• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Aarwen

    Hráč by měl dostat ban

    Alexandrie16 dostane ban za celou tuhle divnou věc.
  2. Aarwen

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Nibelione jako vždy děkujeme za tvoji práci :-)) za mě Hobiti děs :-))
  3. Aarwen

    Diskuze Nový vzhled fóra

    Mě se to naopak líbí :-)) Fajn
  4. Aarwen

    Nelze ověřit Roztažený text v popisku

    ta chyba se mi pořád vrací...i dalším v našem cechu ...než tamto všechno vyplnim tak si rači počkám na další supr aktualizaci
  5. Aarwen

    Nelze ověřit Roztažený text v popisku

    ale já nevím s čím je problém , ukážu na kulturní budovy a místo popsání kolik kultury a tak.... mám hnědou stranu.Proto jsem to vyfotila Díky Astersix ...:) máš naprostou pravdu už se mi to ukazuje normálně .... ale dvou u nás to taky začalo stejně zlobit ...tak jim řeknu jak to je :-))...
  6. Aarwen

    Nelze ověřit Roztažený text v popisku

    Ahoj když ukážu šipkou na kulturu atd stane se to co máte na fotografii jen rozšíření je stejné , od aktualizace
  7. Aarwen

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    chci aby elfka nebyla modrá :-DDD
  8. Aarwen

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    stavitel :-DDD
  9. Aarwen

    Diskuze Verze 1.25

    :-DDD taky bych byla ráda za víííc Elf ..vážně to vypadá jako by to sprskali s Avatarem
  10. Aarwen

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Jsou nádherný, oproti dýním, nebo cirkus. stan ....krásně se mi to hodí ted k drakům :-)) Za mě jupíííí
  11. Aarwen

    Město Jména měst a sousedská výpomoc [předáno]

    ted si říkám proč zrovna namyšlený ignorant...to byla pouze nadávka.....
  12. Aarwen

    Neaktuální Propojení mezi portály

    To je to co jsem říkala já ...jeden jediný portál kde si klikneš na rasu kam se chceš vydat ,pro přestupy do všech ras...každá by měla svou mapu, své místo kde by rostli Hlavní sídlo u trpaslíků by měla být náká hora hm a hospodu by měli jako tržnici :-DDD..nepřišli by jsme o ně :)))...
  13. Aarwen

    Neaktuální Propojení mezi portály

    Ne jinou , lepší...dobré nápady by se měli zvážit , jeden takovej Jirka může pomoci víc ,než celý tým lidí kterým došla fantazie...:-)))
  14. Aarwen

    Neaktuální Propojení mezi portály

    néé jinou, jsou to další nápady aby byla lepší a to je pro hru dobré :-)) Ještě je spousta možností :-))
  15. Aarwen

    Neaktuální Propojení mezi portály

    oni by potřebovali takového Jirku :-DD nebo dva
  16. Aarwen

    Neaktuální Propojení mezi portály

    Máš moc dobré nápady moc se mi to líbí, bylo by dobré kdyby jedním portálem se dalo přecházet mezi světy těch ras co už jsme vyzkoumali nebyl by jen tenhle jeden , měli by jsme ty rasy všechny. Hra by se nádherně rozrostla a ano měli by mít možnost mezi sebou obchodovat pomáhat si a nebo se i...
  17. Aarwen

    Opraveno Navrácení již opravené chyby - Nezobrazování šeptu na chatu

    mě se to teda nedařilo tak jsme to udělali takhle , byla jsem už dost v křeči :-DDD
  18. Aarwen

    Opraveno Navrácení již opravené chyby - Nezobrazování šeptu na chatu

    co by jsi ještě chtěl ?? snaha tady byla ...vidíte že ta chyba tam je nebo ne ?? Mám k tomu ještě poslat svačinu??
  19. Aarwen

    Opraveno Navrácení již opravené chyby - Nezobrazování šeptu na chatu

    Ano chyba se vrátila dnes, včera jsme spolu ještě psali , šeptem a ted nic :-///
  20. Aarwen

    NOLDOR

    Ahoj hledám nové hráče k nám do Noldoru kdo bude mít zájem at napíše rovnou mě Aarwen :-)
Nahoru