dlhom case páčia ludská hlavná budova je to tak japonský stil ale je super vo vilinej dobe a aj rezidencie u ludi su skvele je to zase stil arabsko sumersky ale je to super ono sa to tie budovi viacmenej vratili trocha spet do doby pred trpaslikmy a pribudlo len troska viac vilej architekturi a co sa my paci este je ze je tam viac vody co ma troska viac irituje teda nie celkom sa my paci hlavna budova elfov vyzera to ako kvet z filmu adela ešte nevečerala neviem mohlo by to byť viac do japonskeho stilu pagody lampiony a tak ako je ludska bidova ta je skvelá inak konecne elfia manufaktura na zvitky nevizerá ako latrína ale je celkompodarená som zvedaví na hodvábnicu a kristal ako budu vyzerat :)
 

DeletedUser34

Guest
no len som ja tlk nezbadalze anbroziu mozem skladovat az od 2 urovne portalu a tak som musel vyhodit dve 10 hodinove vyroby von oknom aj zo svetluskamy inak pozeram ze optymum staci 4 dene farmy a 3 nocne a vpohode to stiham
 

Zharthuru

Mistr slova
Zajímalo by mne jestli český tým chystá v souvislosti s vílím výročím (31.3.) nějakou zajímavost , rusalek v našem národě moc nemáme tak by se to hodilo .:oops::rolleyes:
 

DeletedUser34

Guest
páni moderátori kedy asi budú spustené na testovanie tie nove jednotky lebo aj na bete stale pisu ze sa na tom pracuje ?
a v strome vyskumu kolonky figuruju tak snad by uz mohli aspon na bete spustit test nie???
 

CherryFlower

Guest
Tak jsem začala vylepšovat dílny na vílí.... to je teda logistika :eek: prostoru o moc víc nezaberou, ten jsem měla připravený.... ale jak je otočit! To aby měl člověk ještě vedle plac na obracení baráků :D
 

DeletedUser34

Guest
maš pravdu královno jednorožcú len ja za toho svatého neviem kto je ten rusalka ???
 
Nahoru