• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Společenství Akce společenství a odměny

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4646
  • Vytvořeno

Saux

Znalec fóra
A nejake tresty za to ze nehraju nebo nahraju malo bodu v turnaji a nemam mit narok na odmenu si nedovedu predstavit. V takovem spolecenstvi bych ani byt nechtel.
Mluvíš mi z duše - nám před časem odešli 2 členové ze společenství, protože jim připadalo, že uděláme málo bodů v turnaji, takže i když mě jejich odchod hodně mrzel, přijali jsme jiné členy, kteří to tak nehrotí a hrajou pro pohodu jako my (pro představu - v turnaji uděláme v průměru přibližně tak 5-6 truhel)
 

DeletedUser3281

Guest
S vaším názorem jsem souhlasil ještě nedávno, ale až pochopíte, že do turnaje vložíte statisíce surovin, desítky procent svých skladů a pak tam přijde nějaký jeliman, co udělá 30 bodů a vezme si odměnu bez práce, tak to mi začalo dost vadit. Dosahovali jsme stěží 5 truhly protože náš to táhlo 10 a zbytek se jen vezl, takže jsem se rozdělili a zavedli pravidlo minimální účasti. Uvidíme jak se to osvědčí, pravidlo jsme zavedli jako průměrné a pokud ho někdo nesplní, tak asi nemá ve společenství co dělat, protože pokud nechce hrát aspoň trochu turnaje a dobrodružství, tak nepotřebuje společenství.

Máme pravidlo minimálně 500 bodů průměr za poslední tři týdny, a každé tři týdny maximální účast na turnaji (do budoucna pokus o 10 truhlu) - no a 540 bodů jsou 2 provincie na 6 hvězd, nebo tři na pět.
 

Saux

Znalec fóra
S vaším názorem jsem souhlasil ještě nedávno, ale až pochopíte, že do turnaje vložíte statisíce surovin, desítky procent svých skladů a pak tam přijde nějaký jeliman, co udělá 30 bodů a vezme si odměnu bez práce...
S tímhle souhlasím, ač sám nejsem nějaký turnajový nadšenec :) My tam taky máme nějaké vychcánky, kteří udělají 30 bodů a po skončení turnaje shrábnou stejnou odměnu jako ostatní - ale to by muselo vyřešit InnoGames, a ne my na diskusním fóru...
 

DeletedUser2185

Guest
Ja si proste nemyslim, ze by tohle melo resit Inno. Tohle vsechno si muze spolecenstvi vyresit prece samo. Budto malo aktivniho hrace vyhodi, nebo si stanovi minimalni limit bodu v turnaji, nebo to proste neresi. A kazdy si snad casem najde spolecenstvi, kde mu to vyhovuje jak lidsky, tak pravidla toho spolecenstvi. Proc by nas Inno melo vodit porad za rucicku ?
 

DeletedUser3281

Guest
No na jednu stranu se zhoršili, zpomalil se mi výzkum. Ovšem na druhou stranu poslední dobou vidím v těch "kouzlech na VB" výhody do eventů, protože tím lze plnit úkoly "utrať XY VB" takže vše co mám hezky láduji do výzkumu, a teď při eventu zpracuji do divů ty kouzla :)

Navíc je těch VB více, jako asi to začínám brát spíše pozitivně.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Saux : právě tohle si musíte vyřešit ve společenství :) elvenstats napoví, kdo dlouhodobě přispívá málo. a je jenom na vás, jaké si stanovíte pravidla = turnaj povinný / nepovinný, nějaké minimum bodů. dost spolků má třeba v pravidlech, že turnaj není povinný, ale když už se do něj člověk pustí, musí dát nějaký počet bodů (200 třeba nebo tak). což z mého pohledu zní jako velice rozumné pravidlo.

@ExplorerFfff : také jsem na to nahlížel podobně a také jsem změnil názor. co je fajn, tak že VB zůstaly jako odměny za jednotlivé provincie. stále je tu možnost, jak efektivně pohnout s výzkumem, což je fajn.
 

Angedev

Velmistr písma
@CorwinOfAmber : Přesně tak to máme my a perfektně to funguje. Každý si umí spočítat, že se mu účast v turnaji vyplatí, takže průměrně se účastní tak 24 členů. A to i přes to, že část odměn pak rozdá jako odměnu těm nejlepším. Už dlouhodobě máme v každém turnaji 10 beden :)
 

LuciskaCh

Mistr slova
Taky to tak máme, kdo se nechce účastnit, tak nemusí, ale pokud ano, tak minimum je 300 bodů. Ti hráči, kteří využívají jen ostatní, jsou nejhorší, pár jsme jich taky měli. Ale teď už jsme na tom tak, že se nás zapojuje čím dál víc, tak jsme obnovili ,,velké" turnaje, tam do toho jdeme naplno a snažíme se o 10. truhlu, což se nám i daří. Zatím to máme cca po 2 měsících a pokud bude zájem, tak to uděláme častěji. Zrovna dnes nás jeden čeká :-D
 

DeletedUser5616

Guest
A jak vůbec můžete určovat limit? Každý hráč musí plánovat tak aby se dostával ve hře dále a to znamená i více surovin lepší armádu apod. Většina z Vás se dostat do top10 společenství tak by ten jejich limit ani nedala :D A pokud někdo souhlasí s názorem naštvaného člena který se účastní a zlobí se na některé co udělají jen pár bodů ( i za to minimum vděk místo odsuzování) a prej ten se jen veze ... No ale každý z nich má jiné odměny a ten co říká že se někdo jen veze tak zcela nesmyslně závidí.
Jasné každé společenství je na pohodu že? Ale aby opravdu byla pomoc v prospěch společenství to ne. Pro každého individuálně mají odměny jinou váhu v souvislosti v jaké fázi hry se nachází.
 

DeletedUser3281

Guest
My jsme limit určili jednoduše, dvě provincie na 6 hvězd a to jsem si zkusil na svém účtu v spermičíků, tak na účtu přítelkyně který se teprve hrabe do třetí etapy, obojí lze zvládnout naprosto v klidu, já za sebe dlouhodobě mám průměr v turnaji okolo 1000 a vyplatí se mi to z pohledu VB, a to podotýkám, že mám blbec vyzkoumané všechny jednotky, přítelkyni jsme řekl aby je nezkoumala a tak si celkem píská. Přesto pro mě nahrát k tisícovce vlastně není tak drahé, když něco bojuji a něco vykoupím. Za mě se tedy vezou i ti, co udělají jen 500 bodů a přitom vidím, že ve městě kdo ví jak nestaví ani nepokračují, zatím co já mám 1 rasu na měsíc, oni klidně na půl roku.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
Assasim : jistěže můžeme, proč bychom nemohli.

je přece rozdíl, mít nováčka, který se s hrou teprv seznamuje a byť dá do turnaje 60 bodů, je poznat, že se snaží - nebo člověka, co ma bodů 50k a do turnaje háže pravidelně 30, i když zbytek spolku dává 500-1000.

je rozdíl, když se ve spolu všichni už znají a ví se, že ten má málo času, toho turnaje / dobrodružství nebaví, ale jsou v pohodě parta je nesmysl to hrotit. nebo když tam je člověk, který do chatu nenapíše slovo jak je rok dlouhý a přihazuje v dobrodružství do jiné než domluvené trasy jen kvůli odměně.

no a když má spolek turnajová pravidla, u kterých vím, že je zatím nezvládnu - tak proč bych tam měl lézt :) najdu si jiný, který mi vyhovuje. a btw koukám, že jsme poskočili, tedy do top 10 spolků už spadám ;)
 

Angedev

Velmistr písma
V turnaji jsou odměny pro všechny stejné, takže ano, ten kdo nahraje třeba jen 30 bodů, tak se opravdu jen veze. My například máme od limitu osvobozené malé hráče, aby se mohli rychleji rozvíjet a neměli strach se do turnaje zapojit z důvodu, že by nesplnili limit. Větší armáda a množství surovin také znamená vyšší požadavky v turnajích, takže výchozí podmínky jsou pro všechny dost podobné. A turnaje povinné nemáme, takže pokud se jim někdo nechce věnovat, nikdo ho nenutí. Ale každý si umí spočítat, že se mu účast vyplatí, když je pro něj odměnou 10 beden.
 

DeletedUser5616

Guest
Pořád to moc hrotíte. Nebylo na škodu zahrnout do nároků na turnaje i postup kde jsou vyžadovány orkové a i diamanty. A taky zde jde říct že při třoše snahy se tím dá v pohodě prosekat. :)

Ale líbí se mi to vaše věčné vděčné podle sebe soudím tebe a ostatní. Každý má jinou strategii a plánování. Jak již zde někdo napsal že aby nezkoumal jednotky apod.

A taky je třeba říct pravdu o důležitosti společenství. Když by se zrušil poplatek za obchodování pro neobjevené hráče nebo by měl hráč již dostatečný počet objevených hráčů pro svoji uspokojivou podporu, tak by se na společenství které to hrotí v turnajích apod ...

tak by se na to co? :p:D

Prostě vím je to šok pro některé z Vás ale někteří lezou do společenství kvůli obchodu a podpoře. ;) Ale hledat takové nehrotící společenství je o štěstí ...

A tak ano každý může a nemusí do společenství vstupovat ale když většina má hrotící smýšlení psa honící se za vlastních ocasem tak si může založit vlastní ale než se vůbec najdou hráči aby fungovalo jen základní aspekt podpora je hrozné.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
žádné diamanty nikde na postup vyžadovány nejsou :)

základní myšlenka je ta, že člověk by si měl najít spolek, jehož smýšlení a styl hry mu vyhovuje. na čemž jsme se tu víceméně shodli, tak teď nechápu, v čem zase nesouhlasíš :) nejde o to jestli do společenství vstoupit ano / ne (vždycky je lepší ano) jde o to, jaké si najdeš. což není jednoduché, to je pravda.

buď jdu tam, kde se hraje na pohodu a nikdo nikoho nehoní, nebo jsem ambiciozní, najdu si náročnější partu ale pak do toho také musím dát víc.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Pořád to moc hrotíte. Nebylo na škodu zahrnout do nároků na turnaje i postup kde jsou vyžadovány orkové a i diamanty. A taky zde jde říct že při třoše snahy se tím dá v pohodě prosekat. :)

Ale líbí se mi to vaše věčné vděčné podle sebe soudím tebe a ostatní. Každý má jinou strategii a plánování. Jak již zde někdo napsal že aby nezkoumal jednotky apod.

A taky je třeba říct pravdu o důležitosti společenství. Když by se zrušil poplatek za obchodování pro neobjevené hráče nebo by měl hráč již dostatečný počet objevených hráčů pro svoji uspokojivou podporu, tak by se na společenství které to hrotí v turnajích apod ...

tak by se na to co? :p:D

Prostě vím je to šok pro některé z Vás ale někteří lezou do společenství kvůli obchodu a podpoře. ;) Ale hledat takové nehrotící společenství je o štěstí ...

A tak ano každý může a nemusí do společenství vstupovat ale když většina má hrotící smýšlení psa honící se za vlastních ocasem tak si může založit vlastní ale než se vůbec najdou hráči aby fungovalo jen základní aspekt podpora je hrozné.

Jak píšeš..každý má svoji strategii. Když si čtu Tvoje komentáře v tomto vlákně, tak jako velitel bych Ti doporučil nehledat žádné společenství, kde bys ztrácel nervy s "hrotícími" hráči, ale založ si vlastní.
Společenství jsem hledal hlavně proto, abych se tehdá rozvíjel, získal jsem informace co a jak a teď se snažím naše společenství podporovat právě k tomu, aby nestagnovali na místě, ale rozvíjeli se. Je to jak v životě...když budeš pasivní, propluješ jím, ale šťastný nebudeš. Ale když se budeš rozvíjet směrem vpřed i přes nástrahy, jako je třeba tady nedostatek surovin, velké ztráty ve vojsku..atd. budeš mít motivaci na těch ztrátách z turnajů pracovat a hra se nestane fádní stylem přijdu, proklikám se sběrem surovin a padla. Sám jsem se dostal už kdysi na konci října na konec hry tehdá v hobitech. Ale doted mě stále tato hra baví, a to hlavně díky lidem, se kterými se podporujeme nejen v FA, Eventech a každodenní komunikací.
A to, že vidím ostatní, jak se snaží nejen v turnaji a dávají proto občas i více než maximum a bojují, tak to je ten motor pro to, aby hra bavila a hnala nás vpřed. Proto 10.truhla je u nás téměř vždy - a to i v 17.lidech. A jak tu už někdo psal, každý si dokáže spočítat výhody, když se přidá ruka k dílu. My máme limit 1000.b a ty, co hra baví, moc dobře vědí, že to není nesplnitelné, jak pro hráče z prvních kapitol, tak pro ty z kapitol posledních.. A co je důležitý...nikdo to u nás nehrotí, hraje každý dle možností. Pokud chce být někdo pasivní, jeho věc. Ale pak by měl hrát sólo hru nebo najít právě takové společenství :)
Neber toto jako nějaký útok na Tebe, ale vždy když čtu podobné negativní věci a vlastně nabádání ostatních být ve hře pasivní, tak si vždy říkám, proč se každý nervuje něčím, z čeho má takový nervy :/
 

DeletedUser3346

Guest
@BiggJOEcz Mnozí tady argumentují tím že i začátečník může dát třeba v turnajích tolik a tolik bodů. A ano může, jenže když se zaměří strategie pouze na zvládnutí turnaje, dobrodružství atd je jasné že se nebere do úvahy i postup ve hře. Ale je fakt že když se někdo zasekne v proviciích nebo ve výzkumu a už neví kam by narval suroviny nebo kde by využil armádu tak je jasné že turnaj nebo dobrodružství je vhodná příležitost. Líbí se mi to vaše že mi nikoho nenutíme a jde čistě o dobrovolnost a v zápětí píšete že když už tak minimální limit. No pro hráče co si promýšlí investice výzkumu,provincií, města atd a ještě z toho aspoň něco v dobrém úmyslu přispěje do turnaje nebo dobrodružství (já říkám děkuji i za nějaký bodík) tak to je dle Vás horší jak ti co neudělají ani to málo? A kvůli takovému společenství se má někdo snažit naplno ano? Proč? Společenství je každý jeho hráč a né většina ...
 

DeletedUser2185

Guest
@Turunen, ale to prece nemuzes takhle pausalizovat. Jsou spolecenstvi, ktera jsou bodove vyrovnana a po spatnych zkusenostech si zavedly limit, aby nemusely porad nekoho vyhazovat nebo resit svary na xatu, ze jeden maka a druhy se jen veze. Pak mas rozvinuta spolecenstvi ktere berou i zacatecniky a pomahaji jim se surkama a zadne turnaje po nich nechcou. Pripadne je zadotuji vyhodnou smenou T1 za T3 ci kurz 1:4. A pred vstupem do spolecenstvi si snad prectes jejich pozadavky. Tobe nevyhovuji, ale jim asi evidentne ano. Nevyhovuje ti spolecenstvi ? Zaloz si svoje. Naber zacatecniky na stejnem lvl a uplatni sve vize v praxi. Je to jako bys sedel v hospe a porad nadaval, jak je tam drahy pivo a ze vedle maj levnejsi. Jenze tam maj spinavy stoly a tam sedet nechces. Ses velkej kluk, tak se pro neco rozhodni, pripadne nejakej kompromis ...
btw. rekl jsem o tobe spolecenstvi, kde nemaji limity, zadne povinosti a zacatecnikum se snazi pomahat, oslovi te.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru