• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.1 a vílách

DeletedUser76

Guest
Zharthuru , tak jsem si říkala jestli nemáš čirou náhodou nick dle toho filmu Zathura: Vesmírné dobrodružství ?
Oblíbený filmeček synka když byl malý, ale asi ne :D.

Nataly sice máme Anděla rádi, jako proč ne, ale hodnou vílu ? to nejde,přeci. :D Ta by byla jako my dvě. :D Ještě by mu fandila, na diamanty přispívala, u hry nevyrušovala a to bychom byly zase tam kde jsme.:D Takže nějakou pořádnou mrchu s andělskou tváří , s nesmírnou inteligencí vesmírného původu co bude ovládat všechny jeho elementy, tak aby o tom neměl ani potuchy :D

Zharthura nám nějakou sežene, dle básně bude ten pravý ;):D.
 

nataly111

Velmistr písma
Woody, i hodná slečna umí být občas mrcha, pokud jí o něco jde;)
Nejdřív přeci musí být miloučká, hodňoučká, a bude kolem tančit jako víla amálka,to mu hned poplete hlavu, tak že se zamotá a padne na kolena:D
A pak už přeci může vypustit toho Ďáblíka v sobě a začít mu v městečku dělat neplechu:p
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Já myslím, že ženy mám zmáknuté na jedničky :D To že si žena myslí jak je chytrý a "vyčůraná", ještě neznamená, že taková fakt je :D Takže ani vy dvě na mě nevyzrajete, heč heč :D :p
 

Gwedik

Guest
Bohužel budu negativní.
Ne k vílám, ne k desingu, nebo k tomu co RT vymyslelo.
Budu negativní k odměnám za dokončení epochy.

Já jsem třeba přestal dobývat provincie, kvůli odměnám v podobě run na prastaré divy. Na konci epochy trpaslíků jsou totiž trpasličí divy, které ty runy potřebují taky, a dokud je nevyzkoumám, tak na ně nebudu ty runy dostávat. Bylo tedy strategické a logické v dobývání provincií polevit nebo přestat, abych si zbytečně nezkazil počet vydaných run - na trpasličí divy - za dobytou provincii.

RT mi ale doslova (a nejen mě) hodilo klacek pod nohy, když mi nedovolí mít vlastní strategii a musím přijmout tu jejich.
V podstatě mi tímto krokem, tedy nutností mít dobyto xy provincií, nutí svou vlastní strategii, která v tom případě popírá samotnou existenci jakékoliv osobní strategie.
Mám dobyto 83 provincií. Jsem už v podstatě na konci trpasličí epochy, a na vílí epochu potřebuju mít dobytých 130 provincií.
Už teď je tedy jasné že díky RT (kteří změnily podmínky výzkumu a jeho pokračování) budu muset na vílí epochu čekat minimálně 3 týdny, což je jen hrubý odhad, protože mám momentálně prozkoumáno jen pár provincií které čekají na to až je vyboju. Budu tedy muset začít prozkoumávat dalších cca 35 provincií (abych mohl mít oněch 130 potřebných na postup do další epochy) které samozřejmě zabere mnoho času. Už teď mi trvá 5 hodin než prozkoumám jednu jednou provincii, takže 35 mi bude trvat možná i déle jak ty mnou odhadované 3 týdny.

Navíc tímto přijdu o mnoho VB které bych přirozeně a nenuceně dával postupně do výzkumu. Teď to není možné, protože sice mi z dobývání provincie body zůstanou (nejsem si úplně jistý jestli mi vůbec systém umožní mít přes 400 VB kdybych se rozhodl si je prostě šetřit na výzkum) ale řekněme si na rovinu že mi zase budou utíkat VB které dostávám za každou hodinu.
Tímto způsobem přijdu o nějakých 300 VB nejmíň, což bych řekl že je docela hodně.

Můžu je samozřejmě dát do divů a zvýšit si tak jejich levl, ale to je opět nucená činnost která nezapadá do mé vlastní strategie.

RT změnilo podmínky bez toho aniž bychom na tuto skutečnost byly upozorněni předem. Jak už jsem psal výše, změnilo to celou podstatu strategie jednotlivých hráčů.
Kdyby RT udělalo ve výzkumu odbočku a přidalo odměnu tam - aniž by narušily hlavní linii výzkumu a nevyžadovalo by to onu podmínku o provinciích - tak bych si řekl že je to dobrý nápad. Ale takto jsem hodně zklamaný.
Provincie bych si chtěl dobývat podle vlastního uvážení a ne proto že musím abych se mohl někam posunout.
To už z této hry můžou rovnou udělat hru bojovou a ne strategickou, když strategie jako taková prakticky neexistuje.

.
 

DeletedUser34

Guest
kludne mozes davat BV do mojich stavieb ono je to uz zauzivane ze ta prinutia ulohy k niecomu co sam nechces napriklad u víl to bude stavba akademie a vyroba kuzla :) uz tonestoji za rozculenie len na dobre zasmiatie :D
 

DeletedUser15

Guest
RT mi ale doslova (a nejen mě) hodilo klacek pod nohy, když mi nedovolí mít vlastní strategii a musím přijmout tu jejich.
Hele, co se takhle zamyslet nad tím, jestli není chyba náhodou u tebe?! Já jsem teprve dosáhl V. kapitoly, jsem teda takřka dvě kapitoly pozadu, ale provincií už mám 90. A provincie beru jen jako nutné zlo, jednotky jsem nikdy necvičil, vždy jen vyjednávám! Ale vůbec si nedokážu představit, jak bych byl o dvě kapitoly dál a měl tolik málo provincií... Copak tebe neštve, že máš doslova nulovej počet relikvií a rozšíření, tudíž nemůžeš rozšiřovat město a nemáš žádné posílení výroby? Co takhle přestat obviňovat RT a zamyslet se nad tím, zda tvoje strategie není náhodou špatná, takže to hraješ úplně blbě?

Napsal jsi velkej počet písmenek, ale já jen vidím výmluvy, že si chceš absurdně ospravedlnit to, že tvoje strategie je naprosto nepochopitelná, nelogická.
 

Icheb

Mistr slova
Právě jsem koukal na výzkum a pochopil jsem správně že k odemčení některých výzkumů víl jsou zapotřebí ambrosie a ty se vyrobí ve farmě pouze za diamanty ?
 

Icheb

Mistr slova
Díky moc za vysvětlení. Už jsem se lekl :)

//Odstraněna zbytečná citace. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CherryFlower

Guest
Nechápu, proč tu Gwedik, Grepsis a Norquis vůbec hrajou, když je to pro ně tak strašně nespravedlivé a vše jim vadí. :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nataly111

Velmistr písma
Asi je to baví, stěžovat si:eek:
Občas jsem sice napjatá když přijde něco nového, ale vše beru jako výzvu, přeci je to hra a kdo řekl že bude všechno snadné. nerada bojuju, ale když to musí být nedá se nic dělat:rolleyes: řeknu si chceš bitku máš jí mít. Jakýkoliv neúspěch, jde na mou hlavu a ne na hlavu těch co tuhle hru vymysleli, prostě přehodnotím situaci a jedu dálo_O
 

Santerr

Veterán
No... abychom se vrátili k diskuzi o verzi 1.1 a vílách...
Já osobně jsem z tohohle updatu nesmírně nadšená, víly jsou neskutečně povedené a už se těším, až se trpaslíků zbavím a přivítám okřídlené motýly, pardon... víly ;), ve svém městě. Po trpasličí šedi se nám městečka zase krásně rozzáří, což se docela pěkně hodí i k ročnímu období, které právě je... brzy nám i louky za okny rozkvetou a budou hýřit barvami :)
Jediné, co mě trochu mrzí je, že stále zlobí zobrazování nových zpráv, nedávno mi člen cechu posílal zprávu a mě se zase neukázala jako nově příchozí, kdyby mi do chatu nenapsal, že čeká na odpověď, tak ani nevím, že mi psal :(. Ale to je jen taková "drobnost" :D. Nadšení z víl mě neopouští :p
 

Zharthuru

Mistr slova
Ještě jsem chtěl odpovědět Woodynce můj nick nemá s vesmírem moc společného už přesně nevím z jakého jazyka to je , ale v češtině to znamená hořící býk , má to být spojitost s bohem Velesem dárcem hojnosti a strážce duší v podsvětí . Na oplátku by jste mi mohli prozradit kolik domečků s obyvateli jste měli na konci vývoje , jestli to teda není až moc tajné .
 

Deleted User - 42211

Guest
Tak dneska jsem nakoukla na betu a musím říct, že dílny po vílím zásahu jsou nádherné :)
 
Nahoru