• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Discord

ich1

Kolemjdoucí
Zdravím, noooo... tak na Discord jsem se sice už v době rozbřesku Elvenaru na Discordu zalogoval, ale s odstupem času si kladu otázku k čemu...vlastně tam ani nechodím, za mne je nepřehledný a protože mě nebaví četovat tak pro mne prakticky nevyužitelný. Ztrácet čas hledáním jakékoliv sebelepší informace zkušených hráčů na to není čas. A když už by se nějaký čas našel tak mi vadí, ale fakt hodně vadí!, se pokaždé přihlašovat a v horším případě i opakovaně potvrzovat přes mail že nejsem automat nebo co hůř, dočíst se, že nemám oprávnění nebo mě blokne antivir. A i když patřím do kategorie -25 a ne do 25+ tak Discord není pro mě.
Škoda fóra (naštvaný), rád jsem sem chodil, rád jsem tu nasával atmosféru a zkušenosti Vás zkušených hráčů, sám jsem nepsal, tolik zkušeností s hrou zas nemám abych se o ně mohl dělit a psát blbiny jen proto že něco napíšu mi přišlo dost hloupé.
Tedy pokud fórum skutečně zhasne tak se loučím a děkuji všem, že jsem tu s Vámi chvilku mohl být a nasávat Vaše rady (mrknutí).
 

Waso

Učedník
jj
stokrát jim řekneš, žes člověk a sedíš stále u stejného počítače a voni stě stejně pošlou odklikat kontrolu do mejlu
-------------
někdo se pokusil přihlásit k tvému účtu na Discordu z nového místa. Pokud to máš na svědomí ty, kliknutím na odkaz níže přihlášení autorizuj
-----------------
Dyby to tam aspoň žilo! :confused:
 

Lovec Krys

Legenda
@Waso Tohle se řídí IP adresou (z pohledu serveru Discordu). Takže pokud máš nějakého poskytovatele internetu, který ti dynamicky přiděluje různé IP adresy anebo přistupuješ přes VPN, tak žádný div - z pohledu serveru Discordu přistupuješ pokaždé odjinud.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Koukám, že se tu ještě diskutuje.
Jsem na německém svépomocném hráčském servru a mám tím pádem všechny důležité informace.
Ovšem český přátelský odborný pokec mi dost chybí.
Obzvláště, když mám pár dobrých postřehů herních.
 

Waso

Učedník
Prosím flákni sem pár postřehů - česky - a pokud slušně požádáš, přepošlu je tvým veleváženým jménem i na diskortní discord!!! :cool:
@Lovec Krys = ne,ne§ Tady nejsme v DK, kdy je potřeba měnit IP adresy....
Na druhou stranu má základní znalost IT je takové, že bůhví co při přihlašování mačkám za čudlíky....
:rolleyes:
 

ich1

Kolemjdoucí
Tak jen snímek obrazovky na doplnění předchozího příspěvku. @Lovec Krys nějaká rada?
Snímek obrazovky 2023-11-26 072456.png
 

Magnus Bijec

Kolemjdoucí
Mám tak nějak pocit, že Elvenar jde do háje ....

1) Kdybych měl komentovat poslední vylepšení divů tak tu dostanu doživotní blokaci.
2) Elvenar byl fajn, protože neměl žádné otravné reklamy, to už teď bohužel neplatí.
3) Diskusní fórum jsem využíval kdysi dávno, když jsem se hrou začínal, teď je přesunuté na Discord, který je celkem nepřehledný

Tak nějak mám pocit, že dohraju kapitolu a asi se hrou skončím, bod 2) a 3) se dají překousnout nebo si na ně zvyknout, ale ty nesmyslné požadavky co dali na vylepšení divů jsou na hlavu.
 
Nahoru