• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.1 a vílách

CherryFlower

Guest
Nepozměnili, už na mě ten úkol vyskočil. Tak ono o nic nejde, materiálu je určitě dost, místo na vílí portál taky, tak se místo něj postaví trpasličí a hned zboří, to by neměla být žádná katastrofa. ;)
Já ho naštěstí nebourala, ale jdu si vyhrnout rukávy, do ruky pořádnej perlík a trpajzlíci prchejte! :D
 

DeletedUser76

Guest
To je ale rychlost ,přímo super hráči :D trpaslíci ven , trpaslíci dovnitř ovšem jen na okamžik ,šup a šup ať to lítá :D chudáci, začíná jich mi být líto :D. To si nezaslouží , za tu dřinu .;) Anděl už má portál víl , bourání , stavění a chudinka Woodinka se plácá v prvním okně výzkumu.
To si říkáte herní kamarádi ?:D
Jen tak dál a dobrý vítr do plachet přeji , aspoň budu mít koho honit a že vás těch mořských větrem ošlehaných námořníků přede mnou v žebříčku je :D.
 

nataly111

Velmistr písma
Já jsem u andílka šmírovala včera, a kdy se to fialoví nic (myšleno portál) promění do toho nádherného květu:D
já na tebe Woody klidně počkám, taky se v tom zatím plácám:p
Nemám místo čekám na provincii:rolleyes:
 

DeletedUser76

Guest
Ty jsi na mne tak hodná :rolleyes: .Já počítám,že bude opět pauza po výzkumu víl (tedy doufám v to) tak pak budu dohánět vás v poklidu,teď se budu co nejrychleji snažit dokončit výzkum a pak se budu věnovati dohánění svého postavení v žebříčku , možná zřejmě teda asi :D.
Jinak gratuluji ke krásnému 3.místu :).
 

CherryFlower

Guest
Taky chodím k andílkovi na kukandu :D Já jsem si šetřila provincie, abych zbytečně neplácala VB. Tak teď jsem tam vlítla, něco vybojovala, něco vykoupila a vykoumala alespoň průzkumníky. Dál už to tak rychle nepůjde :rolleyes: Ale neva, stejně si chci víly užívat a ne pak zase čekat a čekat ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nataly111

Velmistr písma
děkuji, já jsem ho chtěla předhonit včera:p a pak asi kouzlil a najednou tam měl asi o 2000 bodů víc, no to jsem u toho noťasu málem omdlela:p
Jediné co tím získal je malinko času:D. Už střežím plány a kalkuluju;)
Ale musím uznat že to má dobře vykoumaný, dostal mě:)
 

DeletedUser76

Guest
Já se těším na šneka , nejdříve jsem se zalekla té sumy 3000 diamantů . Jenže pak jsem si to spočítala 5 bohyň plodnosti vám dá 2550 lidí a zaplatíte 3.440 diamantů a zaberou vám 5x - 3x3 místa. Za to šneček je absolutně pro mne děsně krásný :rolleyes: dá 2900 lidí stojí 3.000 diamantů a zabere 6x4 místa, takže budu investovat, vývojáři si to zaslouží :);)
 

nataly111

Velmistr písma
taky jsem na šneka koukala, je nádhernej:rolleyes:
ale zase mám ten samí problém:D než se na něj dostanu bude to trvat věky;)
Já jsem hrozně nedočkavá, všechno bych chtěla ted hned okamžitě:p
 

DeletedUser76

Guest
Pro to mám vážně pochopení , protože jsem taky nedočkavá,už se těším až se budu s ním pohledem ňuchat ve svém městě.
Ale vzhledem k tomu, že stavím po druhé a investovala jsem poměrně dost se teď učím k velké ,doopravdy k velké trpělivosti ohledně nedočkavosti.
To bych totiž zřejmě brzy byla bezdomovec :D. Ale vážně mám silné cuky a snažím se být děsně uvědomělá ,ne ,že bych tedy jinak nebyla :Dtakže si doma říkám nesmíš,vydrž, občas koušu do stolu u počítače :D.

Možná ,že v tomhle ohledu mají pánové hráči výhodu nad námi něžnými stvořeními , nerozplývají se nad každou okouzlující kravinkou , tedy rozplývají se ,ale jsou více racionální :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Zharthuru

Mistr slova
Možná ,že v tomhle ohledu mají pánové hráči výhodu nad námi něžnými stvořeními , nerozplývají se nad každou okouzlující kravinkou , tedy rozplývají se ,ale jsou více racionální :D
Odpovědnost je tíživá , už vidím jak nějaký idealista horuje za pravdu a lásku . Idealisté u mne mají místo , ale na čecháčka s výkřiky Mír , bratři , Mír si vybírám právo průzkum tělních dutin bez gastrogelu :confused::D:mad:
 

DeletedUser34

Guest
sranda je aj to ze ked sa preda trpaslici portal tak sa opakuju trpaslicie úlohy
inak tie nove viliove kulturne budovy su naozaj pekne spracovane len skoda ze ich je vela za dia mesto by snimy bolo krajsie a pestrejsie
co sa výroby tíka tá nová budova na hodváb tomu sa povie velky skok v produkcii a aj vzhladovo je celkom pekna rovnako aj svitková budova vilioveho typu akurat krištalovu neviem ako bude vyzerat po vylepseni ale snad horsie to uz nebude :D :D :D :D
úlohy ako tak´´e su celkom fajn myslim tie co su príbehové len ma zarazila povinost vystavby akademie kuziel ale ktovie uvidime ako to pojde dalej
na jednu vec sa tesi a to na Kvetinového kúzelníka v strome výskumu stale pise ze na tejto funkcii sa prave pracuje tak som hlboko zvedavi ci to bude uplne nová jednotka alebo to bude vylepsena carodejnica uz sa neviem dočkat co sa nam to tam viliahne :D :D
 
Nahoru