• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Mizí mince a zásoby

RainbowHanny

Šéfkuchař
Máme ve společenství problém, zprvu jsem myslela, že si to jenom namlouvám, ale když jsem to napsala do chatu, tak se ozvali další. Zničehonic zmizí tu 1000000 mincí, tu 300000 zásob. Schválně jsem si to včera napsala, než jsem šla spát, kolik čeho mám, měla jsem maximum mincí i zásob a ráno s bídou polovinu, půlka všeho mi přes noc zmizela. Zatím se z našeho společenství ozvali 4, kteří to mají stejné.
 

DeletedUser5896

Guest
Ahoj aj mě se zdá že mizí mince nevím jestli je to tím že jsem se pustil do velkého rozvoje ale ted tak poslední 2 -3 dny se mi zdá že mi musí mizet mince protože mívám na skladě třeba 4000K/5700K (max) pak se dám do přestavby tří budova spadne to třeba na 2500K pak si vyberu všechny budovy a mám třeba 3500K a na druhý den kdy se přihlásím je tam slabé 2000K nevím nestačil jsem si sledovat kolik jsem měl po budování ale je ta trocha, je divná když dokončím 13H výroby mincí a vyberu trochu přes Milion mincí a pak tam mám takovou trochu na skladě je to divné
 

DeletedUser341

Guest
Tohle by asi chtělo napsat na herní podporu - na fóru se s tím nic nevyřeší :)

Už je to tu skoro 2 týdny staré, zkoušeli jste to? Já osobně jsem se s něčím takovým nesetkal, ale celkem by mne zajímalo, čím to je :)
 

RainbowHanny

Šéfkuchař
Na podporu jsem napsala, odpověděli, že nezjistili žádnou chybu, ale od té doby už nám nic nemizí, takže nevíme, čím to bylo způsobeno

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser341

Guest
Doufal jsem v trochu lepší odpověď :) Ale hlavně, že už je to vyřešeno... Snad mne to taky nepotká - ty zásoby by bolely...
 
Nahoru