• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Více slotů v řemeslné výrobě

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lovec Krys

Legenda
Návrh: Zvýšení počtu slotů pro recepty ze současných 5 na 6 nebo 7, případně 8 (8 by bylo nejlepší, ale i 6 je lepší než současných 5).

Důvod:
Příliš mnoho receptů a příliš malá šance na recepty, které hráči chtějí.
Zrychlení rotace jsme již dostali, tak myslím, že je čas zvýšit počet najednou zobrazených receptů.

Výhody:
Větší šance na zisk chtěných receptů.
Více možností, jak plnit úkol "Získej x oparů vidění".

Nevýhody:
Bude nejspíše potřeba upravit grafiku řemeslné výroby a případně zmenšit ikony (jak vypadá řemeslná výroba na mobilní aplikaci netuším)
 

Prealiena

Velmistr písma
Jsem rozhodně pro. Mnoho lidí si stěžuje, že jim nechodí recepty, které chtějí a jejich oblíbené recepty jsou rozdílné. Toto by pomohlo všem. (Zvláště po snížení množství krmiva v receptech.:))
 

luterina

Veterán
tak nevíme jak to bude s opary v eventu příštím, ale mít možnost receptu na krmení alespoň jednou denně jedno bych ocenila, zvláště pokud zvířátka přibývají a zoo se zvětšuje, totiž ponížení výskytu krmení mi přijde jako dosti protichůdné vůči potřebě ho mít možnost tedy získávat naopak ve větším počtu..., a jen zvýšit počet slotů mi přijde zbytečné, když se dá upravit jen ten samotný random...
 

DeletedUser5831

Guest
Každé zkrácení čekací doby na chtěný recept vítám, tohle by to čekání mohlo zkrátit na polovinu, takže určitě pro :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru