• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

Prealiena

Velmistr písma
Nechala jsem se inspirovat od @Thespia a čekala s otevřením na konec eventu, takže:
24: 35VB
25: 8x Zesilovač 8h
a na další truhlu ještě 16 oparů.
 

DeletedUser5474

Guest
Ahoj, jenom jsem se chtěl, jestli někdo neví, u té šachové sady, dejme tomu, že jí mám postavenou třeba v kapitole pulčíků a když přejdu do kapitoly elementálů, tak jestli se mi znova začnou objevovat v řemeslné výrobě?
 

Lovec Krys

Legenda
Jo je, zvláště, když se mi ta sada tam furt objevuje, i když ji nechci. A jenom kvůli tomu, aby se přestala objevovat, ji fakt vyrábět nebudu.
 

Prealiena

Velmistr písma
Hlásím úspěch!
Truhla 29: Iglú festival, populaci na políčko má lepší i než Venar III, takže vítané přilepšení do města. :)
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Prealiena Jo, Iglů festival spolu se Zimní hvězdou jsou nejlepšími pop kulturkami ve hře (konkurovat jim může jedině Kouzelná obytná budova (Pro konstrukty: Iglů Festival = 416/pole, Kouzelná obytka 446/pole, Zimní hvězda 455/pole (což činí Zimní hvězdu na populaci jedinou budovu ve hře lepší než Kouzelná obytka(nepatrně)))).
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Komu tyto 3.budovy zůstaly tuším z roku 2016, může si pískat :)

emun1Dv1Rj.gif
 

Lovec Krys

Legenda
@BiggJOEcz Ok, možná ještě pár speciálních budov z velmi starých eventů. Ale ty bude mít fakt jen pár lidí. Já např. ještě nehrál a většina hráčů dneska již na konci výzkumu také ne.
Ale výhodou iglů a hvězdy je to, že je lze získat i dnes (resp. iglů dnes z výroby a zimní hvězda ze zimního eventu (loni byla a je slušná naděje, že by mohla být i letos).
 

DeletedUser4336

Guest
Mě brilianty z truhly ještě nepadly, takže já bych si řekl spíš škoda, mohlo to být něco jiného než brilianty ;-).
 

DeletedUser5921

Guest
Som zvedavy na potvrdenie, ale Dony prave podakoval za novy recept na krmivo pre zvieratka. Vie to niekto z bety potvrdit, ze sa vyskytuje krmivo castejsie? Snad svita na sytejsie zoo
 
Nahoru