• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Armáda

    @athlan rozšíření oddílů Ti přinese lehčí a levnější provincie na mapě světa,ale ztíží Ti turnaje ,takže si musíš vybrat co je pro Tebe důležitější ..snad to je k věci a nesmažou to :)
  2. Diskuze Májové slavnosti

    @Fjorgyn moc hezky řečeno pokud to znamená,že nemusím nutně souhlasit se vším co v tématech zazní a můžu si uchovat svůj vastní názor:D
  3. Diskuze Májové slavnosti

    @Vicky1177 to aby hráči něco ignorovali určitě nebyl záměr ,ale u některých to tak dopadlo a aby bylo jasno to neznamená,že s Tebou v nějaké debatě mám zájem pokračovat ..souhlasím s tím,že naše názory jsou naprosto odlišné,ale v rámci slušnosti z mé strany ..
  4. Diskuze Májové slavnosti

    @slunickok lepší hru najdeš těžko a jde Ti o eventy nebo o lidi s kterýma hraješ ..Tak jednoduše Májové slavnosti ignoruj,když se Ti to nelíbí ..byla by škoda končit po tak dlouhé době nemyslíš?
  5. Trh

    No tak máš lidi ve společenství aby pomohli .. a taky už Jsem něco o pomoci říkal,ale už to opkovat nechci ..
  6. Trh

    @Pauleo Já v tom právě velkej problém jak už Jsem zmiňoval nevidím ..je to součástí hry a už několikrát Jsem musel při řešení nějakého problému stát i několik dní abych ho překonal ! Zcela jistě přijdou další budovy a sady budov které situaci razantně změní ..ten problém se tu uměle vytváří a to...
  7. Trh

    Ano ..něco je rozhodně špatně ..
  8. Trh

    @Fjorgyn No a Já si to nemyslím,že by to měl být až takovej problém ..a @Pauleo rozhodně nejsou bezcené ..tady si myslím,že Jste úplně mimo mísu tak říkajíc. Zbytečně to zveličujete a to naprosto ..
  9. Trh

    @Victorious1722 tím vším říkám,že někdo má problém ten a jiný tamten a že hra je o překonávání překážek.Když mám problém s tím,že mi nikdo nebere svitky tak je problém přímo ve společenství a taky na mapě světa kde jsou lidi s kterýma obchoduju na trhu.Svitky stejně jako hedvábí a křišťál jsou...
  10. Trh

    @Victorious1722 prosím přečti si pořádně zprávy víše kde je vše už napsané a pochopíš co mě k tomu vede a hlavně co si myslím o problému zvaném svitky.
  11. Trh

    @Emhyr var Emreis II Já tvrdím,že za ten problém co zmiňuješ,že se svitkama je nemůže sada knihovny a mám pocit,že snad nikdo nečte co napíšu ..:rolleyes:, ..tudíž s Tebou zatím souhlasit ani nemůžu.
  12. Trh

    Říkám svůj názor na hru a to je naprosto si dovolím tvrdit v pořádku! ..co se týče těch budov tak poukazuju na to,že budou další budovy a hru chválím takovou jaká je a nic není dokonalí a je na každém z nás jak se s čím dokáže popasovat! ..všude se hledá jen kritika a nevidíte,že vše má řešení a...
  13. Trh

    @Vicky1177 absolutně nechápu co to sem taháš a co se mi snažíš vložit do úst!:eek: Jsem z toho mimo a vůbec Tvé přirovnání nechápu a odmítám přijmout ! Naštěstí si každý kdo si přečte co Jsem psal o tom může udělat svůj obrázek,ale to co píšeš je urážející !
  14. Trh

    @Victorious1722 tím jen poukazuju na něco a bylo toho mnohem víc,ale uniká Ti malinko důvod proč Jsem to psal ;) :) Možností je spousta a budou další budovy nebo sady budov ..problém není v knihovně ..stavět ji nikdo nemusí ..nikdo nikoho nenutí a problém který by jakoby vznikl na nějakou...
  15. Trh

    Ráj mořských panen = přínos zákl.surek. Perníková chaloupka = střední surky. Krčma u šaška = drahé surky. Zlatý fénix = zákl. surky. Určitě je toho mnohem víc ..neviděl bych problém v sadě knihovny ! ..budou další co budou dávat místo svitků třeba hedvábí nebo křišťál ..kdyby to měl být takovej...
  16. Trh

    @Emhyr var Emreis II s tím souhlas,ale do té doby je na místě snažit se pomoct a i potom to bude stále na místě! Noví hráči přibejvaj téměř neustále a těch kterým nikdo nepomoh a vzdali to je už taky hodně .. Ono to nechce totiž jen čekat na to až si někdo zapláče,ale chce se to aktivně zapojit...
  17. Trh

    Ono je pěkný mluvit a nikdy nic neudělat,ale každej si hrajeme hru jinak a i prio máme jinde :);) Udržet hráče ve hře aby to nevzdal a později on takhle pomohl někomu dalšímu to je výhra a to je to co za to stojí a né pořád jen kritizovat !
  18. Trh

    Pořád se řeší jak je to a ono špatně,ale nikdo nic neudělá aby pomohl těm co to potřebujou ..co takhle se čas od času sebrat po turnaji a navštívit slabší klany pokud o to budou mít zájem a trochu jim pomoct radou a surkama??? ..co vy na to? Proč mít na skladě množství všeho a nikdy to nevyužít...
  19. Trh

    Víš @Emhyr var Emreis II Já pořád vidím jak se kritizuje to a ono ,ale ono nic není dokonalí a problém ve hře už měl každý a nemuselo se jednat o Elvenary ..je to prostě o překonávání překážek ! Mám ve Winandoru taky svitky ,ale ať už v rámci společenství nebo sousedů se dá dobře stále...
  20. Trh

    Tak teda podívej ..myslíš,že se to nezlepší a bude to pokračovat tímto směrem dál?? ..To jako vážně?? ..Já si myslím naopak,že v tom je nějakej záměr a že pracujou na tom aby situace nedopadla tak jak to naznačuješ ..přece nejsou b.bý.Dle mě je tato situace pouze dočasně ..ono nejde všecko hned...
Nahoru