• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. RainbowHanny

    Soutěž Soutěž o nejlepšího šéfkuchaře

    Fénixovy paličky na kouzelném prachu 6ks Fénixových paliček (potřeba přesvědčit Fénixe pomocí drahokamů) 10dkg kouzelného prachu (nejlépe z 3 hodinové produkce) 10ks trusu orků Nejprve si půjčíme kotlík ze slévárny na měď. Trpaslíkům nabídneme pár diamantů za který nám ho půjčí. Ve svatyni...
  2. RainbowHanny

    Siri7

    Zvu tě do malého, ale aktivního společenství Ztracenka, vyžedujeme výpomoc aspoň 4x týdne, aktivitu v turnaji a komunikativnost. S růstem pomůžeme
  3. RainbowHanny

    zanet.eli

    Zvu tě do společenství Ztracenka, je nás jen 5, ale jsme aktivní a rádi bychom se vypracovali výš
  4. RainbowHanny

    Ztracenka hledá nové hráče

    Už je velitel přes podporu odstraněný, nový velitel je velice aktivní a proto tímto ještě jednou prosím všechny, kteří nejsou v žádném společenství nebo ve stávajícím společenství nejsou spokojení, přidejte se k nám a pomozte nám se posunout vpřed
  5. RainbowHanny

    Ztracenka hledá nové hráče

    Ahoj všichni, bylo nás 25, v současné době je nás jen 6, z toho jeden - velitel- několik měsíců neaktivní. Role velitele jsme se ujali 2 zástupci a teď hledáme další aktivní hráče, jsme z Arendylu a jmenujme se Ztracenka, připojte se k nám a pomozte nám naše společenství opět vytáhnout výše...
  6. RainbowHanny

    Nová funkce Trh

    Jo, to sice chápu, ale třeba teď v dobrodružství si chceme pomoci, hodila jsem kolegovi velice výhodné zboží a než to stačil odkliknout, pod rukama mu to někdo vyfoukl. Odstraněna citace. Embla
  7. RainbowHanny

    Nová funkce Trh

    Chybí mi na trhu funkce, kdy bych mohla nabídnout k výměně zboží jen pro členy společenství. Bylo by to možné zrealizovat?
  8. RainbowHanny

    Zadání 1. Úkol

    Cech, turnaj, výzkum, rozšíření, mapa světa RainbowHanny, Arendyl ----------------------------------------------------------- Body: 1
  9. RainbowHanny

    Mizí mince a zásoby

    Na podporu jsem napsala, odpověděli, že nezjistili žádnou chybu, ale od té doby už nám nic nemizí, takže nevíme, čím to bylo způsobeno Odstraněna zbytečná citace. Embla
  10. RainbowHanny

    Mizí mince a zásoby

    Máme ve společenství problém, zprvu jsem myslela, že si to jenom namlouvám, ale když jsem to napsala do chatu, tak se ozvali další. Zničehonic zmizí tu 1000000 mincí, tu 300000 zásob. Schválně jsem si to včera napsala, než jsem šla spát, kolik čeho mám, měla jsem maximum mincí i zásob a ráno s...
  11. RainbowHanny

    Zadání 3. den

    20 ---------------------- Body: 0
  12. RainbowHanny

    Zadání 2. den

    15 ------------- Body: 0
  13. RainbowHanny

    Zadání 1. den

    2 ---------------------- Body: 1
  14. RainbowHanny

    Diskuze Verze 1.46

    Asi za hodinu se to rozjelo, díky
  15. RainbowHanny

    Diskuze Verze 1.46

    Já mám spíš problém dneska s přihlášením, v žádném prohlížeči se nedá přihlásit, přikládám screen, jak vypadá přihlašovací obrazovka
  16. RainbowHanny

    Dryády

    Měla jsem je postavené, jen se mi vůbec nezobrazovalo, musela jsem restartovat pc a bylo tam, omlouvám se, moje chyba
  17. RainbowHanny

    Dryády

    Už vyřešeno, díky
  18. RainbowHanny

    Dryády

    Ahojte, ve výzkumu jsem si odemkla dryády. Hned jsem chtěla postavit cvičiště, abych je vyzkoušela a nejde to, je u toho napsáno, že lze postavit jen jednou a já ho nestavěla a přesto nejde postavit. K čemu mi teda byl výzkum dryád, když je nemohu použít v boji? Dá se to cvičiště nějak...
  19. RainbowHanny

    Diskuze Verze 1.34

    Mám se dostat do dalšího kola vyřešením střetů v 5 provinciích, mám jich 25 z 30, pro mě neřešitelná záležitost, vojsko mám o 90% slabší, než bojovníci v provinciích, vylepšit je nejde, to se musím dostat napřed do dalšího levelu, na vyplácení se nemám, jsou tam suroviny, které taky budu moct...
  20. RainbowHanny

    Zadání 1. úkol

    18 0 Bodů
Nahoru