• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.46

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2716
  • Vytvořeno

Moni Arda

Znalec fóra
Ale no tak ano, na první pohled vypadá nové řazení nabídek na tržišti chaoticky, ale je to prostě jen nezvyk. V konečném důsledku je stávající řazení lepší a to právě proto, že se není třeba prokousávat nevýhodnými nabídkami, které se nyní řadí až dozadu. Lenoši, kteří si nefiltrovali nabídky od společenství, je teď navíc mají rovnou pod nosem. A díky filtrům nabídek a poptávek je to pak úplná hračka. Jde prostě jen o zvyk. Není třeba klesat na duchu, oko i mozek si rychle přivykne :)
 

nataly111

Velmistr písma
Moni Arda Já si vzpomínám, že se tu hromadili stížnosti, že je tržiště nepřehledné. Já sama sem ráda, že jsou někde dole, dost často sem klikla na nabídku co byla nevýhodná, prsty byli prostě rychlejší.:)
V tuto chvíli je to nezvyk, ale mě se to líbí. Možná by to chtělo ještě trochu doladit, ale to přijde. Určitě.:D
 

DeletedUser3966

Guest
Ať čtu svůj první příspěvek jak chci, je to jen holý dotaz na řazení nabídek. V oznámení není jiná zmínka než že byla opravena chyba v tržišti. Tedy mě zajímalo jak je momentálně nastavené tržiště a zboží v něm.

To že mi to nepřijde logické když mám mezi lektvary v nabídce ocel a svitky a o kousek dál je to ještě pomíchanější a že mi to přijde chaotické, je věc jiná. Možná si časem zvyknu..... Holt budu muset používat více filtr.... a stejně mi nic jiného nezbude.
A to je poslední reakce na tebe /neumím označovat/ nemyslím si že by se tu člověk měl dohadovat a hádat. Slouží to k diskuzi, ne k znevažování druhé osoby jen proto, že má jiný názor.
 

DeletedUser4646

Guest
Sosalka: to není jen reakce na tebe ale první kdo o tom začal staflik a ty jsi se zeptala na řazení ale pak jsi argumentovala že řazení bylo logické a srozumitelné a tak prosím upřesni v čem? Na to reagovala Yveta39 která uvedla že tá údajná logika je od nejslabšího produktu po nejsilnější. A pak v reakci na moji reakci Yveta39 napíše že dřív byl daný druh zboží pohromadě.

Takže suma sumárum to že někdo vylepší systém řazení tak aby vyhověl když někteří že dle hvězdiček ok zavedeno, následně dobré řešení upřednostnit nabídky společenství a do toho řadit nabídky dle možností nakupujícího. Navíc když někdo hledá určitou surovinu přes filtr tak nabídky jsou řazeny dle výhodnosti pro nakupujícího a výhodnosti množství v jednom. Takže logika a srozumitelnost tam je.

Je jen jedna věc co by mohla tržiště vylepšit jak pro nakupujícího tak pro toho co produkt nabízí.
 

Saux

Znalec fóra
OK, už jsem to pochopil, jak je to teď seřazeno :) Takže si na to taky musím zvyknout - i když si pořád nemyslím, že zrovna takhle je to "správně" :)

Pokud jde o trh, já osobně bych uvítal možnost změnit počet kusů v již vystavené nabídce, aby to člověk v případě změny situace na trhu mohl operativně změnit, a ne celou nabídku smazat a vystavovat znova.
 
Naposledy upraveno:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Vážení hráči, děkujeme za zpětnou vazbu, velmi si jí vážíme!

Co se týká řazení nabídek na tržišti, tak pravda je taková, že tržiště fungovalo v minulosti právě tímto způsobem, tj. nabídky byly primárně řazeny podle výhodnosti (= podle počtu v hvězdiček). Bohužel v jedné z minulých aktualizací došlo k chybě, kdy nabídky začaly být primárně řazeny podle typu zboží. Jelikož se jednalo o opravdu bezvýznamnou chybičku, tak chvilku trvalo, než se k ní naši technici dostali. Ve finále to vypadalo tak, že stav, který předcházel této nejnovější aktualizaci, všichni hráči považovali za správný, i když to byla chyba hry.

Díky tedy "novému" řazení a stávajícímu filtru nabídek se stává výběr zajímavých obchodů opravdovou hračkou, jak mimochodem píše výše hráčka @Moni Arda.

Pokud se vám tedy stávající řazení nelíbí, tak pevně věříme, že to je opravdu jen o zvyku, brzy si jistě zvyknete! :)
 

papap

Mistr slova
Chaos, jsem měla namysli né ve hvězdičkách , ale v surovinách. Ano hvězdičky dávají význam že v popředí jsou tři a na konci nevýhodně pro hráče. To je v úplném pořádku,ale třeba pro mě bylo lepší jako to bylo dříve. Protože hledám určitý druh na výměnu a dřív byl pohromadě a teď je na přeskáčku. Třeba vše začínalo od mramoru a nakonci vždy byl drahokam.A teď hledám prach a je rozházený všude od začátku až po konec o tom já mluvím.Sice na hvězdičky koukám taky,ale když zboží potřebuji , tak pak obchoduji třeba i s jednou.

Když hledáš jen prach,tak co takhle si zaškrtnout jen prach a pak se nic jiného neobjeví.Nechápu co je na tom chaotické.Od čeho tam ten výběr je...
 

Yveta39

Pokročilý žák
"papap" Ten prach jsem dávala jen příklad. Ale jak píše "Forseti" že to už bylo takhle i dříve,já jsem si toho nevšimla. Ale věřím,že takhle je to v pořádku,tak si na to určitě zvyknu i já. Vím že si tam můžu dát filtr a mám to co jsem chtěla,ale je fakt,že jsem ho nikdy nepoužila. Byla to má chyba.;)
 

papap

Mistr slova
Yveta39,to nevadí,že si dávala prach jako příklad.Já jsem mluvil o filtrech na trhu,kde si můžeš nastavit to co chceš jak v nabídce tak i v požadavku.Takže pak je úplně jedno jak se vše řadí,když si nastavíš filtr,tak se ti ukáže jen to co chceš...:)
To já filtry používám pořád...:)
 

Yveta39

Pokročilý žák
Yveta39,to nevadí,že si dávala prach jako příklad.Já jsem mluvil o filtrech na trhu,kde si můžeš nastavit to co chceš jak v nabídce tak i v požadavku.Takže pak je úplně jedno jak se vše řadí,když si nastavíš filtr,tak se ti ukáže jen to co chceš...:)
To já filtry používám pořád...:)

Teď už je používám taky,díky. Byla to hold moje blbost.
 

Santerr

Veterán
Co se týká řazení nabídek na tržišti, tak pravda je taková, že tržiště fungovalo v minulosti právě tímto způsobem, tj. nabídky byly primárně řazeny podle výhodnosti (= podle počtu v hvězdiček). Bohužel v jedné z minulých aktualizací došlo k chybě, kdy nabídky začaly být primárně řazeny podle typu zboží. Jelikož se jednalo o opravdu bezvýznamnou chybičku, tak chvilku trvalo, než se k ní naši technici dostali. Ve finále to vypadalo tak, že stav, který předcházel této nejnovější aktualizaci, všichni hráči považovali za správný, i když to byla chyba hry.

Hraju téměř od začátku Elvenaru (téměř ;)), ale tohle si už vážně nepamatuju... Ale tehdy bylo mraky chyb, jedna se opravila a přibyly tři nový. :D
Fakt to tak bylo? o_O
 

RainbowHanny

Šéfkuchař
Já mám spíš problém dneska s přihlášením, v žádném prohlížeči se nedá přihlásit, přikládám screen, jak vypadá přihlašovací obrazovka
upload_2018-2-6_11-5-53.png
 
Nahoru