• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

1. číslo

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Vydáno 5. dubna 2017​
ozv%C4%9Bny%20lesa.jpg



Naši milí čtenáři,
představujeme vám nový magazín Elvenaru. Chtěli bychom v něm probrat spoustu věcí, ať už to, co se děje na fóru, nebo přímo ve hře. A občas vám tu zaveršujeme. Zmíníme se o diskutovaných nápadech, budeme vás informovat o novinkách a zavzpomínáme na to, co tu bylo dříve - abychom vás přiměli mrknout i do archivů. Někdy v nich najdete takové věci, že se budete divit.
Přejeme vám krásné čtení a za měsíc nashledanou.


lista_2.png

Novinky
Draci
Od té doby, co vaše města umí produkovat a používat manu, táhne to čaroděje ze všech koutů světa právě k vám. Jejich magie má zdroj právě v maně a vzhledem k obrovským vlnám této mocné síly, která proudí z vašeho města, se čarodějům podaří najít cestu do vašich měst a podělí se s vámi o své znalosti. Nejnadanější čarodějové tří magických disciplín se rozhodli postavit ve vašem městě univerzitu, aby vašim lidem pomohli získat více informací a znalostí o maně a ostatních formách magie. Kampus bude přitahovat učně a čím větší bude, tím více budete mít ve vašem městě učňů. Učni studující na nové univerzitě si budou zvyšovat hranice svého vědění a tím ji budou zvedat i vám. Budou moci studovat jedno ze tří čarodějných odvětví, aby se stali mystiky, alchymisty nebo černokněžníky. Když ovládnou jedno odvětví, budou si moci vybrat ještě jedno další a stát se tak mistrem i v tomto oboru. Všechny informace o dracích naleznete zde.

Trocha poezie

Vypukla tu šeptanda, že prý draci letí k nám.
Malí, velcí, chrlí síru, čarodějové používají prastarou sílu.
Magií jim pohled zčerná, je to mocnost každému z nich věrná.
Velká bitva propukne, přesto po chvíli umlkne.
Draci vítězně si prozpěvují, zatímco čaroději dál pikle kují.
Kdo vyhraje, zesílí. Dozvíme se za chvíli…
Tipněte si, kdo zvítězí. Snad se to dozvíme v příbězích.
Draci loudí po vědění, nejsou jím nikdy přejedení.
Čarodějové mají kouzel plno, přesto se zdá co je patrno.
Elfové s Orky jdou drakům na pomoc, mají na to pravomoc.
Dráček obletí obláček, čaroděj zas baráček.
Třesk, blesk a rána zazní. Kdosi padá k zemi...
Kdopak asi? Nepovím, vašim přátelům napovím.​

Turnaje
Jak asi víte, na začátku tohoto roku došlo ke změně turnajů, ty nyní fungují na bázi společenství. Nových turnajů jste se zúčastňovali velmi hojně, zároveň jste nám poskytli i spoustu cenné zpětné vazby. Po zhodnocení všech vašich připomínek a návrhů jsme se rozhodli pro následující změny, které se tu již objevily. Tyto změny zahrnují úpravu odměn, také obtížnosti pro jejich dosažení. Všechny informace najdete tady.



drak.png
SorcererKeyartv22.jpg
drak2.png



V Elvenaru se objevila neznámá vejce

vejce1.jpg


Během cestování po Elvenaru vědci objevili zvláštní vejčité objekty okolo vašich měst. Může to být objev dosud neznámého druhu?
Zatímco nebeská esence může být získána dokončováním úkolů, Fénixovo peří získáte, jakmile otevřete Fénixovo vejce, a to právě pomocí nebeské esence. Kromě toho budete moci rozbitá vajíčka nacházet v okolí vašeho města. Sbírejte je pro získání další nebeské esence! Získejte cenné odměny. Užijte si zábavu při plnění úkolů a hledání vajíček v okolí vašeho města. Událost znovuzrození Fénixe je v plném proudu, užívejte si úkolů a odměn.


EasterEvent_Image.png


Soutěžinky
Na fóru probíhají většinou dvě soutěže během jednoho měsíce. Aby toho nebylo málo, máme pro vás magazínovou soutěž.
Vytvořte zajímavý příspěvek v sekci Diskuze o hře a pošlete na něj odkaz. Termín je do 28. 4. 2017.
Všichni se hned zapojte, odměna pocitem šťastným bude. Jeden z vás vyhraje 100
Diamant.png
.


Nápady

Když pročítáme fórum vidíme, že máte spousty nápadů. Hodně z nich stojí za připomenutí.

Rádi bychom tu zmínili nápad hráčky regular96 na záložky v upozorněních. Tento nápad byl předán vývojářům, protože i nám se moc líbí. Druhý její nápad se týká změny ikonek. Dalo by se tak lépe motivovat, když je možnost vidět, kde je jaká kultura, kde je stavitel a kde hlavní budova. Většina kliká na packy dříve, než se načte celé městečko a toto by bylo hned vidět.
Budeme moc rádi za každou vaši myšlenku, pokud byste se o něco chtěli podělit...

Osobnost Elvenaru
Vždy jednou za měsíc vyzpovídá moderátorka Embla nějakou osobnost.
Pokud někdo patří mezi velké osobnosti Elvenaru, rozhodně je to bývalý člen týmu Sindri. Přijal jako první pozvání a vy si můžete přečíst vše, o čem si povídali. Je to zábavný a moc milý kluk.

1. Jakým způsobem ses dostal k Elvenaru a do týmu?
Dá se říci, že mám velkou vášeň ohledně všeho, co se InnoGames týká. Sleduji veškeré dění. Samozřejmě mi tím pádem neuniknou ani takové novinky, jako otevírání nových her. K Elvenaru jsem se poprvé dostal až v jeho open-beta verzi. Dál už to bylo jenom o tom, že jsem každý den zkoušel adresu cz.forum.elvenar.com. Jednou to klaplo a hra byla otevřená. Na nic jsem nečekal, registroval se do hry, registroval se na fórum a nějakých pár dní se nic nedělo. Poté jsem se však rozhodl soukromou zprávou postěžovat Forsetimu, řeč se rozvinula a my jsme o sobě navzájem zjistili, kdo jsme. Již dříve jsme spolupracovali, neb pro ani jednoho z nás nebyl Elvenar první hrou po pracovní stránce. Forseti v tu chvíli zrovna potřeboval někoho do moderátorského týmu, tento post mi tedy nabídl. Byl jsem velmi na rozpacích, zda do toho mám jít. Nakonec jsem to ve slabé chvilce akceptoval, ještě že mají rozum alespoň ty mé slabé chvilky. Rozhodnutí totiž ani dnes nelituji, byť jeho členem již nejsem.
Chcete-li si přečíst celý rozhovor, můžete zde.


Příště osloví některého z vás. Má pár tipů o koho by měla zájem, takže se vám určitě ozve. A samozřejmě se jí nebojte napsat i soukromou zprávu. Určitě bude velmi ráda i za vaše tipy a nápady.


Domácí zvířátka
Chtěli bychom, aby i vaše zvířátka a vaše příběhy byly zvěčněny. Posílejte je soukromou zprávou Emble, ať vaše mazlíčky můžeme zveřejnit v příštím čísle.

Klokan albínek není přímo domácí mazlíček, ale stojí za zmínku. Tento obrázek nám poslala hráčka nataly111, její pan soused má 5 klokánků, pečuje o ně s láskou a jsou moc krásní. Proto první zvířátka zveřejněná v magazínu jsou právě tito krasavci.


druh%C3%BD%20pokus.jpg


Vzpomínky na minulost
Umělecký koutek bude začátek všem vzpomínkám. Toto je první kresba, kterou hráčka Flavici zveřejnila ve výtvarném okénku. Stojí to za připomenutí, moc krásné.

flavici.jpg



Další číslo vyjde: 1. 5. 2017

Těšte se na novinky, informace a hlavně další osobnost Elvenaru.:) Diskuze k tomuto číslu je otevřena v tomto odkazu.

Přejeme krásné čtení,
Váš Elvenar tým.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru