• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser4336

Guest
Prealiena >> Krásná odměna. Mě naposled padly samo ty VB, ty 8h zesíky bych raději.
 

DeletedUser4336

Guest
Prealiena >> Tak to si užij, pouštět podzimní lampignóny, když soumrak setmí nemusí být až tak k zahození, ale jako odměnu bych to nebral.
 

Radvanus

Znalec fóra
A
23. Větrný mlýn zla
24. 35 x VB

W
37. 5 x prastará vědomost 10
38. 4 x Modrý zmrazený plamen

:diamond: asi došli. :(
 

DeletedUser4336

Guest
Brilianty mi ještě za celou dobu nepadly ani jednou. A s těma plamenama neplač, mě taky předpředposledně padly, nejsi sám. Naposled mi padly VBčka, takže občas dobrý.
 

karhol

Znalec fóra
Dnes jsem po eventu vybíral tajemné objekty a po dlouhé době mi padlo 500dia, k tomu nějaké urychlovače, VB a otec pralesa. Konečně mi přálo štěstí.
 

DeletedUser4336

Guest
Vážně jsem jeden z mála, komu ještě nepadly ani jednou brilianty z akademie?
 

Prealiena

Velmistr písma
Tak konečně slavnostní okamžik. Uvolnil se mi výzkum na případně vyhrané VB, takže nastává velké poeventové otevírání truhel:
45: 8x Zesilovač 8h
46: 2x Třpytivý otec pralesa, zrovna, když jsem si v eventu vytočila jeho zamrzlou verzi s lepší kulturou
47: 12x Zesilovač 5h
48: 35VB
49: 12x Zesilovač 5h
50: 3x Zimní lampióny, v eventu padaly jako nechtěná vedlejší odměna :(
51: 8x Zesilovač 8h

Po příchodu věže a lepšímu přísunu činidel craftím jakékoli VB, urychlovače a vojenské budovy. Případně hnízda orků, když mi dojdou orkové a festivalové obchodníky, když mi dojdou semínka. Tak to roste rychleji.

PS. Pauleo nesmutni, jednou to přijde, jen vydrž a crafti dál. :)
 
Naposledy upraveno:

Radvanus

Znalec fóra
A
25. 8 x 8 hod
26. 5 x prastará vědomost 10
27. Sněžný okouzlující strom
28. 35 x VB

W
39. 12 x 5 hod
40. 3 x Zimní lampióny
41. 8 x 8 hod
42. 5 x prastará vědomost 10
43. 12 x 5 hod
 
Nahoru