• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Proč musí být portál osadníků připojen cestou k hlavnímu sídlu?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

SilviSaleva

Pozorovatel
AHoj, rád bych se zeptal na tuto otázku:
Proč musí být portál osadníků připojen cestou k hlavnímu sídlu?
V budovách osadníků vyrábět mohu, vybírat zboží také je možné, kapacita se nesnížila, postih za to žádný jsem neobjevil a nikde se nedočetl proč musí být připojen běžnou cestou k hlanvímu sídlu. Všude píšou, jen že musí, ale nikde jsem nenašel proč.

Prosím pokud najdete tak i zdroj. Děkuji.
 

GorGlin

Veterán
Tak jako vsechno v téhle hře, důvod je prostý, autoři to takhle nastavili.
Pokud se ale ptáš jestli to jde obejít a nechat portál nepripojeny, tak ano ale má to nasledky.
Nepripojenou budovu nemůžeš vylepšit, nemůžeš v ní vyrábět, což te trapi jen někdy a nepočítají se její vlastnosti, takže přijdeš o bonus na výrobu
Pokud chceš i nějakou příběhovou omáčku, zkus osadnické budovy na wiki
 

indian068

Znalec fóra
Kazda budova ktera neco dodava musi byt napojena na cestu ktera je napojena na hlavni sidlo portal neni vyjimkou od portalu ti zas vedou osadnicke cesty na ktere napojujes osadnicke manifaktury
 

SilviSaleva

Pozorovatel
Na wiki jsem právě v té omáčce nic o tom nenašel. Na wiki není napsáno, co to ovlivní, co tím ztratim a o co přijdu. To že ta budova nebude produkovat bonusy je jasné, ovšem ovlivní to něco dalšího? Neptám se jestli musí, to na té wiki píšou, ale nepíšou tam již co se stane a co to ovlivní, když nebude.
 

indian068

Znalec fóra
Na wiki jsem právě v té omáčce nic o tom nenašel. Na wiki není napsáno, co to ovlivní, co tím ztratim a o co přijdu. To že ta budova nebude produkovat bonusy je jasné, ovšem ovlivní to něco dalšího? Neptám se jestli musí, to na té wiki píšou, ale nepíšou tam již co se stane a co to ovlivní, když nebude.

Jen to ze nedodelas vyzkum a zaberes si zbytecne misto ve meste jinak nic jineho
 

Lovec Krys

Legenda
@SilviSaleva Otázka by spíše měla znít, proč potřebuješ tak moc vědět, zda v některých kapitolách můžeš mít portál odpojený od cesty. Nějak v tom nemůžu najít žádnou výhodu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru