• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. SilviSaleva

    Forum nepřečtené zprávy

    Ahoj, nevěděl jsem kam jinam to dát, ale svítí mi tady na fóre pošta jedna nepřečtená zpráva. Jenže po rozkliknutí mi to ukazuje "Nevhodná reklama" a po rozkliknutí zprávy to vyhodí chybu, a zpráva se nepřečte a pořád svítí nadále jako nepřečtená. Můžete mi to prosím smazat nebo s tím něco...
  2. SilviSaleva

    Předáno Skrytí budov v PC verzi

    Navrhuji zde možnost skrytí budov a vidět tak jenom barevné "čtverečky a obdélníčky" jako tomu je v mobilní verzi. Proč by toto na PC být nemělo? Sic má lepší ovládání než na telefonu, ale vzhledem ke stále se zvětšujícím se budovám a měnícím velikost, velmi snadno nějakou tu díru přehlédneme...
  3. SilviSaleva

    NPC Výměna artefaktů

    Návrh: Nové možnosti, jak získat artefakty pro starší rozvíjivé budovy jinou cestou než za desetitisíce a to ještě k tomu jenom po ukončení Eventu a dále již nemožno získat vůbec Podrobnosti: 1) Artefakty jsou potřebné a já osobně mám například budovu Fénixe chladného ohně na lvl 6 a rád...
  4. SilviSaleva

    Artefakty & Odměny za Dobrodružství společenství

    AHoj všem, v prvě řadě děkuji za aktualizaci mého předchozího návrhu na vylepšení dobrodružství společenství a sice to, že již není nutné klikat na výběr úkolu vždy po dvouch manufkách, ale tyto úkoly se hromadí. To je velmi super a věřím, že to ocenil snad každý. Zmiňuji toto na úvod neboť můj...
  5. SilviSaleva

    Návrh upravy vybírání odměn při dobrodružství společenství

    Shrnutí: Přetékání při vybírání úkolů při dobrodružství společenství a možnost tak plnit úkoly snadněji a pohodlněji a nepřicházet přitom o odměny. Vybírat odměny stejného typu hromadně, nikoliv po jednom. Podrobnosti: Přetékáním nemyslím nic jiného, než že dílny, manufaktury i jednotky, zlato...
  6. SilviSaleva

    Dobrodružství Společenství - přetékání úkolů

    AHoj, mám dotaz a zároveň návrh, zda by bylo možné do dalšího dobrodružství společenství udělat miniupdate. Pokud ne, tak bych rád dostal rozumné důvody proč ne a prosím pouze o smysluplné odpovědi a komentáře, a né jako minule, kdy tu byla hromada odpovědí nic nevypovídajících. Děkuji...
  7. SilviSaleva

    Proč musí být portál osadníků připojen cestou k hlavnímu sídlu?

    AHoj, rád bych se zeptal na tuto otázku: Proč musí být portál osadníků připojen cestou k hlavnímu sídlu? V budovách osadníků vyrábět mohu, vybírat zboží také je možné, kapacita se nesnížila, postih za to žádný jsem neobjevil a nikde se nedočetl proč musí být připojen běžnou cestou k hlanvímu...
  8. SilviSaleva

    Návrh na nové dobrodružství Společenství

    Měl bych návrh na nové dobrodružství Společenství. Už několikeré dobordružství si říkám, a dost mne to vždycky irituje, že nejsou využity všechny možnosti. Rozšířit stávající by bylo už asi moc, těch úkolů takto 16 je ideal, ikdyž by šla udělat další záložka s dalšími 16ti úkoly, pro rozšíření...
  9. SilviSaleva

    Poslední turnaj

    AHoj, mám dotaz, ohledně výsledku posledního turnaje. POtřeboval bych zjistit, kolik bodů a kolik turnajů na kolik hvězdiček jsem dal v posledním turnaji, který byl a sice na drahokamy. Ano je možné to zjistit v SPolečenství, ale pouze před započetím turnaje nového, což už začal. Abych...
  10. SilviSaleva

    Seznam budov

    AHoj, je prosím někde možné najít kompletní seznam všech budov jako text? (Vypsané jednotlivé budovy všech ras v kategoriích pod sebou, nebo klidně smíchané vše dohromady a řazeno abecedně, to mi je asi jedno). To kategorizování na wiki, kde musím desetkrát kliknout a pak zase zpět, abych se...
Nahoru