• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Lovec Krys

    Discord

    Nu, tak to vypadá, že za pár měsíců si ode mne po 7 letech odpočinete, jelikož nemám v plánu tam jít a po zrušení fór se zařadím do skupiny "Nechodí na forum".
  2. Lovec Krys

    Chyba u popisku Hostince zvědů

    Na wiki se píše: Na anglické wiki: Podle mne část v závorce by měla být přeloženo jako: (procento závislé na úrovni prastarého divu) nebo (procentuálně závislé na úrovni prastarého divu) Současný český překlad nabádá k myšlence, že je to funkčnost podobná Trůnům, které dávají hodnoty v...
  3. Lovec Krys

    Nové turnaje

    @Pauleo Počkej ještě příští turnaj a ten další, pokud to znovu neodloží, už bude v novém. Stačí si porovnat aktuální výsledky v turnaji (cz1 - do top 10 se bez výsledku přes 10K bodů nedostaneš, cz2 - aktuálně 10. místo 8848 bodů, beta(již zaběhnutý nový turnaj - aktuálně 10. místo 4140 bodů...
  4. Lovec Krys

    Předáno Více slotů v řemeslné výrobě

    Návrh: Zvýšení počtu slotů pro recepty ze současných 5 na 6 nebo 7, případně 8 (8 by bylo nejlepší, ale i 6 je lepší než současných 5). Důvod: Příliš mnoho receptů a příliš malá šance na recepty, které hráči chtějí. Zrychlení rotace jsme již dostali, tak myslím, že je čas zvýšit počet najednou...
  5. Lovec Krys

    Kouzla Vylepšení Teleportu (možnost použití i na divy)

    Rozšíření funkčnosti teleportu i na uschování divů. Důvod: V současnosti roste počet divů, které již nemají efektivní účinky. Zároveň ale jedinou současnou možností je takový div zbourat a přijít tak o investované knížky. Zavedení této možnosti by umožnilo hráčům uschovat div beze ztráty...
  6. Lovec Krys

    Tábor žoldnéřů pro elfy

    Už nějakou dobu přemýšlím nad tím, si po vyzkoumání ropuch tuto budovu postavit. Vyplatí se to? Má větší dostřel jednotek dostatečný vliv, aby se tuto budovu vyplatilo postavit (zejména kvůli dosahu kouzelnic a ropuch v porovnání s jednotkami elfů a cvičiště). Také přemýšlím nad tím, že jej...
  7. Lovec Krys

    Neaktuální 24 hodinové úkoly - návrh na vylepšení pro nás notorické klikače

    Zdravím, Občas se mezi úkoly objeví úkol na vyrobení suroviny na 24 hodin. Já (a předpokládám, že i další aktivnější klikači) tyto úkoly většinou přeskakuji (pokud to jde), jelikož odměny za ně nejsou dostatečně atraktivní, aby vyvážily neefektivní využití manufaktury. Napadly mne 2 způsoby...
  8. Lovec Krys

    Duplikát Nezbouratelné budovy

    Navrhuji, aby všechny nezbouratelné budovy mimo hlavní budovu šly zbourat. Včetně například věčně se flákající Akademie kouzel, kterou jsem chtěl dočasně zbourat (znovu bych ji postavil později, až zase budu mít zásobu relikvií na výrobu kouzel) a místo ní postavit vyzkoumané budovy, na které...
Nahoru