• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Discord

iDavis

Legenda
@Kvietko akým spôsobom sa dá na Discorde upravovať profil je znázornené v návode, ktorý bol nedávno vytvorený moderátormi. Discord je bezplatný a na jeho používanie nie je potrebné nič platiť (obsahuje pár prémiových funkcií, ale osobne som tieto nikdy nepotreboval využiť a vlastne ani neviem, čo presne prinášajú). :D
 

Mescal

Znalec fóra
Přečetl jsem si celé vlákno a některým připomínkám musím dát za pravdu... ale první den v Diskordu jsem byl zmatený jak beruška, ale dnes 3. den svého pobytu na Diskordu se začínám orientovat. Ono to zas tak jiné od fóra není. Důležité vlákna jsou již nastavená a některá mají již svoje podvlákna a své příspěvky.
 

Dokky

Učedník
ahoj , tak jsem se registroval , ale i po čtvrté co jsem si zažádal o ověření mi nic nedošlo , ucet jsem zrušil ... zkusim pozdeji znovu ...
 

Tuulikki

Moderátor fóra
Elvenar tým
@Kvietko podívej se na návod, který jsme připravili. Provede tě základy a hlavně tam píšeme, že není potřeba nic platit. Fotku si můžeš dát jakoukoliv, jen nelze využít jejich speciální avatary... neházej to přes palubu :cool:
@Dokky rádi ti pomůžeme, ověření by mělo jít jednoduše přes odkaz, který ti přijde do e-mailu.
 

Ludi

Veterán
Mám návrh: každý, kdo dokončil kapitolu a chtěl by své zkušenosti nechat pro další hráče, napište je na Discordu do spřátelených ras. Na fóru jsou nářky, že přijdeme o cenné informace, tak si je tam prostě vytvoříme. Já už něco napsala k Valloriánům, tak se, prosím, přidejte.
 

DeniAndilek

Pokročilý žák
Samozřejmě, že je to změna a pro většinu nepříjemná. Nejsem nadšená. Chtěla bych zůstat na fóru a nebo alespoň při nejmenším zachovat fórum jako archiv bez možnosti vkládat nové příspěvky, jak tu již bylo zmíněno. Je mi to tu sympatičtější, je to tu přehlednější a je tu uloženo nepřeberné množství cenných informací. Za mě je fórum takový malý poklad. Ale naši milí MF s tím nic neudělají a ani my, pokud je to rozhodnutí Inna, které řeklo "hawk". Vůbec se mi to nelíbí, ale pokud fórum zruší, co zbude jiného, než se buď zabejčit a přijíto info a komunitu, nebo čerpat informace od zkušenějších hráčů na Discordu? Nic. Žádná jiná varianta není, pokud si nevystačím s wiki. Ta je sice supr, ale zkušenosti hráčů zkrátka ani wiki nenahradí. I proto doufám, že co nejvíc veteránů překoná počáteční nechuť (naprosto ji chápu, taktéž ji mám) a přejde na Discord a nadále bude své cenné zkušenosti předávat dál. Moderátoři se tam opravdu snaží vytvořit strukturu velmi podobnou fóru. Aspoň že tak! Za to jim patří dík. Myslím, že ani mnoho z nich není změnou nadšených, ale co mohou dělat. Dělají vlastně nejvíc, co mohou. Snaží se z Discordu udělat co nejpříjemnější prostředí, které nám bude připomínat tohle tady.
Opravdu nejsem zastánce Discordu a asi dlouho nebudu. Ale MF patří velký dík za to, jak se to chopili, když už si to Inno vymohlo. Fakt nejásám, ale co už, pokud nechci přijít o supr komunitu a zkušenosti.
 

Ludi

Veterán
@DeniAndilek souhlasím s tebou, jistě, fórum je lepší než Discord, ale buď budeme dělat mrtvé brouky nebo se přizpůsobíme. Můžeme udělat hodně, aby prostředí na Discortu bylo zdrojem dobrých informací a komunikace. Pomalu to tam začíná žít, věřím že se vše časem vylepší. Jaké si to tam uděláme, takové to budeme mít.
Zatím tam nejdou vkládat obrázky, ale moderátoři napsali, že se to řeší.
Také nemáme povoleno vkládat odkazy, což bych navrhovala změnit, pokud to jde.
Některé informace, které jsme dřív o hře měli na starších webech také zanikly, ale jsou nové, hlavně iDavisovy stránky, které jsou stále lepší.
 

DeniAndilek

Pokročilý žák
Přesně, s těmi odkazy mě také hned napadl iDavis. Toto by potřebovalo dořešit také, nejen obrázky. Snad se na to moderátoři zaměří.
Jinak jsem si říkala, že si prostě teď každý den dám trochu Discordu, ať se s ním sžiju. Objevilo se tam již pár známých tváří a opravdu to tam začíná žít. Koneckonců sympatické prostředí nedělá jen grafika, ale především lidé v komunitě. Tak snad i tam se ho díky dalším odsud podaří vytvořit. :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, moc si jí vážíme. Všechny vaše příspěvky si čteme a vše následně předáváme tvůrcům hry v Německu!

Zároveň bych vás tímto chtěl prosím požádat, abyste se v této diskuzi vyjadřovali bez vulgárních výrazů a osobních útoků. Každý názor jde přece vyjádřit i v civilizované formě. I kdyby byl sebevíc negativní.

Plně chápeme vaše zklamání ohledně přechodu na Discord, přece jen 8 let je opravdu dlouhá doba. I český Elvenar tým byl nejprve smutný, když se o této změně dozvěděl. Nicméně změna je život, přesun na Discord nám otevírá zcela nové možnosti. Jedná se o moderní a v dnešní době velmi používanou platformu, díky níž se naše komunita zcela jistě rozroste o spoustu nových hráčů! Navíc platí, že naše fórum nekončí, bude normálně fungovat min. několik následujících měsíců. Dnes a ani v blízké budoucnosti se žádný obsah tohoto fóra určitě mazat nebude. Jenom se naše veškerá oficiální komunikace přesune na Discord, pouze tam budeme sdílet oznámení, komentovat vaše návrhy, odpovídat na otázky, pořádat soutěže atd. Věřím, že si nakonec všichni naleznete cestu k našemu Discord serveru. :)
 

Green Jane

Šéfkuchař
No , uff , přečetla jsem si všecky připomínky , byla to fuška . Ale zkusím to teda taky , uvidíme . Fórum mně bude scházet, zdá se mi daleko přehlednější , než Discord . A doufám , že to taky po mně nebude chtít prašule , Všem přeju zdar a sílu !
:cool:
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Ze zásady mám velice špatný vztah k jakýmkoli sociálním platformám umožňujícím neohraničené šíření zla. Tedy vlastně ke všem.
Je Discord výjimka?
Jen tak názor z internetu:
1694760987297.png

Hned na začátku jsem si Fórum vyzkoušel nějakými provokacemi. Ani výše uvedené nedostatky jsem zde neobjevil.
A protože jsem byl spokojen, záhy jsem se utěšeně pustil do komunikace.
A teď mám v klidu přejít na Discord?
 

Angie89

Učedník
Na každé sociální síti i na jakémkoliv fóru se může vyskytnout predátor... pochybuji, že by MF dovolili na discordu nějaké obtěžování... Tohle mi přijde, jako vaření z vody... to už ti dochází argumenty pro nás, kterým discord nevadí? :-D
 

Angie89

Učedník
Tak jelikož nejsem blbá a neposílám nikomu citlivé údaje, tak se nemusím bát... ať si klidně někdo moje zprávy přečte :-D Všiml sis, že je přechod na discord dobrovolný?
 

Boobika

Pokročilý žák
On ten prechod neni dobrovolny, novinky a dalsi tipy na hru budou jen tam. takze mas jen moznost se s tim smirit. At uz ignrovanim a objevovanim si novych mechanik sam, nebo prekousnout discord.
 

Angie89

Učedník
I registrace na fóru byla dobrovolná, tudíž i přechod na discord je dobrovolný.. Musíš se rozhodnout, co je pro tebe víc přínosné... buď informace mít a něco překousnout, nebo je nemít a hrát podle sebe a wiki...
 
Nahoru