• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

Reyahana

Učedník
Teď jsem najela na wiki... ona ta archa dává i živoucí zboží za splněný příběhový úkol, ale jestli je to poslední kapitola, tak těch úkolů asi moc nebude. Každopádně počet činidel to zvyšuje s růstem divu. Už třeba na lvl 11 - jich slibuje 6. Kdo craftí v akademii hodně a má tajemnou truhlu cca třeba 1x za týden, tak to zase tak špatné není, když velikost budovy divu je 20 polí (knihovna dá sice 1 činidlo denně, ale na 24 polí). V případě, že bych musela řešit místo, tak by bylo možné měsíční knihovny tímhle divem nahradit. Ono to asi nebude úplně mimo.
 

GorGlin

Veterán
@pavelb
Naopak, ta lepidla tomu jediná dávají smysl.
Samozřejmě je to podmíněné okolnostmi.
Ale pokud jsi hráč který pravidelně dělá celou věž a tedy má čím živit řemeslnou výrobu zvládne nasbírat stovku čmoudů za dva až tři dny.
Archa lvl 16 ti za to dá 8 lepidel.
To je velmi dobrá náhrada za víc jak dva sety.
Jsou tu mnoha ale, nicméně pro určitou skupinu hráčů, může být taková budova užitečná.
Je to ale div z obchodníků a začínající město které už nemůže postavit víc než jeden set knihovny můžou mít nedostatek.
Uvidíme jestli do situace inno zasáhne nějakou další alternativni produkci i mala města.
 

karhol

Znalec fóra
Nezmizel z řemeslné výroby recept na festivalového obchodníka?
Dřív jsem ho měl v nabídce celkem pravidelně tak 2x za týden, ale co spustili Pomstu vyhnanců neobjevil se ani jednou...
Rád bych je vyměnil, když je tam oproti minulým kapitolám poměrně dobrý přírůstek semínek, které by se hodily.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
V tomhle asi není system.
Náhodná volba si z nás dělá šoufky.
Někdy mi chybí budova, jindy krmení.
Jen toho co nechci je neustáli nadbytek.
 
celá hra je protkaná náhodou. Měl jsem postavených 7 džinů a během těch 100 dní mi nepadl vůbec žádný další (možná jeden). stejně tak kouzelné budovy z věže mi už nepadly šíleně dlouho a předtím jsem nasbíral 4 dílny a necelých 10 domků. recepty na tom budou podobně
 

Mescal

Mistr slova
Před cca měsícem jsem koupil v řemeslné výrobě jeden artefakt medvěda, protože mi chybí poslední dva do počtu (9 ks)... a od té doby čekám na poslední medvědí artefakt a ne a ne a ne se jej dočkat.
Začínám mít pocit, že když hráč koupí jeden artefakt, má od té doby zaracha na stejné další artefakty. :-(
 

karhol

Znalec fóra
Já nevím, jestli nezůstávají, občas se mi stále objevuje fenix a výjimečně i Stonehenge. Ale moc to nesleduju, artefaktů mám dost.. Spíš by to chtělo druhé základny..
Jinak dnes se mi objevil ten festivalový obchodník - poprvé od doby kdy přišla nová kapitola.
 

karhol

Znalec fóra
Tak jen jsem si postěžoval a už se festivaloví obchodníci objevili. Za týden jsem vyměnil 4ks.
 

Heruen

Pokročilý žák
Me se někdy stává. ,ze když si stěžuju svému spoluhráči ,ze mi nepadá krmeni a zbrojiř taky dlouho nic
tak mi to začne padat Tak si musíme stěžovat
 

GorGlin

Veterán
S artefakty je to složité, já je v jednom městě potřebují a v jiném ne. Na jedné straně bych si rád dokončil medvěda, ale jsem rád že nechodí moc často a nezabírají místo.
Stejně můžu koupit jeden za tři týdny.
 

Mescal

Mistr slova
@karhol : teď se mi poslední artefakt medvěda objevil v nabídce! :) Už je můj. :)
Teď ještě základnu a Hnědý medvěd bude komplet. :)

Takže se vyplatilo si postěžovat a pak si ještě počkat. :)
 
Nahoru