• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser76

Guest
To já se taky těším , kdo by si neliboval v pohodlném životě , v dobrém jídle a hlavně to pokouření z dýmky. Vůně tabáčku se potáhne celým městem ,hm,hm :rolleyes:.
Už trénuji ,umím vyfukovat kroužky a draka . ;)
 

DeletedUser467

Guest
Jůůů, to vypadá dobře :) Jen ta žába jako nová bojová jednotka... no nevím :D
 

DeletedUser2097

Guest
Sleduj fórum a dozvíš se to :), teď je to na betě. Tipnul bych si dva až tři týdny, jako každý update a pokud nenastanou nějaké nechtěné problémy.
 

DeletedUser2097

Guest
Není zač :) tentokrát jsem nemusel pro obrázky nějak daleko ale našel jsem je u našich německých sousedů :D

Něco pro zvídavé lidišky:
Ve výzkumu se objevuje nová permanentní surovina v druhé úrovni Tržiště, "Divine seeds".
Od kapitoly Půlčíků se nám otevře tento druhý level, jehož vylepšení stojí následující suroviny:

720px-Trader_upgrade1.png

Samotným vylepšením získáme u Tržiště novou záložku:

720px-Trader_collect1.png

Fungovat bude podobně jako mana, automatická produkce s možností dřívějšího výběru a každou noc se hodnota této suroviny sníží o 10%.

Hodnota těchto "Divine Seeds" se bude počítat podle urovně Hl. Sídla a počtu dokončených provincií a této surovině byl přidán i bonus za každý dřívější výběr, ke kterému se ještě přičte koeficient podle úrovně Prastarého divu.

"Divine Seeds" by měly od této kapitoly sloužit jako měna pro stavbu kulturních budov a pro odemykání výzkumů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
Zdá se, že Wood Elf byla úspěšná kapitola, Hobiti mi, graficky, přijdou jako volné pokračování. Jen doufám, že kapitola nezačne urážkami.

Ale ty rohy s ušima?
Jako by vzali pana Tumnuse a uřízli mu kopejtka.
Ale když zvládli zavést inteligentní bytost jako směnnou jednotku.

Žába jako poslední dělostřelec je trochu zvláštní volba, ale uvidíme jaké bude mít staty, třeba její kvalita vyváží vzhled.

Zajímá mě ten bonus za výběr semen, zdá se, že budova je schopná kumulovat semena 25 hodin, což je od Inna velmi vstřícné a pro hráče praktické, když každou noc ztratím 10%
ale když budu sedět a klikat dostanu bonus.
Jsem zvědav na konkrétní čísla
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Blíži sa nová akcia - Okúzlujúci strom. :) V spoileri nižšie nájdete všetky informácie pre prípravu na túto úkolovú sadu, ktoré budem postupne dopĺňať.

Predpokladaný termín: 13.6. - 26.6.

Charming_Tree_Forum_Header.png


Obsahovať bude pravdepodobne sadu 21 úloh.

1. Utrať 1 VB
2. Získaj malé množstvo zásob
3. Kúp 1 VB
4. Získaj 2 relikvie
5. Vyrob 3x jednoduché nástroje
6. Vyrieš 3 strety
7. Získaj malé množstvo mincí
8. Získaj 1x kúzlo Sila zásob
9. Vyrob 30x chlieb
10. Vyrob 5x košík jedla + získaj decentné množstvo zásob
11. Vyrob 10x pokročilé nástroje + získaj decentné množstvo zásob
12. Vyrob 3x sada nástrojov + získaj decentné množstvo zásob
13. Trénuj 100 vojakov
14. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vylepši 1 budovu na level 12 alebo vyšší
15. Utrať 30 VB
16. Vyskúmaj 1 technológiu
17. Získaj 2x kúzlo Sila zásob
18. Získaj veľké množstvo mincí

Po dokončení všetkých úloh bude k dispozícii hlavná cena Okúzlujúci strom.

index.php


EL_-_akcia_-_ok_zluj_ci_strom_2017_-_h.odmeny.png

Aktualizácia 10.6.2017 o 12:14 - úpravy
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2097

Guest
iDavisi hodˇ tam prosím aktualní screen, ten co máš byl špatně vyfocený :)

Odměna vypadá takto:
event_a_charming_tree2017_charming_tree.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2097

Guest
Neboj už ho pokárali i na beta foru, že se neshoduje s tím, co mají ve hře. Obr. by měl být aktuální už i tam :)
 

DeletedUser2265

Guest
Pry bude novy event, zhruba 13 dnì na 21 ùkolu, odmena strom co uz znàme z e zimnìho eventu jen v letnì verzi,a to uz tento mesìc.
premio-albero-charmante.png
 

DeletedUser2265

Guest
Dìky, nejak mi to uteklo, jdu kouknout

//odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2097

Guest
Zase něco málo z bety, co se připravuje pro nás hráče:

- Divům bude navýšen lvl na 25.
- Opravy a doplnění popisků u divů a kouzel.
- Mezi nepřátelé na mapě světa budou přidány nové jednotky z doby půlčíků.
- Do upozornění byla přidána hlaška o přijetí nového člena společenství.
- Vylepšení výkonu hry během turnajů.
- Žebříček dostane vylepšení a od nahrání bude možnost, najetím myši nad hráčovy body, zjistit detailně kolik a za co je má... viz screen:

Screenshot_1.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Tonda.P

Pokročilý žák
Dělat divy až do úrovně 25 a možná víc je... no nevím jestli někdo někdy toto dokončí. Všechny divy až na úroveň 25 to tady budu do smrti a možná ještě déle, když jsou neustále nové divy....
 

papap

Mistr slova
Myslím,že ten level 25 je dobrý nápad.Však záleží na každém,jak hru bude hrát a do čeho bude VB dávat.Podle mne je důležité,aby tu byla ta možnost a hráč se podle sebe zařídí,Já třeba preferuji počet divů max. sedm (zatím jich mám šest) ,ono stejně není místo a pak nějaké divy je zbytečné stavět,a těm divům se na plno věvovat.Ve winyandoru mám propast na max,takže pro mne to bude jen a jen přínos... :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru