• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální 24 hodinové úkoly - návrh na vylepšení pro nás notorické klikače

Lovec Krys

Legenda
Zdravím,

Občas se mezi úkoly objeví úkol na vyrobení suroviny na 24 hodin.
Já (a předpokládám, že i další aktivnější klikači) tyto úkoly většinou přeskakuji (pokud to jde), jelikož odměny za ně nejsou dostatečně atraktivní, aby vyvážily neefektivní využití manufaktury.

Napadly mne 2 způsoby, jak tyto úkoly zatraktivnit:

a) Přidat možnost splnit tyto úkoly 2 způsoby - buď vyrobit 1x 24h předmět nebo např. 5x 3h předmět

A / nebo

b) Přidat do odměny za splnění danou surovinu v dynamickém množství takovém, aby vykompenzovala ztrátu oproti častějšímu klikání na manufakturu
 

Lovec Krys

Legenda
Já je odmítám, ale bylo by fajn nemuset neustále odmítat 6 úkolů po sobě. A kdyby se případná změna promítla i do nepřeskočitelných úkolů bylo by to ještě lepší.

//Odstraněna zbytečná citace. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser508

Guest
Ale to, že ty je odmítáš, neznamená, že ostatní to tak dělají taky. Někdo ty úkoly třeba chce plnit. Může se ti to hodit, když jsi dva dny pryč a ty manufaktury tam už máš takhle nastavené. Podle mě je tvůj návrh o ničem, ale je to jen můj názor.
 
Nahoru