• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

karhol

Znalec fóra
Já obětoval 50 diamantů, abych optimalizoval čas nabídek v řemeslné výrobě, takže se mi recepty mění vždy 10 - 16 - 22 - 4 a stíhám kontrolovat všechny nabídky.
Jinak krmení mi padá v průměru tak 6x za týden, takže spokojenost.
 
taky dobré :) mě ale štve, že ta změna nabídky stojí 50 dia a je fuk, jestli chybí do konce 6 hodin nebo 4 minuty. Proč ta cena neklesá od 50 k 1? Často bych potřeboval před odchodem z domu urychlit třeba jen o 10 minut...
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Nedávná žrádlotopie v řemeslné výrobě :cool:, to by mohlo chodit častěji.
krmna utopie.png
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
to asi není tím, že ho utrácíme, ale opravdu jsem i já měla jeden čas, kdy mně vůbec nechodilo, te´d - musím 3 x zaklepat :) - mi chodí tak 4- 6 x týdně
 

OldMaGorr

Mistr slova
Krmím jen Ohniváka (3-4x týdně) a na to mi žrádlo stačí. Ale chápu, že lidi co krmí i medvědy nebo i dalšího fénixe mají se žrádlem problém.
 

iDavis

Legenda
Ja som vďaka polárnemu medveďovi a časoskoku zredukoval kŕmenie fénixa na 1x týždenne. Navyše, náklady na efekty hnedých medveďov som presunul z krmiva na zesilovače (takže medvede kŕmim raz za týždeň), a krmení mi tak, napriek tejto zvieracej zostave, v inventári stále rastie (100+).
 

Slniecko

Znalec fóra
Ja s krmením taky šetrím, ale tedy když ho nenabízí akademie, tak ho nemám kde získavat a mám ho porád pod 20ks..
 

Prealiena

Velmistr písma
88: 4x Modrý zmrazený plamen
89: 12x Zesilovač 5h
90: 3x Zimní lampióny
91: 8x Zesilovač 8h
92: 5x Prastará vědomost 10
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@Prealiena mohl bych se zeptat, jaká je pointa těchto informací, kdo co z truhly si vylosoval? Nemyslím to ve zlém, opravdu. Jen mě to vždy zajímalo, neb to asi nechápu. Se vede nějaká statistika o náhodnosti výher z truhlic?

Ptám se i proto, že vždy, když na oznámení těchto příspěvků kliknu , tak je to pro mě ztráta času. A bohužel to nejde nějak vypnout pro toto vlákno (nebo jsem na to nepřišel).

Opravdu to prosím neber nějak negativně, spíše bych byl rád, co je ta pointa těchto informací ? :oops:
 

Prealiena

Velmistr písma
Jen tak, dělám si deníček, abych si to nemusela psát jinam.

Pro mě je zase ztráta času rozklikávání nových příspěvků v sekci Krčma a stejně to dělám. :p
 

iDavis

Legenda
@BiggJOEcz navrchu každej témy je tlačidlo "Nesledovat", ktorým sa ti vypnú akékoľvek ďalšie notifikácie z danej témy.
Na druhej strane, ja si tieto štatistiky rád pozerám (aj keď obdivujem trpezlivosť s ich zapisovaním :)).
 
já se vždycky rád podívám, jestli i ostatním tak mál padají dia a tak moc ty budovy :D

jinak, už se blížíš stovce tajemných objektů, tak doufám, že potom bude nějaká statistika! :)
 

Radvanus

Znalec fóra
A
57. 5 x prastará vědomost 10
58. 500 :diamond:
59. 35 :kp:
60. 3 x Zimní lampióny

W
72. 500 :diamond:
73. 12 x 5 hod
74. Magická pila
 

DeletedUser4336

Guest
Emhyr >> Neboj, dnes mi padly čtyři ty modré plameny :). Brilianty mi za celou historii padly jen jednou, a to už je tak dávno, že už si ani nepamatuji, zda se mi to jen nezdálo.
 
Nahoru